سگ کشته شدن مرد صدمه دیده پس از سانتا رزا راننده بازدید آنها را با Maserati, کلانتر, می گوید

سانتا رزا مرد دستگیر شده بود روز شنبه پس از سونوما شهرستان کلانتر دفتر گفت که او سوار ماشین خود را به یک مرد راه رفتن سگ خود را به طور جدی مجروح شدن عابر پیاده و کشتن سگ.

ژوئن مندوزا-مزا, 30, رزرو شد به Sonoma County زندان به ظن حمله با سلاح مرگبار با آسیب جدی بدن و جنایت ظلم به یک حیوان کلانتر را در انتشار اخبار گفت. او همچنان در بازداشت بدون وثیقه نگه دارید.

نمایندگان در پاسخ به لاس لوماس جاده در نزدیکی خیابان مرکزی در Boyes Hot Springs در ساعت 9 صبح دوشنبه پس از دریافت گزارش از یک خودرو هدف قرار دادن یک عابر پیاده کلانتر شدهاند. آنها متوجه شدند که یک مرد شد راه رفتن خود را سگ تریر میکس هنگامی که او را دیدم یک مازراتی رانندگی نسبت به او در سرعت بالا است.

به عنوان مازراتی گذشت او مرد فریاد زد راننده — بعد از شناسایی به عنوان مندوزا-Meza — به کم کردن سرعت. ماشین را به توقف کامل رسید و مندوزا-مزا قرار دادن خودرو در جهت معکوس. او سپس شتاب هدف قرار دادن قربانی و سگ با ماشین, کلانتر, گفت:.

سگ مرده از آن صدمات و قربانی منتقل شد به یک بیمارستان محلی است. او هنوز در بیمارستان دوشنبه اما انتظار می رود که برای زنده ماندن کلانتر شدهاند.

پس از درخواست های عمومی برای کمک به کلانتر, کارآگاهان در بر داشت مازراتی حمایت به جلوی خانه در الموود تراس در غرب سانتا رزا در روز چهارشنبه به دلیل ناشناس نکته. یک بلوک خیابان نزدیک است استوونی پوینت جاده و غرب خیابان سوم.

تنه مازراتی حال آسیب قابل توجه است. در 4:38 بعد از ظهر همان روز کارآگاهان در بر داشت مندوزا-مزا در یک محل اقامت در پروانه لین از سانتا رزا خیابان و پس از آن او را به زندان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>