آیا استفاده از ماسک در مکان کمک کند گسترش COVID-19? نشانه های نقطه به نقطه بله

شیکاگو >> برای هفته ها از مقامات کاخ سفید به سالن شهر شیکاگو گفت: افرادی که با پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی لازم نیست به عنوان رمان coronavirus گسترش — و آن را حتی می تواند باعث بیش از آسیب خوب.

اما کشورهای دیگر در زمان های مختلف مسیر به خصوص برخی از کشورهای آسیایی از جمله کره جنوبی و هنگ کنگ و سنگاپور — که در آن ماسک پوشیدن شد عمل رایج است. در اروپا به جمهوری چک رفت تا آنجا که نیاز است که مردم ماسک زمانی که آنها سرمایه گذاری از خانه های خود. مقامات بهداشت عمومی در آن کشورها ادعا می کنند که گسترده ماسک استفاده محدود دامنه خود را شیوع بیماری و یا “مسطح منحنی” در زبان همه گیر.

متخصصان پزشکی در حال توجه و برخی از آنها در حال حاضر با فشار دادن به صورت مکرر ماسک پوشیدن. نوشتن در مجله پزشکی لانست یک گروه از دانشمندان پیشنهاد “جهانی استفاده از ماسک صورت می تواند در نظر گرفته شود و اگر منابع اجازه.”

تامین سوال کلیدی است به خصوص در میان قبر کمبود ماسک مورد استفاده توسط خط مقدم پزشکی کارگران در ایالات متحده است. طرفداران می گویند که آنها نمی تشویق مردم به خرید تخصصی N95 ماسک ماسک و یا حتی به طور منظم فولاد ماسک. تمیز, در خانه, پارچه ماسک که پوشش بینی و دهان این ترفند را انجام دهد آنها می گویند.

“من فکر می کنم اگر هر کس با استفاده از ماسک آن را کاهش میزان انتقال ویروس” دکتر گفت: Rahul Khare, مدیر عامل شرکت نوآورانه اکسپرس مراقبت از مراقبت های فوری تسهیلات در شیکاگو است. “با قرار دادن یک ماسک بر بینی و دهان خود را, شما در حال کاهش مقدار ویروس ذرات و در نتیجه کاهش نرخ انتقال.”

Khare گفت که او می خواهد مقامات دولتی به تغییر چرخ دنده ها و توصیه مردم به پوشیدن ماسک اگر آنها باید خانه های خود را ترک. فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که با توجه به راهنمایی های جدید در مورد این موضوع در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: این ممکن است یک ایده بد است.

اما علم قطعی نیست و نظرات رئیس جمهور coronavirus نیروی کار است که با این نسخهها کار با CDC توصیه هایی را که به اتفاق آراء.

جراح عمومی جروم آدامز در این هفته بود و هنوز بیان عمیق رزرو در ظاهر در تلویزیون “فاکس و دوستان”. و حتی کسانی که مدافع برای پوشیدن ماسک نمی خواهید مردم را به احساس مانند آنها می توانید چشم پوشی از اقامت در خانه سفارشات اگر آنها استفاده از یک ماسک.

با این وجود نظریات پزشکی و دولت مشاوره به نظر می رسد تغییر.

پس از منع مردم در اوایل بیماری همه گیر از احتکار ماسک که در تامین کوتاه مدت هستند و به شدت مورد نیاز توسط پرسنل پزشکی, رژیم صهیونیستی, J. B. پریتزکر در روز چهارشنبه گفت: “ما در حال فکر کردن در مورد” مردم را به پوشیدن ماسک.

“من نمی خواهد دلسرد کردن مردم از پوشیدن ماسک و در واقع من فکر می کنم که وجود دارد برخی از شواهد آن را نشان می دهد می تواند موثر باشد” پریتزکر گفت.

دکتر آلیسون Arwady مدیر عمومی شیکاگو در بخش بهداشت و درمان نیز شروع به نرم کردن او زودتر موضع که ماسک برنده کمک نمی کند و حتی می تواند باعث شود مردم به لمس چهره خود را بیشتر — بزرگ بدون هیچ داده بسیار مسری طبیعت از ویروس.

Arwady گفت: مطالعات جدید به این نتیجه رسیده اند که برخی از افرادی که مبتلا به کروناویروس جدید هیچ نشانه ای ندارند. اما آنها هنوز هم می تواند گسترش ویروس دیگران بیمار شده و با پوشیدن یک ماسک می تواند این خطر را کاهش دهد, او گفت:.

“ما همچنان به ایجاد تغییرات به توصیه های ما اگر ما فکر می کنم که لازم است,” او گفت:. “در ارتباط باشید.”

او نظرات خود را در یک کنفرانس خبری به نام شهردار توسط لری Lightfoot که به سرعت پا به میکروفون را به مطمئن شوید که مردم درک کنند که حتی اگر مشاوره تغییرات مردم هنوز هم باید سعی کنید به ماندن در خانه شستن دست های خود را اغلب و کاملا خانه را ترک کند اگر آنها احساس بیمار.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که این ماسک باعث می شود آنها را شکست ناپذیر, به دلیل آن را نمی کند” Lightfoot گفت. “من نمی خواهم مردم را گمراه شود که به سادگی به خاطر شما یک ماسک شما خوب بیرون رفتن و تمرین هر یک از دیگر راهنمایی که همراه آن می رود.”

پرسید: چرا این توصیه این است که تغییر Khare و دیگر کارشناسان گفت: مقامات در ابتدا از ترس مردم به خرید پزشکی-درجه ماسک. آنها همچنین نگران بودند در مورد کاشت ترس او گفت:.

پتانسیل احتکار با کیفیت بالا ماسک — مانند N95 ماسک ماسک های جهان است, آموزش خیلی در مورد این روز در واقع یک نگرانی گفت: دکتر رابرت مورفی, مدیر اجرایی موسسه جهانی بهداشت در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی. “بیمارستان ها حتی نمی تواند لعنت ماسک,” او گفت: کمبود “ملی ننگ و خجالت است.”

Khare گفت: او نشان می دهد که مردم بیرون رفتن و خرید پزشکی-ماسک با کیفیت اما نه که باید آنها را مد خود را. در حالی که نه به عنوان محافظ به عنوان ماسک استفاده در بیمارستان ها و درمانگاه, در خانه, پارچه نسخه هنوز هم می تواند در کاهش گسترش ویروس. “Bandanas و پارچه و هر چیز شما را بیش از خود بینی و دهان خود را” Khare گفت.

به عنوان ایده پوشیدن ماسک گسترش بسیاری از کسب و کار و گروه ها را آغاز کرده اند که ارسال آموزش در مورد چگونگی ساخت ماسک در خانه. برخی از گروه ها آغاز کرده اند تلاش های هماهنگی برای دوختن ماسک های خانگی.

این ایده از پوشیدن یک ماسک مورفی گفت: است برای محافظت از خود, اما برای محافظت از دیگران است.

“نوشته اصلی ما توصیه که دلیل آن را محافظت نمی کند فرد با پوشیدن ماسک از آلوده شدن ،” مورفی گفت. “چه ماسک می کند این است که محافظت از مردم در اطراف شما در مورد شما آلوده می شوند و نمی آن را می دانم.”

“مردم فکر می کنم” من ماسک, من قصد ندارم به آن را دریافت’ ” مورفی اضافه شده است. “این آن چیزی نیست که شما به پوشیدن ماسک. شما به پوشیدن ماسک از آنجا که شما ممکن است آن را داشته باشد و آن را به شخص دیگری است.”

و روز در تلاش برای جلوگیری از ترس و وحشت مردم بیش از Khare گفت.

“ما اینجا هستیم و ما می دانیم چه این ویروس در حال انجام است در حال حاضر” گفت: Khare, و اضافه کرد که او معتقد است با پوشیدن یک ماسک نیز فراهم می کند برخی از حفاظت از آلوده شدن. “و به دنبال علم من فکر می کنم روشن است که خطرات ناشی از پوشیدن ماسک بسیار پایین و مزایای پوشیدن ماسک بسیار بالا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>