آیا تف و تنفس سنگین در ورزش گسترش coronavirus? در اینجا چیزی است که پزشکان محلی می گویند

همه دیده ایم که فرد دونده و یا دوچرخه سوار که تف و snorts, huffs و پاف ارسال gobs از cooties به هوا بر روی دنباله دار و یا به عنوان آنها را اجرا و سوار همراه اغلب بیش از حد نزدیک به رهگذران.

چندی پیش این بود که به سادگی منزجر کننده است.

“آنها می تواند سرفه و آنها می تواند عطسه در غیر COVID دوران و از شما می خواهم فکر می کنم “ناخالص” اگر آنها خود را پوشش نمی دهن,” دکتر گفت: سیندی چانگ اولیه و مراقبت های پزشکی ورزشی با پزشک و استاد بالینی در دانشگاه سان فرانسیسکو.

اما امروز که expectorating ورزشکاران می آید در سراسر به عنوان احتمالا خطرناک است.

“آن را به همان سطح از نگرانی” همانطور که در گذشته گفته چانگ جمهور سابق آمریکا جامعه پزشکی ورزشی پزشکی.

و آن است نه فرضی معضل این روزها پس از بازگشایی پارک ها و مسیرهای پیاده روی در شهرستان سونوما هفته بعد از مستند. بسیاری از ساکنان را به خارج از منزل به خود ضربان قلب و امیدوارم سرپناه خود را-در-محل-اضطراب ناشی سطح پایین.

پزشکان و متخصصان سلامت روانی ستودن فضائل ورزش به خصوص در این مضطرب بار. اما آنچه ما می دانیم در مورد ویروسی خطر ارائه شده که توسط همکار دنباله کاربر است که خارج می گردند خلط و هوکینگ loogies?

پاسخ روشن نیست برش زیرا همانطور که با بسیاری از عناصر این بیماری همه گیر آن بستگی به سناریو و میزان قرار گرفتن در معرض.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: coronavirus است که اغلب از تماس نزدیک — در عرض 6 پا — با کسی که آلوده است. این ویروس نشان داده شده است به گسترش در درجه اول از طریق قطرات تنفسی که بیرون رفته توسط سرفه یا عطسه بلکه حتی هنگام صحبت کردن.

آن را دنبال کنید که تنفس سنگین از همکار پارک و دنباله کاربران — و بیشتر خام تنفسی رفتار برخی که در حال حاضر بیش از فقط یک discourtesy در دوران COVID-19. بنابراین می کند که huffing و تنومند دونده و دوچرخه سوار را تشکیل می دهند روشن تهدید کننده است ؟

به احتمال زیاد نه گفت: Amanda لوکاس مدیر پیشگیری از عفونت و کنترل در UCSF Benioff کودکان بیمارستان اوکلند.

“در پیشگیری از عفونت دنیای ما خیلی خوب تعریف آنچه که ما در نظر قرار گرفتن در معرض. ما را در نظر کسی که در معرض COVID اگر شما صرف … بیشتر از 10 دقیقه از چهره به چهره تعامل در عرض 6 پا” او گفت:. “بنابراین به طور معمول شما نمی خواهید که در یک عرصه ورزش که در آن کسی که فقط توسط شما اجرا می شود.”

که گفت: نگرانی در مورد المپیک امیدوار است که فقط منفجر توسط بیش از حد نزدیک هستند, واقعی, او گفت:. و به عنوان مثل, واقعی اقدامات احتیاطی باید گرفته شود.

“اگر کسی اجرا شده توسط شما به سمت آنها. را اجرا کنید به طور مستقیم در پشت دنباله خود نمی دوچرخه به طور مستقیم در پشت خود دنباله — اجازه دهید آنها را دریافت کنید که 6 فوت,” او گفت:.

چون مطمئن باشید چیزهای است که در واقع بیرون آمدن از دهان و بینی.

“خبر خوب این است که کسانی که قطرات بزرگ سنگین در مقایسه با هوای بیرون و آنها هم تبخیر و یا آنها می تواند یک خطر” او گفت:. “آن را نمی خواهد زندگی می کنند بسیار طولانی در خاک است.”

فقط به عنوان قوانین وجود دارد و توصیه هایی برای چگونه ما فروشگاه برای مواد غذایی و یا مدیریت کارهای قوانین وجود دارد و توصیه هایی برای کسانی که انتخاب می کنید به خارج از ورزش در پیاده روها و مسیرهای پیاده روی است که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de