آیا تنفس سنگین, تف کردن در ورزش گسترش coronavirus? در اینجا چیزی است که پزشکان محلی می گویند

Sonoma County بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase گفت: پارک و دنباله کاربران باید یک ماسک “مگر در مواردی که شما توسط خودتان را در جایی. به همین دلیل ما گفت: شما نیاز به یک ماسک را به پارک ها و پوشیدن ماسک هنگامی که شما قادر اجتماعی به دور است.”

و به عنوان برای تف? که آسان است.

“نمی تف بر مسیرهای پیاده روی” Mase گفت. “که احتمالا یک عمل خوب حتی قبل از COVID.”

اما آیا خارج از, مقامات گفت.

“هنگامی که شما در خارج, خطر خود را برای این راه, راه کاهش, اما شما باید همان را انجام دهید (احتیاطی) گفت:” کاتلین Sarmento مدیر پرستاری برای سانتا رزا سلامت جامعه است. “مردم همه باید با پوشیدن یک ماسک صورت, حتی اگر آن را فقط یک فولاد است.”

و ماسک و یا سربند یا گردن gator یا مانند آن نیست و باید به بیش از یک ورزشکار را در همه زمان ها فقط اگر 6 فوت از جدایی نمی تواند حفظ شود. هدایت این است: باید آن را در اطراف گردن خود را بکشید و آن را به پاس صبر کنید به ضرب و شتم و سپس آن را پایین بکشید.

“اگر شما را تا پایان در حال اجرا بر روی یک دنباله دار یا دوچرخه سواری در یک دنباله و هیچ راهی وجود دارد شما می توانید نگه داشتن 6 پا از فاصله ؟ … سپس شما را بکشد تا صورت خود را در پوشش” چانگ گفت.

برای کسانی که در تلاش برای کار کردن با یک صورت کامل پوشش اثرات نیستند ناچیز است.

“من می گویند که داشتن فرسوده یکی از آن تغییر الگوی تنفس خود را و آن را تغییر دهید و همچنین از نظر روانی حداقل احساس شما قادر به هوا در داخل و خارج به راحتی” چانگ گفت. “شما مجبور به تغییر انتظار خود برای عملکرد خود را.”

بدون تردید دکتر راب Nied توصیه می کند ورزش به خصوص در خارج و به خصوص در حال حاضر. اما Nied مدیر پزشکی ورزشی در Kaiser Permanente, سان فرانسیسکو, Mission Bay, همچنین توصیه می کند به دنبال هر دو خود را مجازی و تحت اللفظی ،

“شما را به خطا در کنار احتیاط. شما باید برای رفتن با بدترین سناریو و به عنوان زمان ثابت می کند که نمی تواند درست باشد شما می توانید که کمتر محدود,” او گفت:. “از دیدگاه من اگر شما در حال راه رفتن و شما می توانید با نگه داشتن 6 پا از هم جدا و سپس شما احتمالا باید با پوشیدن ماسک, اگر تنها برای اجتماعی حسن نیت ارائه میدهد.”

در حال اجرا در جفت نیز OK اما با ثابت بافر Nied گفت.

“در حالت ایده آل اگر شما در حال اجرا به عنوان دو نفر شما باید 6 تا 12 فوت از هم جدا,” او گفت:. “اگر شما در حال عبور در یک دنباله است که تعامل بسیار سریع است. همه شما باید انجام دهید این است که مرتب کردن بر اساس از کنار و به نوبه خود سر خود را.”

نشان دادن نگرانی برای دیگران

مردم با استفاده از مسیرهای پیاده روی و یا عبور دیگران در یک پیاده رو را نمی دانم بهداشت پس زمینه از کسانی که آنها را تصویب بنابراین پوشیدن ماسک یک سیگنال روشن به همه است که شما با توجه به دیگران نگرانی مقامات بهداشت گفت.

CDC معتقد است که مردم تصور می شود بسیاری مسری زمانی که آنها بدحال و نه زمانی که آنها بدون علامت است.

“اکثر ورزشکاران در حال رفتن به در حال اجرا و یا آموزش با COVID در ریه های خود را. آنها احساس نمی به آن” دکتر گفت: Ty افلک پزشکی مدیر سانتا رزا ورزشی و پزشکی خانواده و خصوصی خانواده دکتر پزشکی.

افلک هم توصیه می کند به دنبال مسیرهای پیاده روی که در آن ترافیک بسیار ناچیز است و که در آن شما به احتمال زیاد قادر به حک کردن یک 6 پا بافر حتی در عبور از دیگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de