پزشکان نگران هستند که بیماران در حال غفلت خود را به طور منظم بازدیدکننده داشته است به عنوان به خوبی به عنوان سلامت خود

با وجود ترس اطراف کروناویروس جدید, هاوایی, مقامات بهداشت در حال اصرار به رفتن به دکتر برای معاینات معمول واکسیناسیون و مدیریت بیماری های مزمن برای جلوگیری از افزایش بیماری های دیگر است.

وزارت بهداشت هشدار می دهد که وجود دارد “بسیاری از بیماری های دیگر تهدید وجود دارد” و این که “مردم با بیماری های مزمن هستند بیشتر در معرض بیماری های جدی از COVID-19.” مقامات بهداشت نگران هستند که شرایط پزشکی دیگر افزایش خواهد یافت و اگر مردم نمی گردیم به مراقبت های بهداشتی خود را روال.

“این یک مشکل بزرگ است. ما شنیده ام از پزشکان که در حال گفتن ما مردم لغو بازدیدکننده داشته است خود را. ما شنیده می شود افرادی که نکردن رفتن به مطب دکتر و حتی زمانی که آنها برخی از علائم است که باید هشدار دهنده گفت:” لولا Irvin, DOH مدیر مزمن بیماری پیشگیری و ارتقاء سلامت را بدست آورد. “در صورتی که تاخیر آنها می تواند تا پایان در موقعیت های فاجعه بار.”

بیماری مزمن است که یک مشکل بزرگ در هاوایی به خصوص برای بومیان هاوایی که می میرند از این شرایط در یک نرخ بالاتر از دیگر اقوام او گفت:.

“آنها ممکن است تشخیص اولیه به اندازه کافی و نیز گرفتن نوع مراقبت از آنها نیاز به” Irvin گفت:, و اضافه کرد که حدود یک سوم از بزرگسالان در هاوایی دارای دو یا بیشتر از شرایط مزمن — تقریبا 390,000 مردم — به همین دلیل است که پیشگیری مراقبت های بهداشتی بسیار مهم است.

دکتر راندال Suzuka 35 سال خصوصی عمل پزشک با ملکه مراکز بهداشتی درمانی در Mililani و Haleiwa دیده است 20% رها کردن بيماران در دو درمانگاه از زمان شروع این بیماری همه گیر. دیگر ملکه درمانگاه دیده می شود تا آنجا که 50% کاهش در بیماران, او گفت:.

اگر مردم در حال گرفتن فشار خون یا دیابت تحت کنترل و به تاخیر انداختن پیشگیرانه نمایش مانند colonoscopies, ماموگرافی و پاپ اسمير در هاوایی می تواند افزایش قابل توجهی در افراد در حال مرگ از سرطان و بیماری های دیگر بیش از چند سال آینده Suzuka گفت.

دکتر کلی Withy مدیر اجرایی از دانشگاه هاوایی John A. سوختگی دانشکده پزشکی هاوایی/اقیانوس آرام منطقه حوزه آموزش سلامت مرکز برآورد حدود 20 درصد از پزشکان بسته اند شیوه های خود را در طول چند ماه گذشته.

“این یک فرصت است برای آنها را به حرکت می کند که آیا به بازنشستگی و یا رفتن به سرزمین اصلی گفت:” دکتر کریستوفر Flanders, مدیر اجرایی, هاوایی, انجمن پزشکی اضافه کرد که بیمار اعداد نیست دوباره به همان سطح قبل از دیده می شود هاوایی اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است. “ما ویژگی است که به افراد عصبی بودن در مورد رفتن به مطب دکتر که در آن آنها ممکن است در معرض COVID-19 ویروس. این مهم است که آنها به دلیل … افرادی که دارای بیماری های مزمن و آنها فقط قصد دریافت بدتر است.”

پزشکان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از دفاتر خود را به عنوان بهداشتی که ممکن است ضد عفونی بین هر بیمار Flanders گفت.

“زمانی که ممکن است آنها در حال تلاش برای گروهی از بیماران که دیده می شود برای قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در زمان جداگانه اسلات از مردم وجود دارد که به صورت روزمره خود, مراقبت,” او گفت:.

از 1,018 هاوایی پزشکان مورد بررسی توسط HMA بیش از 70 درصد گزارش یک قطره از 50 ٪ یا بیشتر در مراقبت از بیمار با نزدیک به یک سوم را شاهد کاهش 75 ٪ یا بیشتر به عنوان از آوریل 1. علاوه بر این 98.7% ثبت پایین تر درآمد.

علاوه بر پزشکان قادر به مدیریت شرایط مزمن و تشخیص بیماری ها مانند سرطان وزارت بهداشت در مورد کاهش تعداد کودکان واکسن برای بیماری های عفونی.

وجود دارد که 46 درصد در طول دو سال گذشته کاهش دوز دستور داده برای واکسن برای کودکان از آغاز ماه آوریل و کاهش حدود 35 درصد در ماه مه — یک شاخص است که “بسیاری از کودکان ممکن است از دست رفته واکسیناسیون قرار ملاقات.”

“COVID-19 حق است در مقابل ما بنابراین ما می بینیم تهدید فوری درست در مقابل از ما. وجود دارد دیگر تهدیدات و آنها قابل کنترل است. وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانیم در مورد آن” Irvin گفت. “اگر ما این فرصت را برای جلوگیری واقعا بد عواقب پس از آن ما باید. درست مثل کار در رفتن به تجمع جرم مطمئن شوید که ما با پوشیدن یک ماسک به همین ترتیب مطمئن شوید که ما رفتن به مطب دکتر را تشخیص داده (و جلوگیری از بیماری).”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>