پزشکان منجر ویروس برنامه ریزی

وارن Hatelyآگوستا مارگارت رودخانه بار

Australian Medical Association WA president Dr Andrew Miller has continued calls to provide more support to frontline doctors.
آیکون دوربیناسترالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور دکتر اندرو میلر ادامه تماس برای پشتیبانی بیشتر به خط مقدم پزشکان. اعتبار: جکسون Flindell/غرب استرالیا Jackson Flindell

پزشکان ارشد گرفته اند کنترل محلی و برنامه ریزی برای COVID-19 در Capes منطقه به عنوان خط مقدم پرسنل آماده شدن برای بدترین.

یک متخصص پزشکی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: این بار در تیم مدیریت ارشد از خط مقدم پزشکان در زمان شارژ از بیماری همه گیر برنامه ریزی برای بونبوری بیمارستان در این هفته و در بوسلتن سلامت پردیس ظرفیت را افزایش می دهد و همچنین.

دکتر گفت: رهبری بود که “به طور چشمگیری و به سرعت در حال” گسترش بیمارستان’ ظرفیت برای مقابله با هجوم انتظار می رود از coronavirus بیماران در هفته آینده.

“اقدامات ما در حال قرار دادن در محلی کمک خواهد کرد,” او گفت:.

“ما یک شرکت خوب برنامه ریزی برای حفاظت از جامعه و بيمارستان تحت رهبری خوب در حال حاضر.

“وجود دارد رفتن به یک تلفن.

“بزرگترین مانع ما در این لحظه است که ما با داشتن مشکل دستیابی به مناسب دنده محافظ به خاطر همه (مردم) آن را خرید تا در Bunnings.

“من ممکن است در نقطه ای که من نمی توانم به کار وجود دارد و نه دنده به اندازه کافی برای محافظت از پزشکان انجام کار خود را.

“ما در حال رفتن به اجرا در یک ماه. به اندازه کافی وجود ندارد هواکش.”

دکتر گفت همه در دسترس پرسنل بودند تحت آموزش برای شغل به طور معمول خارج از وظایف خود را.

“در این مرحله ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به سطح شیب دار تا ما ظرفیت و آموزش و upskill تمام پزشکان و پرستاران دیگر به طوری که آنها قادر خواهد بود به انجام این نوع از کار است.”

پزشکان التماس ساکنان برای جلوگیری از احتکار دنده محافظ به دلیل آن را در معرض خطر بیمارستان توانایی برای درمان عزیزان یک بار COVID-19 گسترش در جنوب غرب است.

بونبوری پزشکی مرکز Dr برندان O’Dea گفت: اگر جامعه انتقال اتفاق می افتد و وجود دارد “به هیچ وجه به بررسی” و آن را به سمت چپ پزشکان “مضطرب”.

شش مورد از COVID-19 تأييد شد و در جنوب غرب در روز چهارشنبه اما استرالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور اندرو میلر گفت: این ویروس به احتمال زیاد در جوامع در حال حاضر از آنجا که تنها 0.4 درصد از WA جمعیت مورد آزمایش قرار گرفت تا کنون.

دکتر میلر دوباره هشدار داد منطقه ای بیمارستان شد به طور جدی تحت مجهز برای مقابله با هر گونه هجوم اما این هفته برگرد به معنای بیماران نیاز به مراقبت های ویژه می توان جایگزین در جنوب غرب بدون فوری نقل و انتقالات به پرت مگر اینکه شرایط بدتر شده است.

دکتر میلر ناودان عدم افشای از وا را در بخش بهداشت و درمان بود که تنها stoking نگرانی های عمومی.

“ما همه در تاریکی در مورد وضعیت,” او گفت: بار.

“من واقعا نگران این مناطق است.

“چگونه بسیاری از ماسک های صورت وجود دارد در Capes? چگونه بسیاری از تخت وجود دارد ؟ چگونه بسیاری از هواکش وجود دارد ؟

“مثل ما در حال بازی مرغ با ویروس.”

ناشناس متخصص دکتر گفت او و دیگر کارگران خط مقدم بودند به دنبال در شش ماه بدون دیدن خانواده خود را.

“من احساس می کنم مثل یک سرباز خط مقدم و من قصد دارم به رهبری یک دسته از مردم برای یک نبرد ما آماده و بدون نیاز به تجهیزات نیاز داریم” او گفت:.

“آن را مانند ارسال یک آتش نشان برای مبارزه با آتش را با یک شلنگ باغ و بدون ماسک.”

بونبوری بیمارستان لغو همه عمل جراحی انتخابی و پیش نویس تمام حرفه ای به آماده شدن برای COVID-19 موارد است.

وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای جزئیات خاص در مورد Augusta, مارگارت رودخانه و بوسلتن بیمارستان ظرفیت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>