پزشکان به اعتماد به نفس اما هیچ خوشنودی

Katina کورتیس AAP ارشد سیاسی نویسندهAAP

Brendan Murphy says the nation cannot be complacent as long as there are new coronavirus cases.
آیکون دوربینبرندان مورفی می گوید که این ملت را نمی توان راضی به عنوان طولانی به عنوان جدید وجود دارد coronavirus موارد است.

استرالیا بالا افسر پزشکی می خواهد برای دیدن کمتر از 20 مورد جدید از coronavirus هر هفته – یا در حالت ایده آل هیچ کدام قبل از ملت شروع می شود کاهش محدودیت.

برندان مورفی می گوید که این ملت را نمی توان راضی به عنوان طولانی به عنوان گونه جدید کروناویروس موارد یافت شده اما می توان آن را بیشتر با اعتماد به نفس اگر تست گسترش یافته است که شامل افراد بدون هر گونه علائم و تماس با ردیابی است یافت.

“ملی کابینه تایید شده است یک استراتژی سرکوب قابل توجهی. اگر ما حذف به عنوان بخشی از آن که ما احتمالا شاهد هستیم در برخی از نقاط کشور که فوق العاده است اما حذف این است که هرگز یک وضعیت خاص” او گفت:.

“حتی اگر ما آزادی محدودیت در آینده مردم نیاز به تغییر راه آنها ارتباط برقرار کردن به طور دائم.”

متحده در حال حاضر در حال حرکت به سطح شیب دار تا تست با ویکتوریا با هدف به آزمون بیش از 100,000 بعد از دو هفته دو شماره از آن بررسی می شود تا کنون در این بیماری همه گیر.

و دو میلیون استرالیایی ها دانلود جدید COVIDSafe تماس با ردیابی برنامه در اولین روز از انتشار آن.

“به خوبی انجام استرالیا. ما فقط گذشت 2m محبوبیت برای COVIDSafe,” نخست وزیر اسکات موریسون توییتی سه شنبه شب ،

این برنامه گوشی های هوشمند با استفاده از بلوتوث برای پیگیری کاربر, از تماس ها و داده های آن را مکمل کار حدود 7000 بهداشت و درمان کارگران انجام تماس های ردیابی در سراسر کشور است.

“این (قوی) تلاش خواهد شد کمک به محافظت از خود ما و خانواده ما پرستاران و پزشکان ما. (با تشکر از شما) AUS که ما با هم کار کنند به ضرب و شتم این ویروس” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: در توییتر.

استرالیا همچنان به نرخ پایین از موارد جدید با 6720 افراد مبتلا به این ویروس به تاریخ, افزایش نه تنها در سراسر کشور در روز دوشنبه.

بیش از چهار پنج نفر از آنها بهبود یافته اند در حالی که 83 نفر کشته شده اند.

از 1100 فعال موارد 113 در بیمارستان با 43 در بخش مراقبت های ویژه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>