راهنمایی و رانندگی بازگشایی 25 دفاتر از جمله سانتا رزا برای قرار ملاقات

پس از شش هفته از زمینه تعطیلی دفتر کالیفرنیا گروه از وسایل نقلیه موتور در روز جمعه خواهد بازگشایی یک تعداد انگشت شماری از دفاتر ایالت از جمله آن سانتا رزا دفتر Corby خیابان است اما هشدار به رانندگان آنها باید آنلاین برای اولین بار برای تنظیم یک قرار ملاقات.

بازگشایی 25 دفاتر می آید پس از این سازمان صرف ماه گذشته-plus انتقال بسیاری از کار خود را آنلاین به آنچه در آن خواستار آن را “جدید مجازی در زمینه دفتر” به منظور کاهش ازدحام در دفاتر.

اگر چه این تغییر به معاملات آنلاین وادار شد در بخشی از coronavirus بحران راهنمایی و رانندگی است که انتظار می رود برای حفظ این رویکرد در آینده محدود نیاز به کالیفرنیا برای رفتن به میدان دفاتر.

در حال حاضر برخی از 170 حوزه دفاتر بسته باقی می ماند. راهنمایی و رانندگی و مقامات می گویند آنها آغاز خواهد شد باز بیشتر از این دفاتر بیش از چند هفته آینده.

در روز شنبه بیانیه عمومی وزارت اعلام کرد که کارکنان را حفظ فاصله فیزیکی در حالی که خدمت به مشتریان.

گروه رانندگان هشدار داد که وجود دارد به احتمال زیاد بالا خواهد بود تعداد زیادی از مردم در تلاش برای ایجاد قرار ملاقات. “کالیفرنیا که نیاز فوری برای رفتن به راهنمایی در زمینه دفتر باید تاخیر سفر خود را” آژانس نوشت.

اصلی معاملات که در حال حاضر انجام می شود در فرد به جای راهنمایی و رانندگی, وب سایت عبارتند از:

– پرداخت ثبت نام خودرو توقیف به دلیل ثبت نام مسائل مربوط به

– برقراری یک حالت تعلیق و یا ابطال گواهینامه رانندگی

– درخواست برای کاهش هزینه یا بدون هزینه کارت شناسایی

– پردازش گواهینامه رانندگی تجاری معاملات

– درخواست برای یک فرد معلول پارکینگ پلاکارد

– اضافه کردن یک آمبولانس گواهی یا لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا تایید شده به یک راننده مجوز

– بررسی حمل و نقل آموزش سند به درایو حمل و نقل اتوبوس

– پردازش راهنمایی و رانندگی بیان مشتریان واقعی ID معاملات اگر زمان و فضا اجازه می دهد تا

تمام معاملات دیگر در حال حاضر می تواند انجام شود با رفتن به دولت راهنمایی و رانندگی سایت www.dmv.ca.gov در رشته های مجازی دفتر در صفحه virtual.dmv.ca.gov.

راهنمایی و رانندگی است آرام برخی از مهلت ساخته شده و تغییرات دیگر به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران, دادن برخی از رانندگان پسوند زمان. عبارتند از کسانی که با توجه به راهنمایی و رانندگی:

-گسترش همه راننده که مجوز منقضی بین 1 مارس و مه 31 سال 2020 است. رانندگان 70 سال و بالاتر هستند از دریافت 120 روز موقت کاغذ فرمت در ایمیل و رانندگان 69 و جوانتر می توانید درخواست رایگان موقت کاغذ فرمت آنلاین.

– نگه داشتن انقضای تجاری مجوز تاییدیه و گواهینامه های معتبر از طریق 30 ژوئن 2020.

– گسترش انقضای کارت شناسایی و یا پس از 4 مارس سال 2020 معتبر از طریق 22 ژوئن 2020.

– Waiving هزینه های دیرکرد و جریمه برای خودرو ثبت نام تمدید به دلیل بین مارس 16 و 31 ماه مه سال 2020 و پرداخت ظرف 60 روز از اصلی تاریخ انقضا و همچنین به تأخیر انداختن دیگر مورد نیاز است.

– به طور موقت waiving مورد نیاز در فرد تمدید برای واجد شرایط دریافت گواهینامه رانندگی و شناسایی cardholders با expirations در ماه مارس مارس و آوریل سال 2020 است. افرادی که واجد شرایط هستند قادر به تمدید آنلاین و یا از طریق پست.

– راه اندازی راهنمایی و رانندگی مجازی زمینه به ایجاد گزینه های دیجیتال برای انجام معاملات است که قبلا مورد نیاز یک فرد در دفتر مراجعه کنید.

– لغو تمام behind-the-wheel drive آزمون به افتخار اجتماعی فاصله دستورالعمل.

– تعلیق تمدید ساعات اداری و پنج شنبه خدمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de