DLNR مخالف منطقه ای شیلات شورا درخواست برای اجازه ماهیگیری تجاری در Papahanaumokuakea

وزارت امور خارجه از زمین و منابع طبیعی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت با درخواست یک منطقه ای شیلات شورای به اجازه ماهیگیری تجاری در Papahanaumokuakea و جزایر اقیانوس آرام از راه دور دریایی آثار ملی.

غربی اقیانوس آرام در منطقه ای شیلات مدیریت شورای Wespac) با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 8 در پاسخ به تهمت اجرایی به منظور ترویج غذاهای دریایی آمریکا رقابت و رشد اقتصادی است.

در نامه امضا شده توسط رئیس شورای مورچه Taotasi Soliai و Wespac مدیر اجرایی زن سبک و جلف Simonds, شورای خواسته رئیس جمهور به “لطفا در نظر لغو ماهیگیری محدودیت در اقیانوس آرام, دریایی, آثار ملی و اجازه می دهد امریکا ماهیگیران ماهی دوباره در ما EEZ (منطقه انحصاری اقتصادی)….”

هر چند هاوایی ارائه شده توسط وزارت امور خارجه از زمین و منابع طبیعی عضو Wespac, DLNR مقامات گفت: شورا نیست مشورت با دولت و مخالف با Wespac درخواست برای حذف حفاظت از محیط زیست در حمایت از بناهای تاریخی.

در نامه این هفته به مغلوب ساختن پیشی جستن, Suzanne مورد معاون وزارت زمین و منابع طبیعی گفت: “در این نامه نوشته شده بود منتقل می شود و بدون بحث قبل و یا رضایت اعضای شورای, و من به نوشتن برای انتقال است که ایالت هاوایی موافق نیست با این نامه به اظهارات در مورد ماهیگیری محدودیت در Papahanaumokuakea و جزایر اقیانوس آرام از راه دور دریایی آثار ملی.

Papahanaumokuakea دریایی یادبود ملی اعلام شد یک بنای تاریخی توسط رئیس جمهور جورج بوش در سال 2006. یک دهه بعد از آن باراک اوباما گسترش این بنای تاریخی ایجاد بزرگترین ذخیره دریایی و حفاظت از صخره های مرجانی زیستگاه های دریایی از مواد معدنی معدن و ماهیگیری تجاری فعالیت است.

در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن, مورد, که همچنین به عنوان رئیس شیلات شورای مجمع الجزایر هاوایی و جزایر اقیانوس آرام از راه دور منطقه اکوسیستم های کمیته گواه ماهیگیری محدودیت برای آثار “یک جزء کلیدی از مراقبت های مناسب و مدیریت” از هزاران نفر از گونه های حفاظت شده.

“هر دو از مناطق منحصر به فرد محافظت از اکوسیستم های دریایی است که حفاظت از هزاران گونه که بسیاری از آنها در بر داشت در هیچ جای دیگری بر روی زمین,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de