DLIR باعث پیشرفت پرداخت ادعا می کند اما باید با رفع اشکالات در PUA سیستم

وزارت کار و روابط صنعتی دارای کشت و زرع از طریق بیش از آن بیکاری و پر کردن انبار.

اما آن را هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مربوط به راه اندازی در اوایل این هفته فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه.

فدرال بودجه ای که تصویب شد به عنوان بخشی از مراقبت در عمل ارائه پشتیبانی برای خود اشتغالی پیمانکاران مستقل فرفره اقتصاد کارگران و مترجمان آزاد است. از شر برنامه همچنین ممکن است پوشش برخی از افرادی که به دنبال کار پاره وقت کافی فاقد سابقه کار و یا در غیر این صورت واجد شرایط نیست به صورت منظم جبران بیکاری و یا گسترش منافع.

برخی از ساکنان هاوایی در تلاش برای دریافت PUA گفت: آنها مواجه می شوند مشکلات پس از DLIR شروع پذیرش قبل از برنامه در اوایل این هفته در وب سایت خود را.

متقاضیانی که برای اعمال شر در دولت بیمه بیکاری سایت همانطور که قبلا آموزش داده شده اند گفته است که آنها باید فایل را از طریق فرم آنلاین. اما آنها می گویند که وب سایت جدید را نمی خواهد برنامه های خود را در حالی که دیگری در حال بررسی است و در سیستم دولتی. که ایجاد شده بیشتر احساس وحشت و نگرانی برای برخی از PUA متقاضیان که نگران باشید که پردازش خود را از شر پرونده را حتی طولانی تر از مارس 15 تاریخ مورد نظر داده شده توسط دولت است.

DLIR سخنگوی ویلیام Kunstman گفت: دولت آگاه از قطعی است و کار را از طریق PUA پر کردن موضوع است.

به طور کلی, DLIR ساخت گام. بین 1 مارس و آوریل 26, آن را تا به حال تنها پرداخت ادعا می کند برای 65,252 براده کمتر از یک سوم آن منحصر به فرد بیمه بیکاری براده.

به عنوان روز پنج بخش پرداخت کرده 81,507 و یا فقط بیش از 45 درصد از ادعا می کند که آن را تا به حال در روند بین 1 آوریل و مارس 30. در این دوره آن بود 229,142 منحصر به فرد براده با 180,175 از آن براده در فرآیند.

DLIR توزیع بیش از $87.5 میلیون مزایای بیمه بیکاری طی هفته گذشته از جمله بیش از $47.3 میلیون دلار به علاوه وجوه در دسترس ساخته شده توسط مراقبت عمل می کنند. متقاضیان واجد شرایط علاوه تا بودجه به طور موقت دریافت اضافی $600 هفتگی بهره مند شوند.

“این بخش بود دوباره قادر به ارائه سطح بی سابقه ای از مزایای در یک هفته و برای که من فوق العاده سپاسگزار برای ما کارگران” DLIR مدیر Scott T. Murakami در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد بسیاری در جامعه ما که رنج می برند و ما مصمم در ارائه یک سطح بیشتری از امداد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de