جوکوویچ قدرت به دبی عنوان پیروزی

Novak Djokovic has beaten Stefanos Tsitsipas to claim his fifth Dubai Tennis Championships title.
آیکون دوربیننواک جوکوویچ مورد ضرب و شتم قرار Stefanos Tsitsipas به ادعای خود پنجم دبی مسابقات قهرمانی تنیس روی عنوان.

نواک جوکوویچ حفظ خود شکست نخورده و رکورد این فصل با دیدن خاموش جهان, No. 6 Stefanos Tsitsipas 6-3 6-4 در دبی نهایی به ادعای یک سوم جایزه در سال 2020 است.

جهان شماره 1 که مسجل ATP عنوان جام با صربستان برای شروع سال قبل از اضافه کردن یک رکورد گسترش هشتم استرالیا باز به شمارش نیاز فقط 77 دقیقه به پایین Tsitsipas و گسترش رگه برنده خود را به 21 بازی متوالی در روز شنبه.

Tsitsipas یک دونده در دبی در سال گذشته یک انجام یک کار بهتر در عوض فشار جوکوویچ در هر سرویس بازی بود اما صرب که در واقع اولین شکست در این مسابقه ایجاد یک 5-3 شکاف و رخنه دور با افتتاح مجموعه در 39 دقیقه.

Tsitsipas که شکسته شد فقط دو بار در مسیر به فینال کاهش یافته و در خدمت دوباره به عنوان جوکوویچ led 3-2 در مجموعه دوم.

21 ساله یونانی کردم یک فرصت برای شکستن کمر بسیار بازی بعدی برنده 25-شات رالی برای رفتن 15-40 در جوکوویچ خدمت می کنند. شماره دو دانه وارد برای 3-3 به عنوان یک جوکوویچ چوگان از پشت سر میره ،

جوکوویچ دوباره برقرار مزیت خود را با گرفتن بسیار مهم در بازی و نه با تشکر به یک نرم و صاف کردن شات و 32 ساله به راحتی در خدمت خارج از مسابقه به حرکت شبیه چمچه زنی خود را پنجم دبی تاج.

دانه بالا در حال حاضر صاحب 3-2 سر-به-سر ضبط در برابر Tsitsipas که شاهد هشت مسابقه برنده خط به پایان رسیده است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>