جوکوویچ همچنان خط داغ در دبی

Novak Djokovic has eased through to the second round of the Dubai Tennis Championships.
آیکون دوربیننواک جوکوویچ کاسته است از طریق به دور دوم تنیس دبی شد.

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ تمدید شکست نخورده خود را برای شروع فصل با یک 6-1 6-2 پیروزی بر ملک Jaziri در دور باز از دبی مسابقات قهرمانی تنیس.

جوکوویچ که به کمک صربستان به پیروزی در ATP قبل از جام بلند کردن اجسام خود را هشتم Australian Open عنوان در ماه گذشته رخ داد 22 برندگان و نه به صورت یک نقطه شکست در برابر کلمات Jaziri در نزدیک به بی عیب صفحه نمایش.

“این یک راه بسیار خوبی برای شروع مسابقات” جوکوویچ در دبی برای اولین بار پس از سال 2016 گفت.

“من هنوز بازی در اینجا. من واقعا از آن لذت ببرید. من لذت بردن از شب جلسات… من فکر می کنم من انجام داده ام همه چیز را به عنوان به خوبی به عنوان من آن را تصور می شود برای مطابقت با.

“البته در همه چیز وجود دارد که همیشه می تواند بهبود یافته چیزهایی است که می تواند بهتر باشد. اما من باید با عملکرد راضی.”

جوکوویچ تعقیب است عنوان پنجم خود را در دبی و برای اولین بار از سال 2013.

32 ساله صرب آینده چهره آلمان را Philipp Kohlschreiber که غلبه مصر محمد Safwat 4-6 6-4 6-0.

“من از دست رفته به او (Kohlschreiber) در مجموعه های مستقیم در Indian Wells سال گذشته است. من آگاه هستم از آنچه که او قادر به گفت:” جوکوویچ.

“او دوست دارد در واقع بازی بازیکنان در یک مرحله. او تا به بسیاری از تجربه. من قطعا نه دست کم گرفتن او.”

هفتم دانه کارن Khachanov بهبود از یک استراحت در دو نوبت در افتتاحیه مجموعه قبل از کروز به یک 7-6 (7-2) 6-1 پیروزی بر قزاقستان میخائیل Kukushkin.

23 ساله روسی کاهش یافته و فقط یک نقطه در اولین خدمت در مجموعه دوم به, بهبود پیروزی خود را-از دست دادن رکورد به 8-5 این فصل است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>