شیرجه رفتن به سینما که الهام بخش

Carly لادنبروم تبلیغ

A still from A Corner of the Earth.
آیکون دوربینهنوز هم از یک گوشه ای از زمین است. اعتبار: اقیانوس جشنواره عرضه,

شگفتی های اقیانوس را به تعجب بروم مخاطبان هنگامی که اقیانوس جشنواره فیلم بازگشت به کیمبرلی.

جشنواره خود را آغاز تور در سراسر استرالیا قبل از رفتن در سراسر جهان, توقف در بروم خورشید تصاویر روز شنبه فوریه 29 فقط برای یک شب.

تاسیس هفت سال پیش در سیدنی شمالی سواحل اقیانوس جشنواره فیلم رشد کرده است به یک پدیده در سراسر جهان با فیلم دیده می شود بیش از 100 بار در 10 کشور جهان است.

هر سال این جشنواره نمایش بیش از دو ساعت از الهام بخش آموزشی و سرگرم کننده فیلم های مربوط به اقیانوس توسط فیلمسازان مستقل هر دو بین المللی و استرالیا.

این انتخاب منحصر به فرد از فیلم های با طول های مختلف و سبک پوشش موضوعاتی مانند اقیانوسی محیط زیست, موجودات دریایی, اقیانوس های مربوط به ورزش های ساحلی و فرهنگ و اقیانوس عاشقان.

مدیر جشنواره Jemima رابینسون گفت: با وجود این رویداد در حال رشد در رسیدن به آن در سراسر جهان خود را اولین اولویت های زیبایی و قدرت اقیانوس باقی مانده همان.

دو تا از برجسته فیلم در جشنواره امسال هستند و استرالیا طرفداران گوشه ای از زمین و اسکات Portelli: شنا با غول مهربان.

A still from Scott Portelli: Swimming with Gentle Giants.
آیکون دوربینهنوز هم از اسکات Portelli: شنا با غول مهربان. اعتبار: عرضه

تولید شده توسط اسپنسر فراست گوشه ای از زمین های سینمایی و اکتشاف از گشت و گذار در رحم, شمالی زمستان است.

25 دقیقه-فیلم ویژگی های نرم افزار-surfer فریزر Dovell که پرت خود را به خارج از منطقه راحتی خود را کنار فراست و عکاس مرد Williment به سرمایه گذاری بسیار زیادی در گوشه ای از زمین در جستجوی امواج در قطب شمال. اسکات Portelli: شنا با غول مهربان است نه دقیقه فیلم تولید شده توسط Stefan اندروز.

آن را ویژگی های حیات وحش عکاس اسکات Portelli که خودش را اختصاص داده به مستند سازی و گرفتن رفتار نهنگ کوهان دار در تونگا.

این فیلم دارای دو قلب – مسابقه لحظات و محبت طبیعت وحشی و شگفت انگیز موجودات زیر آب.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>