اختلاف بیش از بازگشایی کالیفرنیا کارخانه تسلا ممکن است بیش از

دیترویت >> به نظر می رسد اختلاف بین تسلا و منطقه خلیج سان فرانسیسکو مقامات بیش از بازگشایی کارخانه در صورت خاموش شدن سفارشات در حال آمدن است به پایان است.

این آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد در توییتر در اوایل روز شنبه که فرمونت کالیفرنیا گیاه قادر خواهد بود برای رفتن فراتر از عملیات اساسی این هفته و شروع به ساخت این وسایل نقلیه آینده دوشنبه — به عنوان طولانی به عنوان آن را ارائه کارگر احتیاطی که این توافق به.

آن روشن نیست از آزادی مطبوعات که آیا تسلا خواهد در صورت هر گونه مجازات برای بازگشایی دوشنبه در سرپیچی از شهرستان سفارشات. پیام های چپ در اوایل روز شنبه به دنبال نظر از مقامات بهداشت و تسلا.

آزادی گفت: Fremont پلیس به منظور بررسی اینکه آیا تسلا برگزاری بود تا خود را بخشی از توافق است.

آزادی می گوید که شاخص های سلامت باید پایدار باقی می ماند و یا بهبود برای کارخانه به باز بماند.

“ما خواهد شد کار با فرمونت PD به منظور بررسی تسلا پیوستن به فاصله فیزیکی و توافق کردند که بر ایمنی و بهداشت اقدامات در محل برای ایمنی از کارگران خود را به عنوان آنها آماده برای تولید” آزادی گفت.

تسلا کارخانه بازگشایی دوشنبه با مشک عملا شجاعانه مقامات محلی به دستگیری او و عملیات ظاهرا ادامه به امروز. این شرکت ملاقات دوشنبه آخرین مهلت برای ارائه یک سایت خاص برنامه ریزی برای حفاظت از ایمنی کارگر.

اما بازگشایی سرپیچی از دستورات وزارت بهداشت و درمان است که تلقی کارخانه غیر ضروری کسب و کار است که نمی تواند به طور کامل باز تحت محدودیت های در نظر گرفته شده به سرعت گسترش رمان coronavirus.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن هشدار داد این شرکت عامل در نقض شهرستان بهداشت و امیدوار تسلا را “منطبق بدون بیشتر اجرای اقدامات” تا زمانی که این شهرستان تصویب یک سایت-برنامه خاص مورد نیاز توسط دولت است.

قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

این گیاه در فریمانت یک شهر بیش از 230,000 مردم جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23. آن را در مورد استخدام 10,000 کارگران است.

کارشناسان بهداشت عمومی باید اعتبار اقامت-صفحه اصلی سفارشات با کاهش گسترش رمان coronavirus کمک به بیمارستان ها رسیدگی هجوم موارد است. Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. اما از کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده با تلفات رو به افزایش است.

آالمدا کانتی بود در میان شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان که برای اولین بار در کشور به تحمیل stay-at-home سفارشات در اواسط ماه مارس. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بارها گفت که استان ها می تواند اعمال محدودیت است که دقیق تر از دستور دولت است.

نظم در منطقه خلیج تمدید شده است تا پایان ماه اما شهرستانهای برنامه اجازه می دهد تا برخی از محدود کسب و کار و تولید شروع مارس 18 همان روز دیترویت خودروسازان برنامه ریزی برای بازگشایی خودرو مونتاژ گیاهان. برخی از قطعات خودرو گیاهان بودند به راه اندازی مجدد تولید این هفته است.

دیترویت خودروسازان’ 150,000 کارگران آمریکا توسط ایران خودرو اتحادیه کارگران است که مذاکره برای اضافه احتیاطی. تسلا کارگران ندارد یک اتحادیه.

مشک که شرکت شکایت کرد آالمدا کانتی به دنبال سرنگونی آن سفارش تهدید به حرکت تسلا عملیات تولید و ستاد از دولت است.

تسلا ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که آالمدا کانتی نمی تواند محدود تر از سفارشات از Newsom. طرح دعوی در دادگاه می گوید: فرماندار coronavirus محدودیت اشاره به دستورالعمل های فدرال طبقه بندی تولید خودرو به عنوان ضروری کسب و کار است که مجاز به ادامه فعالیت است.

تسلا relesed یک برنامه برای حفظ ایمنی کارگر از جمله پوشیدن دستکش و ماسک نصب موانع بین کارگران و حفظ اجتماعی فاصله. Haggerty گفت: این شرکت در ابتدا تحت فشار قرار دادند در چک کردن, کارکنان درجه حرارت قبل از سوار شدن یک اتوبوس شرکت برای رسیدن به محل کار. اما تسلا کوتاه آمد, او گفت:, و توافق برای بررسی کارگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de