دیزنی به علاوه برای احیای ‘افتخار خانواده سری متحرک

  • DISNEY PLUS VIA ASSOCIATED PRESS Characters are seen from a revival of the new animated series “The Proud Family: Louder and Prouder.” The new series will feature original cast members including Kyla Pratt as Penny Proud and Tommy Davidson and Paula Jai Parker as her parents, Oscar and Trudy.

    دیزنی به علاوه از طریق آسوشیتد پرس

    شخصیت ها دیده می شود از احیای جدید مجموعه انیمیشن “افتخار خانواده: بلندتر و بودن خودمان افتخار کنیم.” سری جدید خواهد شد از ویژگی های اصلی اعضای بازیگران از جمله Kyla Pratt به عنوان پنی افتخار و Tommy Davidson و Paula Jai Parker به عنوان پدر و مادر او اسکار و Trudy.

لس آنجلس >> افتخار خانواده گشت.

دیزنی به علاوه جریان خدمات گفت: امروز این دستور احیای این سری انیمیشن در مورد یک آمریکایی آفریقایی تبار نوجوان و خانواده گسترده خود را.

سری جدید “افتخار خانواده: بلندتر و خودمان افتخار,” خواهد شد از ویژگی های اصلی اعضای بازیگران از جمله Kyla Pratt به عنوان پنی افتخار و Tommy Davidson و Paula Jai Parker به عنوان پدر و مادر او اسکار و Trudy.

Soleil Moon Frye در حال بازگشت به پنی پال Zoey Howzer و Cedric the Entertainer خواهد تلافی نقش عمو بابی.

“در ذهن ما نشان می دهد هرگز واقعا رفت که ما هنوز هم تا به حال تن داستان از چپ به بگویید. این زمان مناسب برای بازگرداندن این نشان می دهد و ما نمی توانیم صبر کنید برای طرفداران قدیمی و جدید به طور یکسان در این سفر با ما” تولید کننده اجرایی Bruce W. Smith و رالف Farquhar گفت: در یک بیانیه مشترک.

تولید این مجموعه در حال انجام است با یک تاریخ عرضه هنوز اعلام نشده است.

قسمت اصلی 2001-05 کانال دیزنی سری “افتخار خانواده” در دسترس هستند در دیزنی به علاوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>