دیزنی قصد دارد به بازگشایی کالیفرنیا پارک در جولای

آناهایم, کالیفرنیا. — دیزنی پیشنهاد به بازگشایی آن کالیفرنیای جنوبی پارک در اواسط ماه جولای پس از آنچه خواهد بود چهار ماه بسته شدن با توجه به coronavirus این شرکت گفت: در روز چهارشنبه.

دیزنی پارک تجارب و محصولات در بیانیه ای گفت که هدف این است که برای بازگشایی دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در ژوئیه 17. نزدیک دیزنی با مضمون خرید منطقه خواهد بازگشایی در تاریخ 9 ژوئیه.

پیشبرد رزرو مورد نیاز خواهد بود برای پارک بازدید کنندگان و ظرفیت محدود خواهد شد ، اتفاقاتی که در قرعه کشی جمعیت زیادی مانند رژه و شب spectaculars نمی بازگشت بلافاصله و شخصیت های دیزنی خواهد بود در پارک ها اما نه در دسترس برای دیدار با بازدید کنندگان بیانیه ای گفت:.

این طرح به بازگشایی این پارک که بسته شده اند پس از 14 مارس است که هنوز هم در انتظار موافقت دولت.

دیزنی لند طرفداران به طور معمول می تواند بانک را در پارک در حال باز صرف نظر از آنچه که در جهان اطراف آن است. پارک بسته تنها تعداد انگشت شماری از بار در 65 سال و هرگز برای بیش از یک روز با توجه به Jason شولتز نظارت بایگان در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و موزه و غیر رسمی دیزنی لند مورخ نوشت که “جیسون دیزنی لند سالنامه.” آخرین بسته بود پس از حملات تروریستی در سپتامبر. 11, 2001.

پیشنهاد تاریخ بازگشایی 65 سال پس از دیزنی لند برای اولین بار افتتاح شد دروازه خود را در سال 1955.

کالیفرنیا — که به تازگی اعلام کرد قصد دارد به شما اجازه بسیاری از شهرستانهای بازگشایی ورزشگاه میله ها و موزه ها — هنوز تنظیم یک جدول زمانی برای پارک های تفریحی برای بازگشایی شده است. بیش از 4700 نفر کشته شده اند در دولت از این ویروس که باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود می تواند ذات الریه و مرگ است.

مایک Lyster سخنگوی شهر آناهایم استقبال خبری از بازگشایی بعد از یک مدت طولانی بسته شدن و گفت: مقامات محلی در حال اعتماد به نفس دیزنی می توانید مدیریت حضور و غیاب و نگه داشتن اطراف آن جامعه امن است.

“در کنار صرفه جویی در زندگی, بهبود, است, مهم ترین بخش از هر حادثه ای است,” او گفت:. “این خواهد بود که عمده تقویت روحیه همانطور که همه ما نگاه کنید برای رفتن به یک دوره بهبود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>