ناراضی سابق گارد می گیرد ده ها تن از گروگان ها در مانیل مرکز

  • ASSOCIATED PRESS People stand behind a police tape outside the V-Mall where gunshots rang out inside, in Manila Monday (Sunday in Hawaii).

    آسوشیتد پرس

    مردم ایستاده در پشت یک پلیس نوار در خارج از V-مرکز خرید که در آن صدای شلیک گلوله زد بیرون داخل در مانیل دوشنبه (پنج شنبه در هاوایی).

  • ASSOCIATED PRESS A group of armed police soldiers arrive at the Greenhills Shopping Center Monday in Manila (Sunday in Hawaii).

    آسوشیتد پرس

    یک گروه مسلح از سربازان پلیس می رسند Greenhills مرکز خرید دوشنبه در مانیل (پنج شنبه در هاوایی).

مانیل >> فیلیپین پلیس احاطه شده یک مرکز خرید در مجلل بخش از مانیل پس از به تازگی اخراج نگهبان باز آتش گرفت و ده ها تن از افراد گروگان رسمی گفت.

شهردار فرانسیس سامرا از پایتخت فیلیپین را, San Juan منطقه گفت: دوشنبه (پنج شنبه در هاوایی) که مسلح به ضرب گلوله یک فرد در V-Mall. قربانی در شرایط با ثبات در بیمارستان.

سامرا گفت: یک مذاکره کننده در تلاش بود به صحبت کردن با مسلح — ناراضی سابق گارد امنیتی در این مجتمع خرید — داخل بازار دفتر مدیریت.

“او احساس بد به خاطر او برداشته شد و به عنوان یک گارد” سامرا به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که سعی کردم اما موفق به متقاعد کردن همکار نگهبانان به او بپیوندند.

مرد خواست به صحبت کردن با همکار پاسداران و رسانه سامرا گفت: اما هنوز روشن نیست که اگر مقامات موافق به آن شرایط.

بیش از یک دوجین SWAT کماندوهای بودند زودتر دیده می شود ورود به بازار خود را تفنگ آماده است. دیگر پلیس ایستاده بود در خارج همراه با یک آمبولانس.

خرید مجموعه محبوب برای آن رستوران ها و مغازه ها و کافه ها و بازار نهفته در نزدیکی یک مجلل محاصره مسکونی یک باشگاه گلف و پلیس و مقر نظامی در این شهر شلوغ از بیش از 12 میلیون نفر از مردم که در آن نظم و قانون به مدت طولانی یک نگرانی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>