الماس شاهزاده زوج از هاوایی رایگان از coronavirus در نزدیکی پایان قرنطینه

دو هاوایی زوج بودند که در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی و در حال حاضر قرنطینه در کالیفرنیا پایگاه نظامی رایگان رمان coronavirus COVID-19.

نزدیک پایان دوم دو هفته قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County, کالیفرنیا., ایرنه Tokuda, 68, از Kaneohe و همسرش, Eugene, 73, آزمایش منفی برای این ویروس تا کنون.

“ما تمام شده است دریافت ما اعلامیه چرا که آنها تا به حال انجام داده بینی و سواب گلو تا کم کم مردم از دریافت اعلامیه خود را گفت:” ایرنه Tokuda. “خوشبختانه من و شوهرم منفی بودند که فوق العاده است.”

دبی بت پرست, 58, از Ewa Beach گفت: صبح روز سه شنبه که او و شوهر, Eric, 64, همچنین آزمایش منفی برای ویروس.

ایرنه Tokuda گفت: خود را در دماهای گرفته شده است دو بار در روز پس از اینکه قرنطینه در پایه. قرنطینه قرار است تا پایان مارس 1, او گفت:.

هر دو زوج در کالیفرنیا وارد شده در فوریه. 16 پس از نزدیک به اتمام قبلی دو هفته قرنطینه در الماس شاهزاده در ژاپن است. یک مسافر در کشتی آزمایش مثبت بود برای این ویروس در طول کروز که شروع Jan. 20 و پس از آن بیش از 700 نفر سرنشین که تا کنون آزمایش مثبت برای COVID-19 و هفت از آن فوت کرده اند.

Tokuda شنیده است از دیگران که به راه اندازی مجدد دو هفته قرنطینه در پایه به این دلیل که فرد آنها با آزمایش مثبت برای ویروس.

روی عرشه پرواز چارتر از ژاپن به ایالات متحده او گفت: مردم نشسته بودند “آرنج به آرنج.”

از امروز 42 آمریکایی ها بودند که تخلیه شده از الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت برای ویروس. وجود دارد در حال حاضر 60 نفر در ایالات متحده آمریکا

Tokuda است که در 25 کشتی, گفت که او برنامه ریزی شده برای یکی دیگر از چند کشتی در سال آینده از جمله یک ماه دیگر در الماس شاهزاده که او قصد ندارد به جست و خیز.

“ما در حال رفتن به عقب در الماس شاهزاده در ماه دسامبر … برای دو 14 روز پشت به پشت (کشتی),” او گفت:. “بنابراین ما داده نشده تا در cruising.”


آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>