شیاطین بالا کوسه 2-1

نیوآرک — نیوجرسی شیاطین در نهایت در بر داشت یک فرمول برد. فقط با قرار دادن بلک وود مکنزی در هدف.

بلک وود ساخته شده 36 صرفه جویی در برد خود را در پنجمین راست شروع و شیاطین ضرب و شتم San Jose Sharks 2-1 در یک رقابت از تلاش franchises در پنج شنبه شب.

بلک وود اهمیت جلوه موفقیت کرد و گفت هم تیمی های خود در حال بازی خوب او بهره مند کار با goaltending مربی Rollie Melanson.

“او بسیار از لحاظ فنی عالی طوری که او به من کمک کرد از بسیاری” گفت: Blackwood که 6-0-1 در گذشته خود هفت شروع می شود. “به من کمک کرد با من بازی و من فکر می کنم از اواخر سال من خوش شانس بوده است که ما شده ایم گرفتن نتایج, بنابراین من فکر نمی کنم چیزی تغییر خواهد کرد.”

در طول winning streak, بلک وود مجاز است پنج گل و ارسال دو shutouts.

“Blackie ساخته شده برخی از بزرگ موجب صرفه جویی در زمانی که آن را 1-0 (سن خوزه) به نگه داشتن آن تنگ” مربی موقت شیاطین آلن Nasreddine گفت.

Jesper Bratt بسته بازی 1-همه در اواخر دوره دوم و defenseman P. K. Subban به ثمر رساند برنده در یک بازی قدرت در اوایل دوره سوم.

“من خوشحال هستم برای کمک به در راه است که کمک می کند تا تیم ما برنده” گفت: Subban که تلاش کرده است در فصل اول خود را با شیاطین. “من هرگز در زندگی حرفه ای من است که فقط به نظر می رسد در اعداد است. من می خواهم معنی دار امتیاز و به تولید زمانی که بازی را بر روی خط. امروز. من در آن موقعیت به ساقه جن و آن را در رفت برای من است.”

Defenseman Tim توجه به ثمر رساند برای سن خوزه در بازکن از آن چهار بازی سفر. مارتین جونز 23 صرفه جویی از جمله فوق العاده توقف با شفت از چوب خود را در نیکیتا گوسف زمانی که کوسه بود بازی دو مرد در دوره دوم.

گوسف assistded در هر دو Devils’ اهداف است.

در حالی که کوسه ها outshot شیاطین صف خود را از دست رفته بود Evander کین (تعلیق), توماس نمایی از پارچه لوگان مدل و اریک Karlsson (صدمات).

“آن بازی که در آن شما مرتب کردن بر اساس از دیدن عدم وجود جرم است که فقدان مهارت است که در خارج از ما صف” کوسه مربی موقت باب Boughner گفت. “شما می توانید با برخی از شب با آن یک بازی قدرت هدف و یا یک زن و شوهر از پرش و شما می توانید برخی از جن موفق باشید.”

راه بلک وود بود, بازی کوسه مورد نیاز بیشتر استعداد.

Subban هدف هفتم از فصل آمد و در یک شات از بالا سمت راست دایره است که ضرب و شتم یک نمایش جونز و شکست 1-همه کراوات در 2:56. آن آمد با این لیگ بهترین مجازات کشتن واحد فقط 10 ثانیه به دور از کشتن پنجم آن راست مجازات است.

“من فکر می کنم ما ساخته شده است برخی از کلید موجب صرفه جویی در و او به ما یک شانس برای برنده شدن” Boughner گفت: جونز. “او به نظر می رسد بزرگ و اعتماد به نفس در وجود دارد. من خوشحال هستم که برای دیدن. من فکر می کنم او بازی تبدیل شده گوشه.”

بلک وود حفظ پیروزی با توقف در Radim Simek و پاتریک Marleau در در دقیقه پایانی. او یک 20-12-7 رکورد برای یک تیم است که دارای 23 برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im