بازداشت مهاجران بچه ها باید منتشر شود و بدون تاخیر قاضی می گوید

یک قاضی فدرال به نام دولت ایالات متحده به سرعت انتشار کودکان مهاجر در بازداشتگاه به مناسب بزرگسالان نگهبان وجود دارد گفت: سوالات جدی در مورد اینکه آیا امکانات امن هستند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در دستور صادر شده در اواخر جمعه قاضی گفت: این امر می تواند عاقلانه با سرعت در حال گسترش سرایت به منظور یک اقدام فوری و آزادی جمعی از هزاران نفر از کودکان در سراسر کشور. اما او قوی ابراز نگرانی در مورد شکست از مقامات اداره مهاجرت به توضیح دهد که چرا برخی از افراد زیر سن قانونی هستند که برگزار شد بیش از حداکثر مدت مجاز از 20 روز و او کارگردانی یک دادگاه منصوب-نظارت بر بازرسی امکانات برای اطمینان از آنها در زیر پروتکل های بهداشت و نیست عامل بالاتر از ظرفیت.

ایالات متحده منطقه قاضی دالی Gee در لس آنجلس گفت که او تمایل به سفارش اداره مهاجرت و گمرک را به “تلاش مستمر” به آزادی های فردی کودکان بی درنگ و گفت: او را در نظر اعتراض از دولت در مارس 10 شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس.

قاضی به استناد یک گزارش توسط یخ نشان می دهد که از ماه فوریه در مورد 3,359 کودکان برگزار می شد در خانواده بازداشت مراکز از جمله 1,861 شده اند که در زندان برای بیش از سه ماه.

وکلا به نمایندگی از کودکان استدلال کرده اند آنها “اردک نشسته” برای ویروس کشنده با این استدلال آن را غیر ممکن است برای آنها را به عمل اجتماعی فاصله کافی و یا بهداشت که آیا آنها برگزار شد با خانواده های خود در یخ امکانات و یا بدون خانواده خود را در دفتر اسکان مجدد پناهندگان قرارداد مراکز.

هی اذعان کرد که مدیران از پناهندگان امکانات واقع در ویروس نقاط داغ مانند نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن گرفته اند تعدادی از مراحل را با هدف جلوگیری از گسترش Covid-19 و او گفت: ازدحام بیش از حد به نظر نمی رسد به یک موضوع است.

اما او گفت که اخیرا در مارس 15, یخ, وب سایت اشاره نکرد اجتماعی فاصله افزایش بهداشت شخصی و یا افزایش تست “و نه یخ راهنمایی تشخیص پتانسیل آسیب روانی از quarantining و یا جدا کردن کودکان برای مدت این بیماری همه گیر.”

یخ نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هی سفارش می آید دو روز پس از قضات فدرال در نیویورک دستور آزادی بیش از یک دوجین فیلم مهاجران برگزار شده توسط ICE — از جمله برخی در نیوجرسی زندان — و لعنتی آژانس برای بی تفاوت بودن به نیازهای پزشکی از کسانی که در بازداشت هستند.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>