تخریب همچنان در کالیفرنیا به عنوان حکومت اعلام

لس آنجلس (AP) — خرابکاری ضربه مغازه ها در سانتا مونیکا در ظهر جمعه به عنوان مسلح سربازان گارد ملی گشت لس آنجلس خیابان ها و شهرستانها در سراسر کالیفرنیا اعلام کرد یکی دیگر از شب حکومت نظامی برای جلوگیری از خشونت های پس از تنک و تظاهرکنندگان را به آتش کشیدند ماشین پلیس سر به فروشگاه ها و درگیری با ماموران ضد شورش.

نزدیک به 400 نفر دستگیر شده بودند در لس آنجلس در روز شنبه به تظاهرات کرده بیش از چند شب به دلیل خشم بیش از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید رئیس پلیس میشل مور گفت. او گفت که او امیدوار گارد ملی و اضافی افسران مستقر خواهد جلوگیری از این روند.

در سراسر کشور ویران صاحبان فروشگاه ها تمیز کردن شیشه شکسته, ارزیابی خسارت و سوار کردن ویندوز در حالی که آتش نشانان mopped تا نقاط داغ از آتش سوزی طولانی.

در Emeryville در سراسر خلیج سان فرانسیسکو که در آن دزد یورش برده و مراکز خرید در سراسر غروب شنبه ربوده تلویزیون های صفحه تخت و کفش و محصولات دیگر Keyla کالدرون جاروب شیشه ای در خارج از مدرسه استفاده یک فروشگاه که مبادرت به فروش پزشکی مالش.

کالدرون فقط در حال بازگشایی در هفته گذشته پس از توقیف به مدت شش هفته تحت کالیفرنیا اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او گفت که او تا به حال فقط به خانه بازگشت روز شنبه هنگامی که او یک تماس از یک شرکت امنیتی است که این فروشگاه دزدگیر باعث شد.

او در اخبار برای دیدن زنده هلیکوپتر عکس از مردم به مغازه او و دیگران در بازار. آنها شکست شیشه درب, سرقت لباس و کامپیوتر و نابود ثبت نام نقدی.

“برای شنیدن زنگ حلقه و دیدن مردم از بین ببرد فروشگاه قبل از چشم من شد دلخراش” کالدرون گفت. “ما همه کار سخت برای خوراک خانواده ما. ما باید چیزی برای انجام با این بی عدالتی در عین حال ما در حال پرداخت عواقب.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعزام 1000 نفر از اعضای گارد برای کمک به 20,000 افسران پلیس لس آنجلس و کلانتر بخش شهردار اریک Garcetti گفت. سان فرانسیسکو رئیس پلیس گفت: حدود 200 خارج از افسران مسیر.

حکومت اعلام شد پنج شنبه در سان فرانسیسکو و لس آنجلس از 8 p. m. به 5:30 صبح جمعه. بورلی هیلز اعلام کرد 1 بعد از ظهر حکومت نظامی و سانتا مونیکا نقل مکان کرد و آن مقررات منع رفت و آمد تا 4 بعد از ظهر پس از اموال دزدی.

ناآرامی ها در سواحل سانتا مونیکا اتفاق افتاده نه چندان دور از یک تجمع مسالمت آمیز در نزدیکی شهر معروف اسکله و رهبری برای آن محبوب خیابان سوم تفرجگاه منطقه خرید. غارتگران شکست را به یک شکاف فروشگاه و یک وانت کفش کتانی فروشگاه و دیده می شد در KTTV فیلم راه رفتن با جعبه کفش با هیچ پلیس در دید.

یک زن برگزاری یک نشانه ای گفت: “پایان همه خشونت” موفق به متوقف کردن یک مرد با استفاده از یک چکش برای شکستن شیشه روی درب یک فروشگاه REI. دیگر او پیوست و خواهد بود-سارق نقل مکان کرد.

در لس آنجلس آسیب از روز شنبه خشونت شامل پنجره های شکسته در تقریبا در هر فروشگاه به همراه یک کشش از ملروز خیابان اصلی به بوتیک های مرسوم و شناخته شده است به طور گسترده ای برای ارتباط آن با نشان می دهد تلویزیون “Melrose Place.”

آلن Kokozian نگاه کردن از طریق یک سوراخ در سقف تونی K را در فروشگاه که در آن آتش شنبه سوخته بودند و بیشتر از او موجودی بود به سرقت رفته و یا آسیب دیده است. او التماس ناموفق برای مردم به فراغت خود را ایجاد و زده بود در سر با یک بطری.

“این نه یک اعتراض سیاسی,” Kokozian گفت. “این است که اساسا یک دسته دزد گرفتن با هم و با بهره گیری از یک وضعیت است.”

مقامات اذعان خشم معترضان بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن و تأیید حق خود را به نشان می دهد. اما آنها را محکوم کرد موج جرم و جنایت توسط تعداد کمی که تا به حال تحت الشعاع این پیام هزاران نفر جمع شده بودند و راهپیمایی کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>