با وجود ویروس در معرض خطر 2020 امیدوار نگه دارید تا مبارزات در حال حاضر

GRAND RAPIDS, Mich. >> به عنوان coronavirus بازدید بیشتر کشورهای دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت: امروز مبارزات انتخاباتی خود است اندازه گیری زمانی که آن را ممکن است لازم باشد برای لغو زیادی تجمعات انتخاباتی که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند می تواند زمینه پرورش به گسترش این بیماری بالقوه مرگبار.

“بدیهی است که آنچه که برای ما مهم است که برای حفاظت از سلامت مردم آمریکا” ساندرز گفت: به عنوان او به نظر می رسد در یک سری از مصاحبه های تلویزیون. “و آنچه من به شما بگویم که ما در حال صحبت کردن به مقامات بهداشت عمومی در سراسر این کشور است.”

“این مسئله ای است که هر سازمان و هر نامزد کردم تا برای مقابله با” او گفت:.

مقامات بهداشتی فدرال شده اند ارائه مشاوره به افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی خاص برای جلوگیری از شلوغ فضاهای باعث لغو, موسیقی و هنرهای, جشنواره ها و رویدادهای دیگر در سراسر کشور. روز یکشنبه جراح عمومی جروم آدامز اشاره کرد که متوسط سن مرگ برای افرادی که از coronavirus 80 است در حالی که برای کسانی که نیاز به توجه پزشکی است 60.

اما تا کنون نشده رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دو باقی مانده عمده دموکراتیک رقبای ساندرز و جو بایدن به کاهش در کمپین حوادث. هر انسان در 70s به.

ساندرز گفت: “در تمام دنیا” سه نامزد احتمالا باید خود را محدود سفر و جلوگیری از جمعیت “اما در حال حاضر ما در حال اجرا به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم.” ساندرز برنامه ریزی یک جلسه دوشنبه در دیترویت با کارشناسان بهداشت عمومی و دیگران به بحث در مورد شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او نگران نیست در مورد کوروناویروس نزدیک به کاخ سفید پس از اولین مورد در پایتخت کشور تایید شد بیش از آخر هفته. مقامات همچنین گفت: شرکت کنندگان اخیر سیاسی, کنفرانس, که در آن تهمت خود صحبت کرده و همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

“من نگران نیست در همه. نه من نیستم. ما انجام یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: امروز از آن است که “اقدام به عادی” در میان شیوع هر چند که هنوز به اعلام رئیس جمهور بعدی رالی.

Adams, اذعان تهمت مشغول عمومی برنامه گفت: برای بسیاری از آمریکایی ها “زندگی می تواند به توقف” و که در نهایت هدف این بود برای به حداقل رساندن خطر ابتلا بهترین به عنوان امکان پذیر است.

“اما صحبت از بودن در معرض خطر, رئیس جمهور, او خواب کمتر از من و او را سالم تر از آنچه من هستم” او گفت:. “و به طوری که دیگر از دلایلی است که این پیام سخت است چرا که 70 ساله که اجرا ماراتن و سالم تر از 30 ساله.”

“اگر مردم در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و ما می خواهیم آنها را به احتیاط اضافی — ما می خواهیم آنها را به شستن دست های خود را اغلب” آدامز گفت.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس به صعود به حداقل 19 با همه اما سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن. تعدادی از عفونت افزایش یافته و به بیش از 400 پراکنده در سراسر ایالات متحده

هنوز هم نگرانی در مورد گسترش ویروس را متوقف نشده هزاران نفر از thronging تجمعات انتخاباتی در روزهای اخیر.

در مغلوب ساختن پیشی جستن در تجمع هفته گذشته در Charlotte, North Carolina, ویروس تهدید نمی جلوگیری از طرفداران مشتاق که به اشتراک گذاشته سطل انگشتان مرغ در می ایستد و dunked دست خود را به اشتراک گذاشته نقل از پاپ کورن در حالی که آنها در انتظار رئيس جمهور در هنگام ورود.

ساندرز به خود جلب کرد بیش از 7000 به یک کنوانسیون سالن در مرکز شهر دیترویت در شب جمعه و در مبارزات انتخاباتی خود گفت: 15,000 مردم با حضور در راهپیمایی خود را در گرانت پارک شیکاگو در روز شنبه.

مرسدس لوپز 56 ساله که صاحب یک رستوران در گرند رپیدز و با حضور an open-air ساندرز تجمع در این شهر در مرکز شهر امروز گفت: او نه ترس از ویروس. او گفت که او می بیند دولت افزایش نگرانی به عنوان یک طرح برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از دیگر چیزهای منفی که هستند اتفاق می افتد از قبیل افزایش جرم و جنایت خرده و رسمی فساد است.

“وجود دارد یک ویروس اما آن را نه در سطح آنها می گویند. آن را برای منحرف کردن اذهان مردم” لوپز گفت.

لوپز افزود که او نگران نیست در مورد حضور در یک رویداد با یک گروه بزرگ و گفت: “من آرام هستم. من قصد ندارم در مورد آن نگران باشید زیرا بیشتر شما در مورد فکر می کنم من قصد دارم برای محافظت از خودم در برابر این یک چیز یا چیز دیگر آن را غیر ممکن می شود. شما نمی توانید از خودتان محافظت کنید از همه چیز است.”

ساندرز به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” و ABC “این هفته” و آدامز صحبت در سی ان ان و سی بی اس’ “چهره ملت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im