با وجود فوری نیازهای اجتماعی و قانون گذاران تصمیم به بانک ایالتی و فدرال بودجه

قانونگذاران در حال آماده کردن خود برای ذخیره کردن بیش از 1.6 میلیارد دلار در دولت و بودجه فدرال در ایالت “روز بارانی” بودجه صندوق ذخیره در زمانی که ساکنان هاوایی در حال صدمه زدن به از بالاترین نرخ بیکاری در نسل ها باعث یک سناتور به او بگویم همکاران شنبه او شرمنده است از مجلس برای عدم کمک به افراد بیشتری نیاز است.

در یک عاطفی طبقه سنا سخنرانی دیابت لورا Thielen مشاهده شده است که نیوهمشایر, ورمونت, آلاسکا, مونتانا و کشورهای دیگر با استفاده از بودجه فدرال از مراقبت عمل را به کمک به نیازمندان و یا به سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت نیازمندان در حالی که قانونگذاران در اینجا واریز بسیاری از سهم دولت از اهمیت پول در صندوق روز بارانی.

نزدیک به 250000 نفر ساکنان هاوایی را برای ثبت نرخ بیکاری در کمتر از دو ماه هنوز هاوایی بوده است “در میان بدترین اگر نه بدترین دولت در این کشور در گرفتن مردم خود را تحت عنوان مزایای بیکاری,” او گفت:. بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست می دستمزد پایین خدمات کارگران Thielen گفت.

Coronavirus همه گیر شده است به طور موثر تعطیل گردشگری و هاوایی تا کنون به حال 641 COVID-19 نفر از جمله یک مورد جدید از بزرگسالان در جزیره هاوایی که ساخته شده بود روز سه شنبه. در مجموع 578 نفر بهبود یافته اند و منتشر شده است از انزوا.

“این طوفان کامل. این بالاترین هزینه زندگی, وزارت امور خارجه. این کارگران با کمترین دستمزد و حداقل مقدار پس انداز و این دولت است که در میان کمترین تحویل بیکاری پرداخت به آنها گفت:” Thielen (D, هاوایی, Kai-Waimanalo-کیلوا).

در یک صدا خفه با احساسات Thielen گفته همکاران او که “من شرمنده هستم که ما هیچ چیز با پول است که ما تا به حال.” مراقبت قانون بودجه باید مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با تاثیر COVID-19 همه گیر و باید صرف شود تا پایان سال است.

پیشرو نمایندگان مجلس گفته اند که آنها reconvened در کنگره در هفته گذشته به منظور توسعه یک بسته جدید از بودجه دولت را رفع خواهد کرد که آن را غیر ضروری برای رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به اعمال عمومی-کارگر کاهش دستمزد و furloughs سال آینده.

ماه گذشته فرماندار گفت: رهبران از مردم کارگر و اتحادیه های کارگری او در نظر گرفته شده برای اعمال 20 درصد کاهش دستمزد برای کارمندان دولت از جمله معلمان یک طرح است که مخالف مجلس اسکات سیکی سنا و رئیس جمهور ران Kouchi.

رهبران اتحادیه و دیگران استدلال کرده اند که برش پرداخت کارکنان بخش عمومی را آسیب و حتی بیشتر به اقتصاد دولتی و ممکن است رکود بدتر است. Ige گفت: دولت باید به مقابله با 1.5 میلیارد دلار کسر بودجه بیش از 15 ماه در حالی که قانونگذاران ادعا کمبود است تنها در مورد $1 میلیارد.

نمایندگان مجلس هفته گذشته و این هفته به کار می رفت پیش نویس بودجه جدید که ساقط unspent بودجه نوار بودجه از موقعیت های خالی و جایگزین پول قرض گرفته شده به صورت نقدی تخصیص بودجه. برنامه این است که برای استفاده از این استراتژی و دیگران را به رایگان در پول به اندازه کافی به پلاگین بودجه سال آینده سوراخ بدون تحمیل furloughs یا کاهش دستمزد.

سنا لایحه 75 خواهد شیفت حدود 636 میلیون در مراقبت های عمل پول برای روز بارانی بودجه صندوق ذخیره در حالی که سنا لایحه 3139 خواهد انتقال $452 میلیون دلار دیگر بودجه دولت به صندوق روز بارانی. SB 3139 همچنین اجازه می Ige دولت برای انتقال دلار دیگر 258 میلیون دلار به بودجه صندوق ذخیره.

سناتور انتظار می رود به نهایی آرا در آن اسکناس های پنج شنبه و پس از زنگ تفریح در روزهای آینده, اما نمایندگان مجلس می گویند که آنها قصد reconvene در کنگره در ماه آینده به در نظر گرفتن بودجه اضافی تغییرات و اقدامات دیگر.

نمایندگان هاوایی اجتماعی ارائه دهندگان خدمات که صحبت می کرد به شرط این که آنها نمی تواند به شناسایی گفت: آنها بهت زده با رویکرد قانونگذاران گرفته اند.

“این یک مقدار زیادی از پول. ما هزاران نفر از خانواده ها رنج می برند در حال حاضر ما تحت اللفظی نان خطوط; و ما کمی گیج در مورد اینکه چرا شما نمی خواهد هل دادن یک تن بیشتر پول بلافاصله به پشتیبانی مستقیم برای اجاره, یارانه, برای, مواد غذایی برای کسب و کار کوچک امداد — تمام کسانی که همه چیز” گفت: یکی از سازمان های غیر انتفاعی ارائه دهنده.

یکی دیگر بازگو داستان از جامعه غیر انتفاعی اپراتورها که زد غذا را در یک سایت توزیع در حالی که هنوز هم وجود دارد یک خط طولانی از اتومبیل های در حال انتظار برای خدمت و دیگری که سابقه تماس پس از تماس از افرادی که به دنبال اجاره خدمات پس از همه در دسترس بودجه خسته بود.

هل دادن در دسترس بودجه خواهد کمک به رونق اقتصاد محلی و “این چیزی است که کشورهای دیگر انجام می دهند” گفت: یک نماینده از یک آژانس خدمات اجتماعی. “ما مردم واقعا نیاز دارند.”

سنا راه و روش رئیس کمیته داناون Dela Cruz گفت: این شهرستان ارائه خواهد شد اجاره بها یارانه مستقیم مواد غذایی در کمک و حمایت از کسب و کار است که Thielen و دیگر منتقدان ادعا می کنند دولت باید توزیع شود.

دولت دریافت کرده است $862 میلیون دلار بودجه فدرال تحت مراقبت در عمل به حمایت از دولت و دولت های محلی در گیر و قانونگذاران اختصاص 80 میلیون دلار که برای Hawaii County $66.5 میلیون دلار برای Maui County, و $28.7 میلیون دلار برای شهرستان کائوآئی. هونولولو در حال حاضر دریافت کرده است جداگانه تخصیص بودجه فدرال از مراقبت عمل می کنند.

سهم دولت از مراقبت پول باید به صندوق روز بارانی برای جبران کاهش شیب دار در دولت, مالیات, مجموعه, Dela Cruz گفت.

دولت نمی داند که چه نوع اضافی کمک های فدرال آن را دریافت خواهد کرد “و این واقعیت است که ما هنوز برنامه های موجود که آدرس خیلی از چیزهایی که او به ارمغان آورد.” برای مثال نمایندگان مجلس در حال ارائه 2 میلیون دلار برای راه اندازی یک برنامه جدید برای گسترش Supplemental Nutrition Assistance Program, مزایای, همچنین شناخته شده به عنوان مواد غذایی تمبر, او گفت:.

خانه سرمایه گذاری رئیس کمیته سیلویا لوقا گفت که “مگر ما ساحل تا بودجه … من ضمانت می کنم اولین چیزی که باید قطع خواهد شد بسیاری از خرید خدمات (قرارداد با سازمان های غیر انتفاعی) که تاثیر اجتماعی بسیار serv-
ices.”

هاوایی مختلف از کشورهای دیگر به دلیل آن دسته از خدمات اجتماعی مانند خدمات بیمارستان و آموزش و پرورش, خدمات پزشکی اورژانس و زندان می شود که در آن به کار گرفته شده توسط این شهرستان در بسیاری از کشورهای دیگر لوقا گفت.

“این مایه تاسف است که مردم از جمله بهداشت ، Thielen به دنبال نه در کل $1.25 (میلیارد دلار در مراقبت در قانون بودجه برای هاوایی) مقدار به دلیل وجود مقدار زیادی از هماهنگی و این زمان برای همه ما به کار با هم به عنوان مخالف به عنوان آنتاگونیست و criticizer برای برخی از چیزهایی که” لوک گفت.

خانه رهبر اقلیت جمهوری خواه ژن بخش گفت که قرار دادن مراقبت از پول در صندوق روز بارانی “به ما می دهد کنترل بیش از آن. ما بودجه ما سیاستگذاران و بسیاری از چیزهای که می گذرد ما را قبول ندارند و بنابراین قرار دادن آن در صندوق روز بارانی ما هستند که به آن ضربه بزنید و روی آن ضربه بزنید و آن را واقعا به همین دلیل است که چیز خوبی است.”

“همه در نوع های مختلف ورق از موسیقی و این نهاد به قوه مقننه … جلو و مرکز در بودجه و تخصیص آن به بودجه گفت: بخش (R Kalama دره-
ملکه دروازه-هاوایی کای). “این صندوق روز بارانی است یک حرکت سیاسی در همان زمان یک راه دانستن که وجود دارد رفتن به شور و مشورت قبل از آن می رود. آن را به یک مرد, یک زن نشان می دهد قرار دادن پول در اینجا قرار دادن پول وجود دارد. آن را به ما به عنوان یک بدن است.”

“ما ممکن است انجام تمام کارهایی که غیر انتفاعی و همه آن چیزهای دیگر اما در حال حاضر نمی,” او گفت:.

بخش همچنین گفت: تصویب کاهش, که تحمیل شده بر دولت قوه قضائیه بودجه در هفته گذشته. “است که یک شات در سراسر کمان; ما در زمان دور چند میلیون دلار به دلیل خالی موقعیت. ما گفت: “هی بچه ها شما, شما می خواهید به اجازه این زندانیان بیرون ؟ ما کسانی هستیم که خود را کنترل بودجه آن را تماشا کنید. ما فقط برش شما, ما می توانیم شما را کاهش دهد بیشتر است.'”

دادگاه عالی ایالت راه اندازی یک فرایند در طول همه گیر برای تسریع آزادی برخی از زندانیان زندان به تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در سر می برند دولت correctional facilities. زندان جمعیت کاهش یافته بود 802 زندانیان از 2 مارس به هفته گذشته است.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه قوه قضائیه کاهش یافته است به نظر بخش سخنان روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de