با وجود تانک اقتصاد شهرستان مقامات mull اوایل تجدید مالیات جاده

Sonoma County حمل و نقل آژانس انتظار دارد به فراتر از اقتصادی و سیاسی و عدم اطمینان به درخواست رای دهندگان در ماه نوامبر برای تمدید مالیات بر فروش می پردازد که برای جاده تعمیرات حمل و نقل عمومی و دوچرخه و عابر پیاده مسیر پسوند.

12-عضو هیئت مدیره با نمایندگان شهرستان و نه شهرستانها نشان داده است برخی از تردید در حرکت رو به جلو با سه ماهه درصد مالیات فرمت در میان آشفته دوره تحت سلطه coronavirus و مالی مرتبط با خطر است. اما روز دوشنبه این گروه آماده است به فشار جلو و رای برای پیشبرد پیشنهادی اندازه گیری است که کلید به قفل در محلی زیرساخت دلار برای 20 سال دیگر.

چندین گروه های ذینفع از جمله کسانی که از ساخت و ساز و محیط زیست, بخش همچنان به حفظ این شهرستان باید تاخیر تجدید اندازه گیری M که رای دهندگان به تصویب رسید در سال 2004. با وجود یک سال از کار در حال توسعه هزینه های طرح و ساختمان اجماع اندازه گیری باید در انتظار آنها می گویند با توجه به چالش های اقتصادی و افزایش بیکاری اعداد است که می تواند تهدید اکثریت دو سوم آرا آن نیاز به تصویب.

مالیات بر فروش نیز منقضی نمی کند تا آوریل سال 2025 بنابراین وجود خواهد داشت زمان برای رفتن به رای دهندگان به دنبال گسترش در سال 2022 یا 2024. اما همه این پول از اندازه اصلی در حال حاضر اختصاص داده شده به پروژه های دیگر از جمله بزرگراه 101 مارین – سونوما باریک لین گسترش. و تضمین زیرساخت بودجه این سقوط کمک خواهد کرد امن خارج اعطای دلار گفت: سوزان اسمیت, آژانس, مدیر اجرایی.

“در حال حاضر مالیات بر فروش اندازه گیری شده است اما در پایان عمر مفید آن” او گفت:. “حتی در تلاش شرایطی ما در یک نقطه در زمان که در آن ما نیاز به محلی دلار برای حمل و نقل در حال حاضر بیشتر از همیشه چرا که ما نیاز به ایجاد شغل و ارائه پروژه های زیربنایی در صورتی که دولت فدرال از یک بسته محرک اقتصادی با تمرکز بر زیرساخت ها است.”

اکثریت سونوما کانتی حمل و نقل خودگردان اعضای هیئت مدیره در ماه گذشته پشتیبانی به جلو رفتن در ماه نوامبر حتی به عنوان برخی از سوال اگر 67 درصد از رای دهندگان خواهد بود مایل به مالیات خود را دوباره پیش از و یا در طول رکود اقتصادی است.

انتخابات عمومی نیز زیر مارس اولیه زمانی که دو نفر دیگر از اقدامات یک به گسترش هوشمند قطار سه ماهه درصد مالیات و دیگری برای ایجاد یک جدید نیم درصد مالیات نسبت به countywide آتش مصلی — هر شکست خورده است.

“این واقعی بوده است روشن سال گذشته که مردم باید مالیات خستگی گفت:” برایان سوبل یک تحلیلگر سیاسی سابق و پتالوما عضو شورای. “من فکر می کنم بیشتر از زمان عادی آنها نیاز به درک که در آن رای دهندگان در این تصمیم می گیرید که آیا یا نه به جلو حرکت می کند.”

اما یک عامل کار به نفع مالیات جاده فرمت این سقوط است عدم رقابت با بیش از حد بسیاری دیگر از رای گیری اقدامات است. به عنوان بسیاری از شش محلی شهرستانها نیز ممکن است به جای کلی تمدید مالیات در انتخابات است اما چند منطقه ای و ایالتی اقدامات کاهش یافته است و تنها ممکن است در سه ماهه درصد مالیاتی شهرستان برای سلامت روانی بودجه است که هنوز هم برای در نظر گرفتن.

بدون رسمی مخالفت با کمپین سوبل گفت: شانس موفقیت برای حمل و نقل مالیات بالا برود و حتی بیشتر.

او و اکثریت اعضای هیئت مدیره سازمان فکر می کنم این اقدام هنوز هم نیاز به یک بودجه مخالفت با کمپین به لحن صدها هزار دلار اما نه یک و نیم میلیون دلار یا بیشتر اگر آن را به غلبه بر منفی, پیام, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de