با وجود مستندات موارد حفظ و افزایش فشار بیمارستان ها در سراسر جهان

برلین (AP) — خیابان میادین و بزرگراه های متروک در بخش های بزرگی از جهان شنبه به عنوان حکومت و مستندات ضرب در چهره یک به سرعت در حال پیشرفت ویروس است که به شدت زور زدن بسیاری از سیستم های بهداشتی.

سه ایالت آمریکا با یک ترکیب جمعیت 70 میلیون در حال حرکت به محدود کردن ساکنان به خانه های خود برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. کالیفرنیا آغاز شده و جمعه و نیویورک و ایلینوی شد به دنبال این آخر هفته. کانکتیکات و اورگان در حال آماده شدن برای انجام همان.

تقریبا یک هفته به تنگ محدودیت در حرکت و بسته شدن بسیاری از مغازه ها در اسپانیا پلیس تشدید تلاش های خود را برای به اجرا درآوردن سلول قوانین با جریمه و اضافی گشت برای جلوگیری شهرستان ساکنان با خانه دوم در کشور از خروج از شهر برای تعطیلات آخر هفته.

اسپانیا در حال حاضر سومین شماره از عفونت در سراسر جهان است. در روز شنبه این گزارش تقریبا از 5000 مورد جدید در روز گذشته, آوردن مجموع به حدود 25,000. مرگ و میر افزایش به 1,326 از 1,002 جمعه.

به عنوان بیمارستان ها و خانه های سالمندان buckled زیر بار این ویروس شیوع اسپانیایی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق نزدیک به حد خود و هشدار داد که آنها انتظار عفونت به ادامه افزایش قبل از اقدامات لازم برای معکوس کردن روند یک اثر.

ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز همایش در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی.

در آلمان یک بار شلوغ, هوای آزاد, میادین سقوط آرام در بایرن پس از آن برای اولین بار از این کشور متحده به مردم بگویید به ماندن در خانه به جز برای رفتن به محل کار و خرید مواد غذایی به دکتر مراجعه و یا ورزش. پلیس گزارش مردم کمتر نقض مقررات منع رفت و آمد از در قبلی شب.

کلمبیا شد آخرین کشور آمریکای جنوبی اعلام یک مستند و سریلانکا بسته تمام بزرگراه برای یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 ثبت شده در آفریقا افزایش یافت, بالاتر از 1000 شنبه با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حداقل 40 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر موارد است.

بیش از 275,000 موارد تایید شده اند در سطح جهان از جمله بیش از 11,000 مرگ و میر با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 88,000 مردم بهبود یافته اند.

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

مقامات در بسیاری از کشورهای در حال از جان گذشته برای جلوگیری و یا حداقل محدود کردن — تکرار آنچه اتفاق افتاده در چین و جنوب اروپا است. Coronavirus شیوع ضعف خدمات پزشکی در مرکزی چین در شهر ووهان در اوایل این سال و در حال حاضر هل دادن آنها را به حد در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

ایتالیا صعودی مورد تعداد نا امید مقامات بهداشتی. اظهارات مقامات در اوایل در شیوع را مطرح کرده و امیدوار است که عفونت های جدید ممکن است به زودی شروع به رها کردن. اما روز جمعه گزارش مسئولین بیشتر رکورد را افزایش می دهد, با 5,986 موارد جدید و 627 جدید مرگ و میر. این کشور که بزرگترین در اروپا شیوع در حال حاضر حداقل 47,021 موارد و 4,032 مرده است.

در شنبه تنگ تر قوانین بسته شدن پارک ها و زمین های بازی در سراسر کشور در زمان اثر در یک پیشنهاد از جان گذشته برای تضعیف ایتالیایی ها از تجمع در خارج از منزل.

آلمان در جنوب غربی ایالت بادن-ورتمبرگ در روز شنبه ارائه شده به بيماران از همسایه منطقه آلزاس است که مبارزه با افزایش عفونت های طاقت فرسا بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>