با وجود 20 میلیون دلار کسری سانتا رزا شورای نیست و انتظار می رود به کاهش هزینه های

با وجود 20 میلیون دلار کمبود توجه به coronavirus همه گیر شهرستان سانتا رزا مدیر Sean McGlynn بعدی پیشنهاد بودجه است و انتظار می رود به توصیه کاهش هزینه های زمانی که آن را منتشر شد در ماه آینده برای بررسی توسط مقامات منتخب.

شورای شهر در روز سه شنبه ملاقات عملا به بحث مالی بلند مدت پیش بینی می گردد توسط مشاوران در جلسه ای که با چکش صفحه اصلی مالی پیام از یک مشابه کوچکتر جلسه هفته گذشته: این شهرستان می تواند انتظار برای دریافت 12 میلیون دلار درآمد کمتر از آنچه قبلا پیش بینی شده از طریق ژوئن 30 و 20 میلیون دلار کمتر از سال شروع جولای 1, همه در حالی که در ادامه به تجربه بلند مدت کسری بودجه با توجه به افزایش هزینه های بازنشستگی. و در حالی که سانتا رزا ممکن است بهبود می یابند از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی و وسط 2020s که زمانی که سه فروش مالیات منقضی جدید ایجاد $27 میلیون سوراخ در بودجه.

“نمی شود هذلولی اما که خواهد بود نه فاجعه بار” گفت: Alan آلتون شهرستان موقت مدیر امور مالی.

آلتون گفت: شورای شهر است که McGlynn پیشنهاد هزینه های طرح خواهد بود “تخت” برای سال مالی شروع جولای 1, معنی هیچ کلی کاهش و یا افزایش هزینه ها.

“ما اعتقاد داریم که ذخایر کافی او گفت:” از طریق ایمیل زمانی که خواسته در مورد عدم کاهش است.

به ایجاد ثبات در آن صندوق به طور کلی — که مقدار حدود 171 میلیون نفر از این شهر $439 میلیون بودجه — شهر اجرا کرده است استخدام یخ است و به دنبال استفاده از دلار به 26.4 میلیون دلار است که اختصاص داده شده اما هنوز به سر برد.

“است که یک منبع است که کمک خواهد کرد کوسن سقوط, اما آن را نیز استفاده می شود تا خیلی سریع گفت:” باب لیلاند ویژه مشاور با مدیریت همکاران شرکت مشاوره ای که آماده شده بودجه پیش بینی.

کارکنان شهرستان انتظار می رود به ارائه تجزیه و تحلیل خود را در آن unspent پول در مارس 19 جلسه و آلتون اشاره کرد که پول می تواند به تقویت این شهر ذخایر.

آلتون با شورای برکت کار خواهد کرد با یک شرکت رای گیری برای سنجش افکار عمومی در تجدید سه چهارم درصد مالیات فروش و ساخت آنها دائم — از جمله 2018 را اندازه گیری ای که طرفداران صورتحساب به عنوان یک اقدام اضطراری برای جلوگیری از کاهش به خدمات اساسی. شهر آرا تصویب مالیات با 59% پشتیبانی در نوامبر 2018 اما این زمانی بود که آن را شناور به عنوان شش سال عکاسی در اندازه گیری.

“من شخصا رفتن به سخت فشرده برای دریافت وجود دارد در یک دائم گسترش مالیات بر فروش اقدامات” گفت: عضو شورای کریس راجرز “اما من فکر می کنم که مردم نشان داده است تمایل به درک چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند که آیا آنها در آتش و یا در حال حاضر COVID در حمایت از ما در خدمات ما است.”

با ارائه پیش بینی های متعددی از مدیریت و همکاران عضو شورای جک Tibbetts سوال وخیم ترین و rosiest حالات است که ایجاد یک محدوده بین $28 میلیون و 74 میلیون دلار درآمد از دست رفته بیش از شش سال درخواست مشاوران آنچه تصور می شد به احتمال زیاد.

لیلاند گفت که او انتظار می رود تلفات به حداقل $38 میلیون بیش از آن زمان و به طور بالقوه تا آنجا که $74 میلیون بسته تا حد زیادی در کل تاثیر coronavirus و آسیب انجام می شود به اقتصاد توسط آتن تحمیل شده به سرعت گسترش COVID-19 که موجب رکورد بیکاری است.

“امیدوارم هر چیزی بالاتر است اما این ناشناخته,” او اضافه شده است.

این شورا مورد بحث نیست در جزئیات 90 میلیون دلار سانتا رزا تنظیم شده است برای دریافت از PG&E به حل و فصل دعاوی از سال 2017 آتش سوزی که می تواند یک راه طولانی به سوی بهبود مالی شهر تنگه. حل و فصل است که هنوز هم در انتظار تایید از ورشکستگی قاضی و شهرستان نیست و انتظار برای دریافت هر گونه پول از حل و فصل در صورت تصویب تا اواخر سال 2020 است.

“PG&E حل و فصل برای رفتن به طور چشمگیری تاثیر بر این در صورتی که سهامداران,” Tibbetts گفت. “قادر بودن به یک نگاهی به این در آینده پس از مدتی که گرد و غبار حل و فصل و ما به وضوح می توانید بررسی آنچه در دسترس ما — من فکر می کنم که شما به ما کمک کنید تا بهتر تصمیم گیری های مالی رفتن به جلو است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>