‘به شدت به دنبال وضوح”: Sonoma County رهبران غیر روحانی امید برای ایالت منظور پرداختن به کسب و کار دهانه

همه چشم ها در ساکرامنتو به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تنظیم شده است به موضوع تاثیرگذار سفارشات جدید پنج شنبه برای یک هدف بازگشایی کالیفرنیا کسب و کار خرده فروشی و منطقه سونوما کانتی سرپرستان امیدواریم فرماندار ارائه خواهد شد روشن اما انعطاف پذیر ارشاد به حوزه های قضایی محلی به دنبال راه اندازی مجدد کسب و کار رهبری به آخر هفته.

اعلام کرد که Newsom پیش نمایش از دوشنبه, انتظار می رود که اجازه می دهد انواع مختلفی از کسب و کار خرده فروشی از فروشگاه های لباس به مغازه های گل برای باز کردن در زمان برای روز مادر, ارائه کسب و کار آن موسسه اقدامات پیشگیرانه از جمله عمومی و دنده محافظ برای کارکنان.

Sonoma County سرپرست جیمز گور گفت: مقامات محلی باید به دنبال کنترل بیشتر از بازگشایی تصمیمات و او امیدوار است که فرماندار سفارش باز می شود تا شانس خود را در “پیروزی” از جمله پتانسیل شنبه رای شهرستان سرپرستان به نخست منطقه مرده در صنعت گردشگری.

این روزها که به دنبال Newsom پیش نمایش از دوشنبه باید برجسته زمان پشت صحنه مذاکرات بین محلی و رهبران دولت به عنوان Newsom دولت با این نسخهها کار به سادگی یک سفارش است که هر یک از دولت 58 شهرستانهای فرو می تواند به عنوان مقاومت مواجه متورم و برخی از کم جمعیت روستایی شهرستانهای آشکارا سرپیچی از دستورات موجود.

در سونوما کانتی که در آن ناظران روشن ساخته اند تمایل خود را برای بتراشیم نزدیک به ایالت سفارشات پس از تحمل یک ماه از الزامات سختگیرانه تر اعلام خواهد شد شروع یک کرنومتر برای بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase و شهرستان ناوگان از وکلا.

“ما باید در تراز با فرماندار منظور پس از این جهت ضروری است برای ما در حرکت رو به جلو” گفت: سوزان خور که صندلی Sonoma County هیئت ناظران. “سونوما کانتی بلافاصله بررسی جزئیات و ماده از فرماندار سفارش خیاط آن را به ویژگی های منطقه سونوما کانتی و موضوع آن در روز جمعه اگر ممکن است.”

گور که نشان دهنده شمال شهرستان شراب مقصد از نهر خشک به الکساندر دره بود با اعتماد به نفس سونوما کانتی سلامت عمومی منظور خواهد به سرعت مطابقت ایالت اندازه گیری است که به او پیشنهاد یک نکته به منطقه خرده فروشان:

“که به معنی کسب و کار نیاز به تفکر” چگونه می توانم تماس, فروش, فروش آنلاین, برای روز مادر’?”

انتظار می رود شنبه اعلام خواهد ضربه شروع فاز دوم از چهار مرحله فرآیند بازیابی گذاشته شده توسط مقامات دولتی اما حتی در آن مرحله خواهد آمد در مراحل. هتل ها و رستوران ها و شراب مزه کردن اتاق ها در برزخ انتظار وضوح بیشتر بر روی معیارهای دولت استفاده خواهد کرد به برکت شهرستان بر اساس reopenings از این بخش.

مختلف معیارهای بوده است batted مورد باعث برخی شهرستان رهبران به اعلام پیروزی در حال حاضر در حالی که دیگران باقی می ماند ترس از اقدامات سخت تر است که می تواند خفه شهرستان گردشگری و دیگر بخش های کسب و کار.

سرپرست Lynda هاپکینز گفت: یکی از این متریک تعداد موارد هر 10 ، 000 ساکنان غیر ممکن خواهد بود برای سونوما کانتی برای پاسخگویی به زودی.

گور هر چند دیدم که ایده و همچنین فکر کردم که Newsom ممکن است بازگشایی خرده فروشی اما حفظ یک “سفر ضروری فقط” نیاز به صرف پیشنهادات در میان در حال انجام مذاکرات است.

“من نمی توانم پیش بینی بودن آن است که سخت گیرانه,” او گفت:.

گور با اشاره به معیارهای شهرستان سونوما در حال حاضر همسان و یا نزدیک به تطبیق از جمله امن افزایش ظرفیت بیمارستان قوی تست برنامه و پهن caseload به عنوان دلیلی برای خوش بینی.

هاپکینز که غرب شهرستان منطقه به شدت متکی بر گردشگری دلار گفت او خوشبین است بیش از حد در مورد معیار اولیه و امیدوار است برای یک تصویر واضح پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de