متروک اوج رسید و در هاوایی بیکاری

هاوایی نرخ بیکاری به ضرب گلوله به یک واقعا وحشتناک سطح در مارس: یک رکورد 22.3 درصد و یا نزدیک به 1 در 4 نفر در دولت نیروی کار است.

به عنوان بد است که دولت اقتصاددان ارشد ارائه شده یک زن و شوهر از مثبت takeaways از دولت محاسبه پنجشنبه منتشر شد: اول آن به نظر می رسد که این رقم برای رفتن به بدتر و دوم اشتغال در حال حاضر باید بازگشت.

در برنامه این هفته گزارش منتشر شده توسط وزارت امور خارجه وزارت کار و روابط صنعتی اولین رسمی شمارش از هاوایی نرخ بیکاری در یک ماه با اثرات از coronavirus همه گیر و محدودیت های کسب و کار آغاز شد که در ماه مارس است.

ویلیام Kunstman, DLIR گفت هاوایی نرخ بیکاری بالاتر نبوده است یا افزایش یافته است تا آنجا که آن را در ماه گذشته.

“هیچ چیز می آید نزدیک است,” او گفت:.

آوریل را بطور تطبیقی فصلی 22.3% نرخ در مقایسه با 2.4% در ماه مارس و 2.7 درصد در ژانویه و فوریه.

هاوایی نرخ در ماه گذشته نیز در مقایسه با نرخ ملی است که به 14.7 درصد در مارس از 4.4 درصد در ماه مارس است.

بر اساس این گزارش 139,900 مردم بیکاری در ماه آوریل تا از 15,950 در ماه مارس است.

یک DLIR نظرسنجی از کارفرمایان نشان می دهد که 70,000 شغل از دست داده بودند و در اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی از جمله 64,300 در محل اقامت و غذا و موسسات خدمات.

بعدی-بزرگترین ریزش شد و در دولت در 11,700 شغل تا حد زیادی متمرکز بر حمایت از کارکنان در مدارس دولتی بسته به علت COVID-19.

مراقبت های بهداشتی و اجتماعی – کمک کارفرمایان از دست 3,100 شغل. ساخت و ساز شغل کاهش 800. شهرستان مشاغل دولتی تضعیف 100. دو بخش مالی بیمه و اطلاعات تا به حال هیچ تغییر در شغل بررسی پیشنهاد شده است.

چون اکثر مشاغل وابسته به گردشگری نیروی کار در همسایه جزایر که در آن بیشتر از اقتصاد حول محور بازدید کننده صنعت دچار بزرگتر ،

بالاترین نرخ بیکاری توسط جزیره مائوئی در 36.1% پس از کائوآئی در 34.4 درصد و پس از آن جزیره هاوایی در 24.0%.

هونولولو است نرخ 20.0%. پایین ترین نرخ بیکاری در مولوکای در 12 درصد و رواق در 5.5 درصد.

نرخ جزیره نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بر خلاف دولت ملی و نرخ.

یوجین تیان اقتصاددان ارشد با وزارت امور خارجه, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری گفت: دولت رای نمی شد جای تعجب است.

“آن را به عنوان انتظار می رود,” او گفت:.

شده اند وجود دارد پیش بینی ها در هفته گذشته که نرخ بیکاری می تواند بیش از 30 درصد است. اما تیان گفت: این ارقام بر اساس اولیه بیکاری ادعا براده.

“این تنها بخشی از داستان” سخن گفت و توضیح داد که در برخی موارد مردم به نام بازگشت به کار و در موارد دیگر متقاضیان واجد شرایط نیست, به عنوان بیکار.

DBEDT گزارش روز شنبه که 247,292 مدعیان بیکاری unemployment claims واصل شده است این سال است. اگر تمام کسانی که ادعای واجد شرایط برای جبران خسارت و هیچ filers به دست آورد اشتغال و در نتیجه نرخ بیکاری می تواند در حدود 39 درصد.

دولت نرخ بیکاری مشتق شده است تا حد زیادی از ماهانه تلفن نظرسنجی از حدود 1000 خانوار.

تیان گفت که او انتظار دارد هاوایی نرخ بیکاری برای ماه های مه و ژوئن به فروکش از ماه آوریل رکورد به دلیل بخشایش فدرال چک برنامه حفاظت از وام است که اجازه کسب و کارهای کوچک از دست رفته را بازگرداند پرداخت برای کارگران dislodged میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حرکت نزولی تیان انتظار دارد که در هاوایی نرخ بیکاری خواهد بود که بدترین یا تقریبا بدترین میان کشورها. که رتبه بندی برنامه ریزی شده است امروز منتشر خواهد شد.

“آن را نمی خواهد تعجب اگر ما شماره 2 یا No. 1,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de