قطار از خط خارج می شود از حذف ویک سایت

An XPT train that derailed in Victoria, killing two crew, is being removed from the crash site.
آیکون دوربینیک XPT قطار که از خط خارج شده در ویکتوریا کشته شدن دو خدمه است که برداشته شده از محل سقوط.

بازیابی از یک قطار که از خط خارج شده در منطقه ای ویکتوریا کشتن آن راننده و خلبان تقریبا کامل است.

استرالیا در مسیر راه آهن شرکت آژانس فدرال در کنترل این بخش از مسیر در Wallan که در آن تصادف اتفاق افتاده است گفت: حذف خواهد شد در روز سه شنبه.

“بازیابی و حذف امن از نهایی واگن قطار و لوکوموتیو از Wallan حادثه خارج شدن از ریل سایت انتظار به پایان خواهد رسید امروز” ARTC در بیانیه ای گفت.

حمل و نقل برای NSW پیمانکاران قرار داده و منجر لوکوموتیو در تخصصی مسطح کامیون مورد 1 بعد از ظهر سه شنبه در حالی که دو واگن برداشته شد بر روی کامیون ها در شب دوشنبه.

کامیون ها را برای سیدنی در روز چهارشنبه و بعد از بازگشت در این هفته برای بار دو باقی مانده واگن از سایت.

ARTC پیمانکاران در حال حاضر شروع به تعمیر آهنگ جلوتر از سیگنالینگ کار شروع.

“سایت در حال به دقت کنترل برای اطمینان از ایمنی از همه کسانی که در حال حاضر درگیر در سایت بازیابی و تعمیر” ARTC گفت.

“ما اذعان دارند که این جامعه است که به دنبال به درک چه چیزی باعث این حادثه و ما ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی کامل به ادامه بررسی خواهد شد که نگاه همه عوامل بالقوه.”

به XPT قطار از سیدنی به ملبورن از خط خارج در Wallan در پنج شنبه شب و قتل راننده با تجربه جان کندی و خود را خلبان 49 ساله از Castlemaine در ویکتوریا.

آن نازل شد در روز دوشنبه که آقای کندی نگرانی با یک دوست در مورد قطار گسل قبلی سفر در امتداد همان مسیر است.

“من شش ملبورن بازگشت قطار شده اند بسیار دیر یا لغو عمدتا با توجه به آموزش گسل مسائل” یک ایمیل فرستاده شده به دانشگاه ملی استرالیا پروفسور کلایو ویلیامز در فوریه 3 به عنوان خوانده شده.

“سه نفر از شش اجرا می شود من در پایین برای یک موتور در سفر دیگر من تا به حال هیچ ‘speedo و تنها سفر بدون یک قطار گسل مختل شد با خارج شدن از ریل در هفته گذشته.”

اعتقاد بر این است به خارج شدن از ریل ذکر شده در Mr Kennedy ایمیل مربوط به یک قطار باری که در سمت چپ این آهنگ در ژانویه 29 در Barnawartha حدود 200 کیلومتر در شمال Wallan.

عبور از Mr Kennedy ضعف خانواده خود را با یک حس از دست دادن.

شور و شوق خود را برای قطار پس از پیوستن به راه آهن در سن 14 گفته شده است که نشان داده شده است کار خود را از طریق اخلاق و شور و فداکاری است.

آموزش خلبان سام Meintanis دوم, قربانی, کشته در خارج شدن از ریل.

49 ساله شرح داده شده بود توسط خانواده اش به عنوان “یک روح زیبا است که دوست و زندگی به کامل است.”

او این سنگ از خانواده ما همیشه آماده است تا پشتیبانی و مشاوره با شفقت ثبات و چشم انداز مثبت” بیانیه ای از بستگان خود را به عنوان خوانده شده.

“همه می دانستند که سام دوست داشتم و تحسین او را دیدم او را به عنوان قوی و مورد اعتماد رهبر. او ما spartan king.”

محققان از استرالیا ایمنی حمل و نقل اداره شد و در صحنه از صبح روز جمعه و انتشار گزارش اولیه پس از 30 روز پیش از گزارش نهایی در 18 ماه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>