نمایندگان پیدا مت, قرص در سانتا رزا مرد مظنون به رانندگی BMW با سرقت صفحات

یک زن بی خانمان اقدام به فروش یک ثبت نام خودرو همچنان در زندان سهشنبه در چهار حکم برجسته و او سعی در فروش آن به چهره چند اتهام مواد مخدر پس از خودرو در سوال کشیده شد بیش از اجرای قانون است.

یک Sonoma County sheriff معاون گشت جنوب سانتا رزا بعد از ظهر یکشنبه کشیده بیش از یک خاکستری BMW 335i رانندگی با سرقت پلاک و بازداشت راننده 42 ساله لسلی Spadoni سانتا رزا پس از 65 گرم متامفتامین 50 Vicodin قرص و $2,000 داشت و در جیب خود.

Spadoni مورد توجه معاون زمانی که او تغییر خطوط چند بار در سانتا رزا خیابان در یک تلاش آشکار برای جلوگیری از اجرای قانون گفت: “کلانتر دفتر سخنگوی Misti چوب.

Dispatchers گفته معاون صفحات متعلق به یک تویوتا بود که گزارش آنها به سرقت رفته بودند و معاون کشیده بیش از Spadoni. K-9 همچنین جستجو خودرو در طول توقف, اما هیچ چیز دیگری پیدا شد و چوب و گفت:.

پس از اضافی نمایندگان وارد سارا مک گی, 33, است که بی خانمان با نزدیک شدن به صحنه و ادعا کرد که او تا به حال فقط بدست BMW از یک مغازه تعمیر و قرار بود به فروش خودرو به Spadoni. او نمی باید ثبت نام برای ماشین.

یک روز پیش McGee ظاهرا قرض داده Spadoni اولی یک شبه به تست آن و موافقت کرده بود برای دیدار با در پارکینگ او کشیده شد در چهار چوب گفت.

نمایندگان آموخته McGee تا به حال چهار حکم برجسته مرتبط به خودرو و سرقت هویت اتهامات و نقض آزادی مشروط چندین بار و او نیز دستگیر شد.

McGee است که برگزار می شود در شهرستان سونوما زندان بدون وثیقه همچنان در بازداشت است. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه بعد از ظهر.

Spadoni رزرو شده بود در چهار جنایت اتهام مواد مخدر و دو misdemeanors با میل و رغبت برای دریافت شناخته شده اموال به سرقت رفته و رانندگی بدون مجوز. او از زندان آزاد شد $40,000 وثیقه صبح روز دوشنبه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im