خروج از کلید جانبازان ایجاد فرصت برای جوانتر 49ers

سانتا کلارا — سه قابل توجه ترین بازیکنان به ترک 49ers این offseason ترکیب برای بازی 388 بازی که به مقدار بیش از 24 فصل NFL تجربه.

که هیچ چیز به عطسه کردن در یک تیم سوپر باول آرمان در سال 2020 است. جایگزینی رهبری و تجربه فضاهای خالی سمت چپ توسط جو Staley (181 بازی) امانوئل ساندرز (144 بازی) و DeForest Buckner (63 بازی) نیاز به بازیکنان دیگر را انتخاب کنید تا شل.

“این فقط برگ های اتاق را برای آینده-انسان-تا ذهنیت نظر رهبری” cornerback ریچارد شرمن گفت: san francisco giants هفته گذشته است. “شما لازم نیست جای بچه ها می خواهم که به صورت جداگانه. آنها چنین چهره های بزرگ است که شما آن را انجام شده توسط کمیته. و من فکر می کنم ما به اندازه کافی قوی رختکن و حتی بیشتر از یک جانباز گروه در حال حاضر قادر به مقاومت در برابر یک تغییر بزرگ است که می خواهم.”

شرمن با تجربه ترین بازیکن در این فهرست در حال حاضر که Staley بازنشسته شده است, نام یک گروه از بازیکنان کلیدی در دفاع که مورد نیاز خواهد بود برای ارائه ثبات در زمان سختی به عنوان Staley و Buckner انجام داده اند در فصل های اخیر و به عنوان ساندرز را به عنوان کوتاه مدت مربی به صورت گسترده ای از گیرنده های پس از اینکه به دست آورد در تجارت از Broncos اکتبر گذشته.

“بچه ها مثل فرد وارنر Arik آرمستد بود را بزرگتر نقش رهبری در” شرمن گفت. “بدیهی است که Kwon الکساندر تاثیر بسیار زیادی در حال حاضر, اما او باید حتی بزرگتر پلت فرم در حال حاضر. (Jaquiski) Tartt و Jimmie (Ward).”

Staley بازنشستگی منجر به هجوم گسترده احساسات خوب از بازیکنان و طرفداران و اعضای این سازمان به طور یکسان. او 13 فصل حیطه زد از سوپر باول مشاجره و NFC زیرزمین که اجازه داده او را به یک هیئت مدیره صدایی برای گروه جدیدی از بازیکنان در آورده توسط مربی Kyle Shanahan و مدیر کل جان لینچ زمانی که آنها در زمان بیش از سه سال پیش.

Staley بود که به نام NFL همه دهه تیم در این بهار را دیدم 49ers نوبه خود چیزهایی در اطراف هنگامی که جیم Harbaugh شد سر مربی شروع در سال 2011 و به اعتقاد لینچ و Shanahan می تواند چیزی مشابه. حق با او بود البته به عنوان 49ers رفت از 4-12 در سال 2018 به داشتن سه ماهه چهارم سرب در فوریه سوپر جام در برابر اشراف بود که حیف و میل.

برای ستاره تنگ پایان جورج بازیگوش, سان فرانسیسکو را تنها تیم اول همه طرفدار او فصل گذشته را درس او از Staley برای کمک به سرپا نگه داشتن هم تیمی های خود به عنوان 49ers سعی کنید برای انجام چه از لحاظ تاریخی مشکل: برنده سوپر جام این فصل پس از از دست دادن آن است.

تنها هشت تیم بدست بازگشت به بازی پس از از دست دادن و تنها سه برنده آن است. خبر خوب این است که میهن پرستان آن را به تازگی به عنوان 2018.

“من فکر می کنم که چه جو انجام چنین بود او القای بسیاری از ارزش ها و فضیلت به بسیاری از تیم و همه بچه ها که او برای برقراری ارتباط با” بازیگوش گفت. “بنابراین من فکر می کنم نکته مهم این است که ما گونگ به بچه ها و ما همه در حال رفتن به فرصت را به قدم و پر کردن کفش که جو را پشت سر گذاشت.

“و من فکر نمی کنم که هیچ یک فرد است که می تواند آن را انجام دهد اما من فکر می کنم ما باید یک گروه از بچه ها که می توانند با هم برای پر کردن آن نقش. و من واقعا به دنبال به جلو به آن و من واقعا به دنبال به جلو به دیدن مراحل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de