وزارت بهداشت حذف هاوایی COVID-19 مرگ و میر ناشی از ‘منتشر شد از انزوا’ دسته

از جمله COVID-19 مرگ و میر ناشی از آن “منتشر شد از انزوا” دسته برای ماه های هاوایی وزارت بهداشت تصمیم گرفته است به آنها را حذف کنید.

این Honolulu Star-Advertiser روز جمعه گزارش داد که DOH گنجانده شده بود دولت 17 COVID-19 مرگ و میر در این رده است که رسانه ها و برخی مقامات دولتی تا به حال مورد استفاده برای محاسبه میزان بهبودی. در پاورقی پنجشنبه وزارت بهداشت اذعان کرد برای اولین بار است که مرگ و میر شدند در رده.

پس از پرسش و انتقاد بیش از استفاده از جمله مرگ و میر در که تعداد مرگ و میر حذف شدند تعداد از این رده در روز جمعه.

“ما تا به حال تعدادی از سوالات رسانه ای در مورد اینکه چرا مرگ و میر شدند در این شماره” جانیس Okubo سخنگوی DOH گفت: در یک ایمیل. “من از مدیر (بروس اندرسون) در مورد آن و او تصمیم گرفت که مرگ و میر نباید شامل منتشر شده از انزوا شماره. آنها گرفته شد.”

“منتشر شده از انزوا” موارد عبارتند از افرادی که علائم فروکش کرد و که تلقی به دیگر coronavirus.

از شنبه DOH سایت در پاورقی آمده است که “مواردی که فوت کرده اند و یک مورد که در سمت چپ قضایی حذف شده است” از این دسته است.

کائوآئی است “منتشر شد از انزوا” نیز کاهش یافته است ، اما Okubo توضیح داد که یک بازدید کننده در انزوا به “چپ صلاحیت” و اجازه داده شد به خانه بازگشت. هیچ یک از کائوآئی را 21 نفر در نظر گرفته شده فعال است.

تعداد زیادی از مردم از DOH ذکر شده به عنوان “منتشر شد از انزوا” بود 551 در روز شنبه و 548 روز جمعه. در روز پنج شنبه که تعداد 565.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de