وزارت بهداشت توصیه می کند کیمبرلی ساکنان برای جلوگیری از گزش پشه پس از ویروس تشخیص داده شد در منطقه

Carly لادنبروم تبلیغ

Kimberley residents are being advised to avoid mosquito bites.
آیکون دوربینکیمبرلی ساکنان هستند توصیه می شود برای جلوگیری از گزش پشه. اعتبار: ناشناخته/WA وزارت بهداشت ناشناخته

یک هشدار بهداشتی صادر شده است کیمبرلی برای ساکنان برای جلوگیری از گزش پشه پس از موری دره آنسفالیت شناسایی شده در منطقه است.

در حالی که هیچ انسانی موارد MVE گزارش شده در سال جاری مدارک و شواهد از این ویروس شناسایی شده است از طریق وزارت بهداشت-اداره نگهبان مرغ نظارت برنامه ای است که کمک می کند تا با ارائه یک هشدار دهنده برای فعالیت ویروس.

وزارت بهداشت اقدام به مدیریت دانشمند علوم زیستی و کاربردی زیست محیطی مخاطرات بهداشتی Dr Andrew Jardine گفت MVE تنها انجام شده توسط پشه.

“وجود دارد هیچ خاص درمان یا واکسن تنها حفاظت موثر است به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گاز گرفته شدن توسط پشه,” او گفت:.

“در حالی که خطر آلوده شدن و تبدیل شدن به ناخوشی کم است, این بیماری ناشی از این ویروس می تواند شدید و یا حتی کشنده است.”

علائم اولیه از MVE شامل تب و خواب آلودگی و سردرد و سفتی گردن تهوع و سرگیجه است.

مردم دچار این علائم باید به دنبال توصیه های پزشکی به سرعت.

موارد شدید می تواند منجر به تشنج گذشت به کما و مردم باقی مانده ممکن است با آسیب دائمی مغزی و یا مرگ.

در کودکان تب ممکن است تنها علامت اولیه و پدر و مادر باید پزشک خود را ببینید و یا خدمات بهداشتی محلی اگر نگران به خصوص اگر فرزند خود را نیز تجربه خواب آلودگی floppiness تحریک پذیری و تغذیه ضعیف و یا به طور کلی ناراحتی.

Dr Jardine گفت: مردم نیاز به تغییر برنامه سفر خود را ارائه کردند گام های ساده برای جلوگیری از گزش پشه به ویژه هنگامی که اردو زدن, ماهیگیری و یا انجام هر گونه فعالیت در فضای باز.

برخی از این مراحل عبارتند از: اجتناب از قرار گرفتن در معرض هوای اطراف سحر و اوایل شب با پوشیدن لباس بلند و گشاد-اتصالات و نور و رنگ لباس هنگامی که خارج از منزل, استفاده از یک شخصی موثر دافع استفاده از پشه بند در هنگام کمپینگ و با استفاده از پشه کویل و فانوس در پاسیو و مناطق اطراف خانه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>