تراکم فقر نگه داشتن لا مبارزه با ویروس

“این یک زمان ترسناک. من یک مقدار زیادی از اضطراب” رامیرز گفت او ضد عفونی کننده دست و او و همکارش خواهد بود wearings ماسک. “اگر آنها مریض, من مریض است. ما در حال انجام بخشی از ما به حداقل رساندن تماس با ما با هر کسی که در خارج کار می کنند. آنها در حال حاضر بخشی از خانواده ما فقط مثل ما نمی خواهیم به پدر و مادر ما مریض است.”

حدود نیمی از شهرستان و میر در جاهای دیگر که در آن مردم اغلب در تماس نزدیک — خانه های سالمندان و دیگر امکانات که برای مراقبت از افراد مسن و ناتوان.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

لس آنجلس به مراتب بیشتر از خانه های پرستاری — 388 — از هر شهرستان در دولت است. سن دیگو, دولت, دوم پرجمعیت ترین شهرستان با حدود یک سوم از لا به جمعیت حدود یک پنجم به عنوان بسیاری از خانه های سالمندان.

باربارا فرر بهداشت عمومی مدیر لس آنجلس که somberly فراهم می کند COVID-19 آمار روزانه در جلسات به تازگی گفت: نرخ مرگ و میر نژاد و کلاس بودند “در مورد.” مردم ساکن در مناطق با فقر در حال مرگ بودند در چهار برابر میزان آن در جوامع کم فقر است.

در هر 100,000 نفر 18 از کسانی که مرده بودند آفریقایی آمریکایی 15.5 بودند لاتین, 12 آسیایی بود و نه سفید.

آن را نمی همیشه در این راه. قبلا در این شیوع به عنوان شمال کالیفرنیا بود و سخت تر ضربه موارد در لس آنجلس شروع به نظر می رسد در اعداد بزرگتر در غنی تر نقاط شهر به خصوص کسانی که نزدیک به ساحل. بورلی هیلز, Bel Air و برنتوود همه حال نسبتا بالا اعداد.

“لا تا به حال مرتب کردن بر اساس یک تصویر تحریف شده در آغاز که شد آلوده” گفت: کارین Michels یک UCLA اپيدميولوژی استاد. “ثروتمند مردم قادر به دریافت کیت های آزمایش. پس از آن به نظر می رسید مانند وجود دارد بیشتر بیماری در میان ثروتمند.”

به عنوان تست افزایش غلظت موارد به نظر می رسید به تغییر به عقب به سمت مرکز شهر لس آنجلس که در آن برخی از محله های دارای جمعیت زیادی از مهاجران است.

بسیاری از آنها خود اشتغالی و بیمه بهداشت و درمان. عدم مراقبت های بهداشتی به معنی شرایط مانند دیابت و آسم و یا بیماری های قلبی درمان نشده و ترک افراد بیشتر در معرض خطر عواقب ناشی از کروناویروس گفت: Michael Cousineau استاد پیشگیرانه پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

“این یک پدیده جدید” Cousineau گفت. “این فقط واقعا در معرض که در دراماتیک بیشتری در راه است. من فکر می کنم که احتمالا مهم ترین تاثیر COVID-19 شاهد تشدید این اختلافات.”

در جنوب لس آنجلس تاثیر stay-at-home منظور تکامل یافته است گفت: Leslie کوپر جانسون معاون رئیس جمهور از ائتلاف جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی.

در ابتدا خانواده ها درخواست کمک گرفتن از Wi-Fi و یا رایانه بنابراین کودکان خود را می تواند در کلاس حضور از راه دور. دستمزد پایین کارگران از دست رفته اشتغال و یا تا به حال ساعت را کاهش دهد. کسانی که تا به حال به کار ناخواسته در معرض خطر انتقال ویروس به اعضای خانواده به خانه برگشت اما نمی تواند در ابتدا تست مگر اینکه آنها نشان داد علائم و یا افراد مسن.

این منطقه در نظر گرفته شده است “مواد غذایی کویر” به دلیل آن را فاقد سوپر مارکت ها وجود اینکه مقدار زیادی از راحتی از فروشگاه های فروش مواد غذایی آشغال و مشروب فروشگاه ها و مغازه ها دود.

گذشت زمان نیاز شد بیشتر پایه: مواد غذایی در جدول کمک به پرداخت اجاره.

ویروس جانسون گفت: برجسته نابرابری که به مدت طولانی وجود داشته است از جمله عدم مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی سالم است.

“جامعه ما است بنابراین به شدت تحت تاثیر زیرا از قبل موجود شرایط سیستمیک نژادپرستی” جانسون گفت. “ما شاهد نرخ های بالاتر از عفونت در جوامع از آنجا که بیماری زمینه ای.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de