دنی Hamlin برنده 3 دیتونا 500; Ryan Newman بستری

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. >> Ryan Newman بدبختانه در سراسر خط پایان فورد کاشته وارونه و در آتش ترسناک یک یادآوری از یک ورزش غرق در معرض خطر است که کشیده و نزدیک به دو دهه بدون مرگ و میر.

در خط پایان دنی Hamlin تاریخ ساخته شده با یک دوم مستقیم دیتونا 500 پیروزی در وقت اضافه پایان عکس بیش از رایان Blaney, جشن که به سرعت خاموش شد به رانندگان در انتظار به روز رسانی در نیومن بیماری است.

“من فکر می کنم ما را برای اعطا گاهی اوقات چقدر ایمن این خودرو هستند” Hamlin گفت. “اما شماره یک ما در حال دعا برای رایان.”

تقریبا دو ساعت پس از تصادف نسکار با خواندن بیانیه ای از Roush Fenway مسابقه که گفت: نیومن در “بیماری جدی است اما پزشکان نشان داده اند آسیب های خود را زندگی تهدید نیست.”

در طول این مدت طولانی صبر کنید برای به روز رسانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای بیان نگرانی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز قبل از آن با حضور در این مسابقه به عنوان grand marshal داد فرمان به درایور برای شروع موتورهای خود را ساخته و تشریفاتی سرعت دامان اطراف Daytona International Speedway قبل از باران شسته مسابقه.

“دعا برای Ryan Newman بزرگ و شجاع راننده نسکار! #PrayingForRyan,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. نیومن یکی از چندین رانندگان نسکار که با حضور 2016 رالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در گرجستان زمانی که او یک نامزد ریاست جمهوری.

علامت Rushbrook جهانی مدیر فورد عملکرد موتورسواری اذعان مشقت بار تاخیر برای کسب اطلاعات در نیومن.

“برای شنیدن برخی اخبار مثبت امشب یک تسکین” Rushbrook گفت. “او بسیار مورد احترام برای بزرگ بودن رقیب توسط هر کس در این ورزش است.”

نسکار اوراق سنتی پیروزی لین برای Hamlin سوم دیتونا 500 پیروزی را لرزاند توسط نیومن حادثه 19 سال پس از دیل Earnhardt کشته شد در آخرین دامان 2001 دیتونا 500. Earnhardt آخرین راننده کشته در جام نسکار سری مسابقه.

نیومن به حال رسید به سرب در دامان نهایی که Blaney را سپر گیر افتاد خود و فورد و ارسال نیومن سخت راست به دیوار. ماشین خود بدبختانه نورد شد, ضربه در سمت راننده با ماشین دیگری و در نهایت skidded در سراسر خط پایان در شعله های آتش.

آن را در زمان چند دقیقه برای ماشین خود را به عقب نورد بر روی چرخ های آن است. پرسنل پزشکی با استفاده از جامد سیاه و سفید موانع برای جلوگیری از این دیدگاه به عنوان سال 2008 دیتونا 500 برنده قرار داده شد در انتظار آمبولانس گرفته و به یک بیمارستان است. آسیب به موستانگ خود را گسترده بود — آن را به نظر می رسد کل قفس رول طراحی شده برای محافظت از سر او تا به حال مجوف — و مقامات نمی خواهد اجازه می دهد تیم خود را در نزدیکی محل حادثه.

رانندگان زده بودند با نگرانی از جمله لرزاند کوری LaJoie راننده که آمار نیومن خودرو آن را به عنوان کوه در می رم.

“دنگ امیدوارم نیومن خوب است” او ارسال شده در توییتر. “است که بدترین scenerio و من تا به حال هیچ جایی برای رفتن اما (به) دود.”

Hamlin اولین راننده پس از استرلینگ مارلین در سال 1995 به پیروزی متوالی دیتونا 500 است اما در جشن پیروزی لین تسخیر شد.

Hamlin گفت که او غافل از نیومن وضعیت زمانی که او در ابتدا شروع به خود را جشن. آن نیست تا زمانی که Fox Sports به او گفت که آن را نمی خواهد مصاحبه او را در frontstretch پس از burnouts که Hamlin آموخته حادثه بد بود.

“این عجیب و غریب تعادل هیجان و شادی را برای خود, اما کسی, سلامت و خانواده خود را بزرگتر از هر پیروزی در هر ورزشی,” او گفت:. “ما فقط به امید بهترین ها.”

مالک تیم Joe Gibbs عذرخواهی کرد بعد از مسابقه برای تیم برنده جشن.

“ما نمی دانیم که تا پیروزی لین” گیبس گفت. “من می دانم که برای بسیاری از ما شرکت در ورزش و چیزهایی که در آن وجود دارد برخی از خطرات در راه است که آنچه آنها در مورد هیجان زده. مسابقه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد, ما فقط رویای آن اتفاق نمی افتد. ما همه فقط دعا کن برای نتیجه در این است.”

دونده تا Blaney گفت: راه دامان نهایی را تکان داد, با نیومن صعودی پیش از Hamlin که Blaney رو فشار از Hamlin که قفل شده است و او در پشت نیومن در یک حرکت از نام تجاری اتحاد برای فورد است.

“ما تحت فشار قرار دادند نیومن وجود دارد به رهبری و پس از آن ما یک فشار از 11 … من متعهد شد فقط به هل دادن او را به نفع خود و داشتن یک فورد آن برنده و ضربه گیر قلاب, اشتباه,” او گفت:.

Hamlin تا به حال هشت فورد رانندگان صف پشت سر او به عنوان رهبر دوم وقت اضافه در ضربات پنالتی بدون یک همکار تویوتا راننده در مجاورت به او کمک کند. آن را اجازه نیومن به گذشته او منجر شود اما تداوم در بسته منجر به نیومن را سخت به نوبه خود به دیوار و پس از چند رول و ترمز در سراسر خط پایان.

Hamlin را برنده سال گذشته 1-2-3 رفت و برگشت برای Joe Gibbs Racing و لگد کردن یک yearlong شرکت جشن است که در آن گیبس رانندگان موفق به کسب یک رکورد 19 نژادها و جام قهرمانی. در حال حاضر سومین دیتونا 500 برنده قرار می دهد و او را در کنار شش سالن از شهرت رانندگان به عنوان برندگان سه یا بیشتر دیتونا 500s. او گره خورده است دیل Jarrett — که به JGR اول آن دیتونا 500 برنده در سال 1993 — جف گوردون و بابی Allison. Hamlin مسیرهای Cale Yarborough چهار برد و رکورد هفت توسط Richard Petty.

این پیروزی پس از فقط دوم باران تعویق در 62 سال از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جفت از پرچم قرمز توقف و دو overtimes. این 0.014 حاشیه پیروزی دوم نزدیک در مسابقه تاریخچه و Hamlin پیروزی مارتین Truex جونیور در سال 2016 شد نزدیک ترین پایان در مسابقه تاریخ است.

که حاشیه پیروزی بود 0.01 ثانیه صورت گرفت. پیروزی در “بزرگ آمریکایی مسابقه” سومین تویوتا, همه برنده Hamlin. گیبس چهار دیتونا 500 پیروزی به عنوان یک مالک.

“من فقط احساس می کنم مثل من یک دانش آموز به بازی. من هرگز یادگیری را متوقف و تلاش برای کشف کردن که در آن من نیاز به قرار دادن خودم در زمان مناسب” Hamlin گفت. “این همیشه کار نمی کند. ما به مبارزه طلبیده شانس در اینجا در هشت سال گذشته یا بیشتر در دیتونا 500 اما فقط اعتماد غرایز و تا کنون آنها شده ایم خوب برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>