دموکرات ها قدم تا حمله به بلانت مایکل بلومبرگ افزایش

Buttigieg که قرار داده شده دوم در نیوهمپشایر نیز انتظار می رود به ایجاد یک بازی بزرگ برای نوادا است. اما دولت می تواند یک چالش مطرح برای او به عنوان آن را در وهله اول او باید برای برنده شدن بیش از رای دهندگان از رنگ چیزی سنجی پیشنهاد کرده اند دشوار خواهد بود.

نتیجه مبهم وسط خط در اولیه به عنوان ساندرز آماده است برای حفظ تق و لق کردن پیروزی. در کاپیتول هیل ساندرز گفت که او فکر می کند “ما در یک مسیر به پیروزی نامزدی.”

“کلید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن است به بزرگترین انتخابات در تاریخ آمریکا,” او گفت:. “و من فکر می کنم ما باید کمپین — به دلایل مختلف — به انجام این کار است.”

حامیان از متوسط بیشتر نامزدها در ضمن شروع به نگران باشید. سناتور. سناتور کالیفرنیا ابراز نگرانی می کند که چندین میانه رو دموکرات ها در این مسابقه ممکن است کشش اولیه فصل است.

“ما بسیاری از در اصلی گفت:” فاینستاین که حمایت بایدن. “این چیزی است که پیچیده آن است. … آن را به مرتب کردن بر اساس خود.”

بایدن گفت: رادیو فردا را مجبور به دفاع از خود رکورد در بحث مرحله و به او گفت که او شک وجود دارد خواهد بود رقابت کنوانسیون.

“استفاده من است من شده است با بررسی و تایید و تایید و بررسی دوباره,” او گفت: در نیویورک جمع آوری کمک در روز پنج شنبه. “آنها فقط شروع مایک.”

به عنوان نامزدهای مبارزه بلومبرگ سعی شده است که به نظر می رسد بالاتر از نزاع بیشتر حفظ تمرکز خود را بر روی نماینده غنی نوار آمده است که رای دادن در مارس 3. او صرف بخشی از شنبه مبارزات انتخاباتی در کارولینای شمالی که در آن او نیست پاسخ به هر یک از رقبای دموکرات حملات.

بلومبرگ به ندرت اشاره رقبای خود را با نام اما شروع به ساخت ضمنی انتقاد از Sanders.

“ما می دانیم که تهمت استراتژی — او باعث می شود برنامه نگاه غیرقابل تحمل و غیر منطقی و undoable. خوب است که قصد ندارم به کار در برابر من” بلومبرگ گفت: صدها نفر در رالی متضاد ساندرز که ترویج عظیم هزینه های دولت برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی اما همچنین به از بین بردن بدهی و مبارزه با تغییر آب و هوا.

مبارزه با بلومبرگ استیو بنیامین شهردار کلمبیا, کارولینای جنوبی گفت: نامزد است “به سرعت در حال صعودی” در انتخابات و “به عنوان یک نتیجه او را به یک کل بسیاری از ورودی آتش و فلش.”

“این یک فرصت برای نشان دادن حالت ارتجاعی از این کمپین” بنیامین گفت.

بلومبرگ را انتخاب کردن ضربه به پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مسخره شهردار سابق در یک سری از توییت. بلومبرگ توییتی در پاسخ به: “ما می دانیم که بسیاری از مردم در نیویورک است. پشت سر خود را به شما می خندند و تماس شما یک کارناوال پارس دلقک. آنها می دانند که شما به ارث برده ثروت & حیف و میل آن با احمق معاملات و بی کفایتی. من ضبط و منابع به شما را شکست. و من خواهد شد.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کاتلین Ronayne در رالی, N. C., Michelle L. قیمت در لاس وگاس, Alexandra Jaffe در نیویورک و مگ Kinnard در چارلستون S. C. کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>