دموکرات باند در ساندرز در بحث

بلومبرگ “نمی تواند کسب اعتماد از هسته اصلی حزب دموکراتیک” وارن گفت. “او است که خطرناکترین نامزد ایستاده در این مرحله است.”

اما بلومبرگ به احتمال زیاد باقی می ماند یک نیروی در این مسابقه حتی به عنوان دیگر نامزدها ممکن است به سرعت صورت انتخاب های دشوار در مورد پایداری از مبارزات انتخاباتی خود را. بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از $500 میلیون در ملی کمپین تبلیغاتی و ثروت خود را تضمین می کند او باقی خواهد ماند یک عامل حداقل تا سه شنبه.

از اولین لحظات از بحث بلومبرگ به دنبال به تصویر کشیدن یک مقابل روشن با Sanders.

او گفت: تهمت و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه معتقدند که ساندرز خواهد بود که بهترین نتیجه را برای دموکرات ها.

“ولادیمیر پوتین فکر می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت.

ثابت ساندرز شک و تردید

هفته گذشته ساندرز اذعان کرد که او می خواهم جریان شده توسط مقامات اطلاعاتی که گفت که روسیه در تلاش برای دخالت در انتخابات به نفع او. او در پاسخ به بلومبرگ روز سه شنبه با لينک مستقيم بیانیه پوتین: “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده به من اعتماد شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.'”

اما شک و تردید برای ساندرز بود ثابت است.

Buttigieg نگرانی که ساندرز نامزد خواهد هزینه دموکرات خانه و آن را سخت تر برای گرفتن مجلس سنا.

“ما در حال رفتن به برنده شدن در این مهم مهم مجلس نمایندگان و سنا نژادها اگر مردم در آن مسابقات به توضیح دهد که چرا نامزد حزب دموکرات است که مردم به دنبال در سمت روشن از کاسترو رژیم” Buttigieg گفت.

و بلومبرگ گفت: ساندرز نمی قادر خواهد بود برای ساخت یک برنده ائتلاف که شامل جمهوریخواهان ناراضی با مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد در کاخ سفید است.

“هر کسی می تواند در این اتاق تصور کنید که نسیم جمهوری خواه بیش از رفتن و رای دادن به او,” او گفت:. “شما باید انجام دهید این است که یا شما نمی توانید برنده شوید.”

وارن که مطرح شده سوال در مورد ساندرز’ electability پیش از آن در شب ره که نقد این استدلال که “دستور کار مترقی محبوب است.”

آفریقایی آمریکایی پشتیبانی

کارولینای جنوبی مسابقه می دهد واقعی برای اولین بار نگاهی به تاثیر آفریقایی رای دهندگان بازی در دموکرات نامزدی ریاست جمهوری روند. بایدن در تلاش برای ایجاد یک تاثیر بزرگ در دولت که در آن او بود به عنوان بلامنازع پیشتاز به دلیل حمایت خود را از رای دهندگان. اما به عنوان روز اولیه پس از سه دوره متوالی به underwhelming پس از اتمام علائم وجود دارد که سابق معاون رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی حمایت ممکن است لغزش.

یکی از دلایل: تام Steyer. میلیاردر فعال شده است و ریختن پول به آفریقایی توسعه که تهدید به پوست دور برخی از حمایت بایدن به شدت نیاز دارد.

Steyer اشاره کرد و گفت او تنها نامزد در صحنه که پشتیبانی غرامت برای فرزندان بردگان است.

بلومبرگ که برای سال ها در دفاع از شهر نیویورک را متوقف کند – و-frisk پلیس سیاست است که یک دادگاه فدرال زده ساخته شده آشکار تجدید نظر به این کشور سیاه و رای دهندگان.

“من می دانم که اگر من سیاه, موفقیت من شده اند سخت تر برای رسیدن به” او گفت:. “این یک واقعیت است که ما باید برای انجام کاری در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>