دموکرات ها: اخراج ناظر بود به دنبال به عربستان, فروش سلاح

واشنگتن — کنگره دموکرات ها می گویند که وزارت امور خارجه دیده بان اخراج توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته بود بررسی امکان بی مناسبتی در فروش اسلحه به عربستان سعودی در سال گذشته با اضافه کردن سوال جدید به ناظر ناگهانی اخراج.

دموکرات روز دوشنبه گفت که رییس بازرس کل استیو Linick شد کاوش چگونه وزارت امور خارجه تحت فشار قرار دادند از طریق 7 میلیارد دلار عربستان اسلحه فروش بیش کنگره اعتراض. دموکرات ها که قبلا پیشنهاد اخراج شده اند ممکن است به Linick را بررسی اتهامات که وزیر امور خارجه مایک Pompeo ممکن است نادرست دستور داد کارکنان برای اجرای کارهای شخصی برای او.

نه کاخ سفید و نه وزارت امور خارجه ارائه دلایل خاص برای Linick را اخراج می آید که در میان نگرانی های گسترده تر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف متعدد بازرسان به طور کلی در حوزه های مختلف اجرایی بخش.

الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: “مشکل است که Linick اخراج شد قبل از اتمام عربستان بررسی است. انگل به نام به حال برای این کاوشگر پس از Pompeo در مارس 2019 استناد به ندرت استفاده می شود ماده در قانون فدرال برای دور زدن کنگره بررسی از فروش اسلحه به عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

“دفتر بررسی شد — در صورت درخواست — مغلوب ساختن پیشی جستن را ساختگی اعلام شرایط اضطراری به طوری که او می تواند به ارسال سلاح به عربستان سعودی گفت:” Engel, D-n. y. “ما لازم نیست که تصویر کامل نشده ولی این مشکل که وزیر Pompeo می خواستم آقای Linick تحت فشار قرار دادند و قبل از این کار می تواند تکمیل شود.”

به نام او برای وزارت امور خارجه به نوبه خود بیش از سوابق مربوط به Linick را شلیک که او و نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا دیابت باب منندز از نیوجرسی تا به حال خواستار آن شدند در روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک Pompeo اواخر روز شنبه انجام شد در Pompeo توصیه و موثر است در 30 روز. بیش از آخر هفته در کنگره دستیاران پیشنهاد کرده بود که ممکن است باعث یک کاوشگر به اتهاماتی که وزیر دستور داده بود یک کارمند به انتخاب کنید تا مواد غذایی جمع آوری و خشک تمیز کردن برای او و همسرش و مراقبت از سگ خود را. در حالی که مشکل ساز از جمله اتهامات بعید است که به نتیجه در هر نوع شدید و در نتیجه در برابر Pompeo اگر ثابت صحیح است.

پیدا کردن از ناشایستگی در عربستان, فروش سلاح می توان جدی تر است.

انگل و دیگر دموکرات کنگره وحشت زده شد زمانی که Pompeo در مارس 2019 اطلاع کنگره تصمیم به استفاده از اورژانس گریز در کنترل صادرات اسلحه عمل به حرکت به جلو با فروش 7 میلیارد دلار در دقت هدایت مهمات دیگر بمب و مهمات و هواپیما تعمیر و نگهداری و حمایت از عربستان سعودی به همراه امارات متحده عربی و اردن بدون قانونگذاران’ تصویب.

این قانون نیاز به کنگره برای مطلع شدن از پتانسیل فروش اسلحه به بدن این فرصت را برای جلوگیری از فروش می باشد. اما این قانون همچنین اجازه می دهد تا رئیس جمهور به چشم پوشیدن که روند بررسی با اعلام شرایط اضطراری که نیاز به فروش ساخته شده “در منافع امنیت ملی ایالات متحده است.”

در اطلاع رسانی Pompeo گفت که او تا به حال ساخته شده تعیین “که یک اورژانس وجود دارد که نیاز به فروش فوری” سلاح “به منظور جلوگیری بیشتر از بدگویی نفوذ دولت ایران در سراسر منطقه خاور میانه است.” او گفت: “نقل و انتقالات “رخ می دهد باید با بیشترین سرعت ممکن به منظور جلوگیری از بیشتر ایرانی ماجراجویی در خلیج فارس و در سراسر خاورمیانه است.”

آن را به عنوان دولت به طور فعال به استقبال روابط نزدیک با عربستان سعودی بر کنگره اعتراضات به ویژه پس از قتل جمال Khashoggi آمریکا مبتنی بر ستون نویس واشنگتن پست توسط عربستان عوامل در اکتبر 2018.

وجود سابقه برای استفاده اضطراری معافیت برای فروش سلاح به عربستان سعودی است. رونالد ریگان رئیس جمهور به استناد آن در 1980s و هر دو رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و جورج دبلیو بوش از آن استفاده می شود برای فروش قبل از جنگ خلیج فارس در سال 1991 و 2003 در جنگ عراق.

Pompeo شده است سکوت در مورد کنگره انتقاد. اما روز یکشنبه در آشکار تمرد Pompeo ارسال شده یک عکس در حساب توییتر شخصی خود و یک توله سگ جدید که او و همسرش سوزان اتخاذ کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de