دموکرات گروه با هم به دست کشیدن برنی ساندرز در بحث برخورد

چارلستون S. C. >> دموکرات انداخته خروشان حمله علیه برنی ساندرز و ضبط مایک بلومبرگ گذشته با زنان در محل کار در طول یک ستیز بحث امشب که تست قدرت این دو نفر در مرکز این حزب نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است.

به عنوان غیر قابل انکار جبهه دموکراتیک-دونده ساندرز رو فشار از حملات برای بسیاری از شب و به صورت یکی از چند بار همکار مترقی الیزابت وارن در میان منتقدان. ماساچوست سناتور فشرده مورد که او می تواند اجرای ایده های که سناتور ورمونت تنها می تواند مورد بحث است.

“برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها,” او گفت:. “اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی.”

یک گروه میانه رو و در عین حال مبارزه برای ظهور به عنوان رئیس ساندرز جایگزین.

>> عکس: دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در چارلستون S. C.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که به دنبال قوی پیروزی در کارولینای جنوبی برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود شناور استدلال تنها او تجربه به سرب در جهان است. سناتور. ctq از مینه سوتا بارها و بارها ادعا که او به تنهایی می تواند برنده رای از میدان نبرد دولت تعدیل می شود. و پیت Buttigieg با اشاره به ساندرز ” خود توصیف دموکراتیک سوسیالیسم و نظر اخیر خود ابراز تحسین برای دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو فشار برای آموزش و پرورش است.

“من به دنبال به جلو به یک سناریو که در آن پایین می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نوستالژی برای نظم اجتماعی از 1950s و برنی ساندرز با یک نوستالژی برای سیاست های انقلابی از دهه 1960” شهردار سابق South Bend, ایندیانا اعلام کرد.

اما میانه های کمی به رسم جدایی میان خود پویا است که تا کنون تنها بهره مند سناتور ورمونت. ساندرز مبارزه در طول شب با اشاره به نظرسنجی که نشان می داد او را ضرب و شتم جمهوری خواه رئیس جمهور اشاره کرد و تمام توجه او را بدست: “من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب. من تعجب می کنم که چرا؟”

شدت امروز فروم با نامزد بارها و بارها فریاد بر یکدیگر منعکس شده این واقعیت است که دموکراتها استقرار بال است که به سرعت در حال اجرا خارج از زمان برای جلوگیری ساندرز’ افزایش است. حتی برخی از منتقدان بلومبرگ در میان آنها اذعان کرد که ساندرز می تواند در ساخت یک نماینده غیر قابل عبور منجر به محض این که در هفته آینده.

10 بحث از 2020 اولیه فصل اسپانسر شده از طرف CBS و کنگره, سیاه, انجمن, موسسه فقط چهار روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و یک هفته قبل از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه. دموکرات کاخ سفید امیدوار نخواهد ماند side-by-side در بحث مرحله دوباره تا اواسط ماه مارس. ساخته شده است که بحث امروز به احتمال زیاد این آخرین شانس برای برخی از نامزدها برای نجات خود و تغییر مسیر نامزدی مبارزه است.

هر چند ساندرز در مرکز حملات شب بود و در واقع چیزی است که از یک نقطه بالا در فعالیت سیاسی خود را. پس از گذراندن نزدیک به سه دهه به عنوان یک همزن که میبینیم در پاره شدن به حزب را تأسیس این حزب ایجاد شده بود به طور ناگهانی مبارزه با او را به پایین روشن نشانه ای از افزایش وضعیت به عنوان نامزد پیشرو برای نامزدی.

بلومبرگ نیز مواجه پایدار حملات که به او یک فرصت برای نجات خود یک بحث اولین بازی یک هفته زودتر. وارن برش سخت در رکورد خود به عنوان یک تاجر آوردن گزارش يك مورد خاص ادعا که او باردار کارمند “برای کشتن آن” اشاره به زن و فرزند متولد نشده است. بلومبرگ به شدت رد این اتهام اما اذعان کرد او گاهی اوقات ساخته شده از نظر بودند که نامناسب است.

بلومبرگ “نمی تواند کسب اعتماد از هسته اصلی حزب دموکراتیک” وارن گفت. “او است که خطرناکترین نامزد ایستاده در این مرحله است.”

اما بلومبرگ به احتمال زیاد باقی می ماند یک نیروی در این مسابقه حتی به عنوان دیگر نامزدها ممکن است به سرعت صورت انتخاب های دشوار در مورد پایداری از مبارزات انتخاباتی خود را. بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از $500 میلیون در ملی کمپین تبلیغاتی و ثروت خود را تضمین می کند او باقی خواهد ماند یک عامل حداقل تا سه شنبه.

از اولین لحظات از بحث بلومبرگ به دنبال به تصویر کشیدن یک مقابل روشن با Sanders. او گفت: تهمت و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه معتقدند که ساندرز خواهد بود که بهترین نتیجه را برای دموکرات ها.

“ولادیمیر پوتین فکر می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت.

هفته گذشته ساندرز اذعان کرد که او می تواند جریان شده توسط مقامات اطلاعاتی که گفت که روسیه در تلاش برای دخالت در انتخابات به نفع او. او در پاسخ به بلومبرگ امروز با لينک مستقيم بیانیه پوتین: “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده به من اعتماد شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.'”

اما شک و تردید برای ساندرز بود ثابت است.

Buttigieg نگرانی که ساندرز نامزد خواهد هزینه دموکرات خانه و آن را سخت تر برای گرفتن مجلس سنا.

“ما در حال رفتن به برنده شدن در این مهم مهم مجلس نمایندگان و سنا نژادها اگر مردم در آن مسابقات به توضیح دهد که چرا نامزد حزب دموکرات است که مردم به دنبال در سمت روشن از کاسترو رژیم” Buttigieg گفت.

و بلومبرگ گفت: ساندرز نمی قادر خواهد بود برای ساخت یک برنده ائتلاف که شامل جمهوریخواهان ناراضی با مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد در کاخ سفید است.

“هر کسی می تواند در این اتاق تصور کنید که نسیم جمهوری خواه بیش از رفتن و رای دادن به او,” او گفت:. “شما باید انجام دهید این است که یا شما نمی توانید برنده شوید.”

وارن که مطرح شده سوال در مورد ساندرز’ electability پیش از آن در شب ره که نقد این استدلال که “دستور کار مترقی محبوب است.”

کارولینای جنوبی مسابقه می دهد واقعی برای اولین بار نگاهی به تاثیر آفریقایی رای دهندگان بازی در دموکرات نامزدی ریاست جمهوری روند. بایدن در تلاش برای ایجاد یک تاثیر بزرگ در در دولت که در آن او بود به عنوان بلامنازع پیشتاز به دلیل حمایت خود را از رای دهندگان. اما به عنوان روز اولیه پس از سه دوره متوالی به underwhelming پس از اتمام علائم وجود دارد که سابق معاون رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی حمایت ممکن است لغزش.

یکی از دلایل: تام Steyer. میلیاردر فعال شده است و ریختن پول به آفریقایی توسعه که تهدید به پوست دور برخی از حمایت بایدن به شدت نیاز دارد.

Steyer اشاره کرد که امروز او تنها نامزد در صحنه که پشتیبانی غرامت برای فرزندان بردگان است.

بلومبرگ که برای سال ها در دفاع از شهر نیویورک را متوقف کند-و-frisk پلیس سیاست است که یک دادگاه فدرال زده ساخته شده آشکار تجدید نظر به این کشور سیاه و رای دهندگان.

“من می دانم که اگر من سیاه, موفقیت من شده اند سخت تر برای رسیدن به” او گفت:. “این یک واقعیت است که ما باید برای انجام کاری در مورد.”

حملات علیه ساندرز نمی کند به عنوان شب در رفت.

او مجبور شد برای دفاع از موقعیت خود را در اسرائیل داشتن را محکوم کرد آمریکا متحد برای درمان آن از فلسطینی ها است.

“متاسفانه غم انگیز در اسرائیل از طریق بی بی نتانیاهو شما یک ارتجاعی نژادپرستانه که در حال حاضر در حال اجرا است که کشور گفت:” ساندرز. خواهد بود که این کشور برای اولین بار یهودی رئیس جمهور. او افزود: “آنچه که شما نمی تواند چشم پوشی است و درد و رنج مردم فلسطین.”

و بایدن ناودان ساندرز برای رکورد خود را در کنترل اسلحه تصرف در ورمونت سناتور حمایت از 2005 حفاظت قانونی تجارت در آغوش عمل قانون است که محافظت تفنگ تولید کنندگان و فروشندگان از قوانین است که تلاش برای نگه داشتن آنها را در قبال خرید و فروش سلاح گرم است که تا پایان در دست مجرمان است.

“دوست من به حق من و دیگران باید در واقعیت نیز با توجه به تولید کنندگان اسلحه مطلق ایمنی” گفت: بایدن. “تصور کنید اگر من اینجا ایستاده بود و گفت:” ما به ایمنی به شرکت های دارویی. ما به ایمنی به شرکت های دخانیات.’

“که باعث قتل عام در خیابان های ما. “

ساندرز با افتخار خود را برجسته “D منهای” امتیاز از نرم افزار-تفنگ سازمان است. و فقط در هفته گذشته چندین کنترل اسلحه طرفداران که جان سالم به در پارک فلوریدا, تیراندازی مدرسه, تایید او.

حرکت رو به جلو از آتشین بحث وجود دارد سوال در مورد حزب دموکرات توانایی متحد کردن پشت سر یک نامزد .

Klobuchar شاید خلاصه تا او را به چالش بهترین: “اگر ما به صرف بعد از 10 ماه پاره شدن حزب ما از هم جدا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به صرف چهار سال آینده پاره شدن این کشور از هم جدا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im