دموکراتیک ملی کنوانسیون نیاز به ماسک فاصله

MADISON, Wis. >> هر کس از حضور در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی ماه آینده را مجبور به پوشیدن یک ماسک صورت رضایت به روزانه تست برای COVID-19 با پر کردن پرسشنامه و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران است.

سازمان کنوانسیون منتشر شد جزئیات coronavirus ایمنی طرح امروز, سه هفته قبل از اوت. 17 شروع از چهار روز رویداد. کنوانسیون شده است کوچک از برنامه های اصلی و در حال حاضر خواهد بود که عمدتا به صورت آنلاین با تنها چند صد نفر جمع شده بودند در ویسکانسین مرکز در مرکز شهر میلواکی.

شرکت کنندگان را به خود جدا شده برای حداقل 72 ساعت قبل از خروج برای میلواکی و یا زمانی که برای اولین بار وارد این کنوانسیون را محل اصلی اگر آنها در حال حاضر در این شهرستان است. هنگامی که در کنوانسیون شرکت کنندگان باید با پر کردن روزانه پرسشنامه نشان می دهد که آنها در حال تجربه علائم COVID-19 و تماس نداشته با کسی که آلوده است.

همه کنوانسیون مهمانان اجرای قانون رسانه ها و کارکنان باید به توافق برسند به روزانه COVID-19 تست یا در ویسکانسین مرکز و یا یکی دیگر از مکان offsite. آنها همچنین باید به توافق برسند به دنبال هر یک از دیگر “معقول محدودیت هایی که کنوانسیون سازمان ممکن است تحمیل بر اساس تغییر شرایط بهداشتی است.”

در حالی که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن و هر کس دیگری مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک یک بار در داخل هر کسی که گفتار را مجاز به حذف آنها. تریبون خواهد بود 20 فوت از سایر افراد است. سازمان نیز تشویق شرکت کنندگان به پوشیدن محافظ صورت یا عینک برای محافظت از چشم خود را.

سازمان نیز توصیه کرد که شرکت کنندگان در “جلوگیری از میله, رستوران ها و مکان های دیگر که در آن اجتماعی فاصله ممکن است یا نه تمرین.”

“حصول اطمینان از امنیت و رفاه همه درگیر با کنوانسیون اولویت ما است” گفت: کنوانسیون سخنگوی کتی پیترز. “پس از مشورت با مقامات بهداشت عمومی, کنوانسیون ملی دموکرات کمیته را پیاده سازی سلامت قوی و پروتکل های ایمنی است که حاکم بر کنوانسیون را در فرد فعالیت ها و حفظ شرکت کنندگان امن قبل و در طول قرارداد.”

میلواکی شهردار تام برت یک دموکرات به نام پروتکل های ایمنی “متفکر و کامل است.”

“در حالی که این مهم است که برای محافظت از هر فرد شرکت کننده در کنوانسیون همچنین مهم است برای محافظت از کل میلواکی جامعه” بارت گفت. “این پروتکل ایجاد معقول و منطقی مورد نیاز به منظور جلوگیری از اضافی COVID-19 عفونت در میلواکی است.”

تایید موارد COVID-19 مشخصی در ویسکانسین از اواسط ماه ژوئن با حدود یک سوم از دولت 49,417 موارد در میلواکی کانتی و نزدیک به نیمی از دولت 893 مرگ و میر وجود دارد. یک شهر فرمان نیاز به ماسک پوشیده می شود که در یک ساختمان که به عموم مردم باز است و یا در خارج در یک فضای عمومی و در عرض 6 پا از هر شخص دیگری است که یک خانواده و یا اعضای خانواده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>