دموکراتیک فرمانداران رد تهمت تماس برای ارسال نظامی

ساکرامنتو, کالیفرنیا. >> دموکراتیک فرمانداران برخی از پرجمعیت ترین کشورهای امروز تحت فشار قرار دادند در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده مگر اینکه آنها اعزام گارد ملی واحد به “تسلط بر خیابان” در واکنش به خشونت است که فوران در سراسر کشور است.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت که او باور ندارد که دولت فدرال می توانید با ارسال نیروهای نظامی خود را به دولت است. او را متهم به رئيس جمهور از ایجاد یک “آتش لحظه” با تهدید به انجام درست آن به سرکوب خشونت بوجود آمده است که به عنوان تظاهر کنندگان به خیابان آمده اند در واکنش به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“من رد این تصور که دولت فدرال می توانید با ارسال نیروهای خود را به ایالت ایلینویز” پریتزکر گفت: در سی ان ان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران خواست برای استقرار گارد. اگر آنها نمی, او گفت که او را در “هزاران و هزاران نفر” از سربازان.

پریتزکر شد در میان اولین فرمانداران واکنش به تهمت نظرات که آمد ساعت پس از رئیس جمهور به نام فرمانداران “ضعیف” و خواست آنها را تهاجمی تر پاسخ برای آخر هفته خشونت است. آن را به عنوان آمد آمریکایی ها جمع شده بودند در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی پس از کشتن فلوید بود که دستبند به دست و روی زمین شفاعت هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه.

برخی از تظاهرات تبدیل شده خشونت آمیز با مردم و شکستن شیشه و سرقت از کسب و کار فوق العاده ماشین ویندوز و تنظیم آتش سوزی.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است مستقر دولت گارد ملی به شهر نیویورک, اگر چه او قبل از آن گفت: امروز دولت در حال 13,000 سربازان که “ما می توانیم در هر لحظه است.”

“من می گویند با تشکر از شما اما هیچ با تشکر از شما” کومو گفت: در سی ان ان در مورد تهمت تماس برای ارسال نیروهای نظامی به ایالات متحده است.

حداقل 23 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر اعزام سرباز گارد که از صبح امروز با توجه به بیانیه ای از گارد ملی. این روشن نیست که آیا این اقدام خواهد بود به اندازه کافی برای برآوردن جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و بدون سوال از خبرنگاران و نمی گویند چگونه می خواهد تصمیم بگیرد که آیا یک دولت پاسخ کافی بود.

لیبریا جی Inslee واشنگتن که فعال دولت گارد در بیانیه ای گفت او دعا می کند “هیچ سرباز و هیچ غیر نظامی مجروح یا کشته شده توسط این بی پروا مناسب است.”

“این رئیس جمهور بارها و بارها ثابت شده است که او ناتوان از حاکم و نشان داده شده است هیچ چیز اما غلط پهلوانان در سراسر هرج و مرج است که به همراه خود را در” Inslee در بیانیه ای گفت.

در کشور همسایه اورگان دولتی کیت براون گفت: خشونت است که مرتکب یک بخش کوچک از تظاهرکنندگان. او حاضر به استقرار گارد ملی روز یکشنبه در پورتلند شهردار تد ویلر درخواست زیرا او نگران بود و این امر تشدید وضعیت.

“شما نمی خنثی کردن خشونت با قرار دادن سربازان در خیابان” براون از حزب دموکرات گفت: اوایل امروز در واکنش به تهمت نظرات در مورد فرمانداران ضعیف در پاسخ آنها. “مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد فرمانداران برای اعزام گارد ملی به عنوان یک نمایش قدرت برای ارعاب عمومی است. من می خواهم به اطمینان حاصل شود که مردم می توانند با خیال راحت بالا بردن صدای خود را در این بسیار مورد نیاز تماس برای اصلاحات است.”

او بلافاصله دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد استقرار ارتش ایالات متحده.

نه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که اعزام هزاران سرباز گارد به لس آنجلس و شهرهای دیگر. به نام او مغلوب ساختن پیشی جستن صبح دیدگاه “سر و صدا” و اجتناب از پرداختن به آنها را به طور مستقیم اگر چه او گفت که این ملت از جان گذشته است برای رهبری است.

اعضای گارد می تواند کمک به اجرای قانون و انجام وظایف مانند کنترل ترافیک ارتباطات پشتیبانی و خاموش کردن آتش سوزی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>