دموکراتیک استعفا? Coronavirus? رمز گشایی از انتخابات میزان مشارکت تا کنون در شهرستان سونوما

اکثر سونوما کانتی رای دهندگان در حال انتظار تا آخرین لحظه به بازیگران برگه های رای در کالیفرنیا اولین اولیه در 16 سال به دنبال نوسان نزدیک تماشا نتیجه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و تعیین خواهد شد که در صورت خاموش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیش از 80 درصد از منطقه سونوما کانتی رای دهندگان رأی گیری از طریق پست اما از شنبه فقط 31 درصد از کسانی که رای دهندگان بازگشته بود رای گیری ترک امید برای مشارکت بالا وابسته به اواخر افزایش ایمیل های رای و یا قوی در شخص رای از 18 درصد از رای دهندگان که به حوزه های رأی گیری.

کالیفرنیا یکی از 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه با بزرگترین سهم از نمایندگان به تاریخ برای grabs در انتخابات ریاست جمهوری در میان دموکرات ها. کالیفرنیا حساب برای 12 درصد از نیاز شمارش به امن نامزدی و پیشرفته مارس 3, انتخابات, است که به معنای به دست دولت نفوذ بیشتری که پدیدار از کاهش زمینه است.

Sonoma County انتخابات پیش بینی مشارکت 65 درصد به 70 درصد در مورد در تاریخ همتراز با سال 2016. اما محلی اضطراری اعلام کرد دوشنبه بیش از coronavirus می تواند مانع برخی از این شرکت.

Deva نیا در این شهرستان ثبت نام از رای دهندگان روشن است که محلی حوزه های رأی گیری نیست دقیقا با مردم بسته بندی شده و بنابراین نمی نشان دهنده یک coronavirus خطر است.

و حوزه های رأی گیری خواهد شد مجهز به ضد عفونی کننده دست به عنوان یک اقدام احتیاطی او گفت:

رای دهندگان تمایل به نگه داشتن بر روی پست الکترونیکی رای گیری به خصوص در این سال در میان به شدت مورد اعتراض دموکراتیک اولیه است که به احتمال زیاد یک عامل اصلی در پایین مردم در انتخابات به تاریخ گفت: دانشگاه ایالتی سونوما استاد علوم سیاسی دیوید McCuan.

سه نامزد سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq و میلیاردر آب و هوا فعال تام Steyer — کاهش یافته است در دو روز گذشته. Buttigieg و Klobuchar روز دوشنبه تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“چیزی بزرگ است که ما خیلی زود اولیه در یک دولت با اواخر تحولات موثر بر رای” McCuan گفت.

نیا تایید دوشنبه که کسانی که رای داده اند نمی تواند خود را رای به معنی یک رای است مسئله برای هر یک از این نیز-زد نامزدها.

برخی از ساکنان در مورد شکایت دریافت ایمیل خود را, رای, اما نیا گفت: دفتر او نه سابقه هر گونه شکایت بیشتر از نرمال در حدود 25 در هر روز.

اگر آنها موفق به دریافت کلمه به سرعت به اندازه کافی نیا را تلاش برای عرضه یک جایگزین رای گیری از طریق پست. اگر رای دهندگان هنوز دریافت نکرده اند یک ایمیل به رای گیری آنها را تشویق به بازدید از یکی از 175 حوزه های رأی گیری در شهرستان و با پر کردن موقت رای گیری.

حتی افرادی که نیست ثبت نام برای رای دادن می توانید انجام دهید و بازیگران موقت رای گیری در روز انتخابات.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>