دموکرات پیشرفت در مبارزه برای جنوب کالیفرنیا خانه صندلی

لس آنجلس — دموکراتیک قانونگذار کریستی اسمیت پیشرفته روز شنبه در تلاش برای پر کردن یک کالیفرنیای جنوبی ایالات متحده خانه صندلی خالی سمت چپ پس از استعفای سابق تشکر. کتی هیل.

اسمیت پیشرفته به انتظار مارس رواناب در یک انتخابات خاص در 25 منطقه. او همچنین منجر شلوغ زمینه جداگانه دوم مسابقه به صورت کامل خانه اصطلاح است که در سال 2021 آغاز می شود.

منطقه در حال تماشا در سراسر کشور برای تذکرات در مورد آن ممکن است کنترل کنگره در سال آینده. هیل یک بار افزایش دموکراتیک star, استعفا داد و در سال گذشته در میان خانه اخلاق پروب و رسوایی جنسی.

آرا شمارش شد و در ادامه اما اسمیت به دنبال داشت در هر دو مسابقه توسط جمهوری خواه مایک گارسیا سابق نیروی دریایی جنگنده خلبان سابق جمهوری خواه در کنگره استیو نایت بیشتر به عقب. شوالیه از دست این منطقه به هیل در سال 2018 است.

ناقص شمارش آرا در چهار شنبه اسمیت تا به حال حدود 34 درصد از آرا در انتخابات ویژه و حدود 30 درصد در جداگانه نژاد برای مجلس مدت است.

اگر هیچ نامزد برنده بیش از 50% ویژه انتخابات رای آستانه به ادعای صندلی — سپس دو رای-اهل عمل خواهد بود همسان در یکی دیگر از ویژه انتخابات در ماه مه.

این منطقه یکی از رشته کرسی مجلس در کالیفرنیا که ایران از دست داد به دموکرات ها در سال 2018 است. جمهوری خواهان می خواهند صندلی عقب در حالی که دموکرات ها بر این باورند که آنها باید یک احتمال قوی به آن را نگه دارید و با وجود آن تاریخ به عنوان جمهوری خواه متمایل زمین.

اسمیت در بیانیه ای گفت که در حالی که آن باقی مانده است معلوم نیست چه جمهوری خواه را پر کنید دوم-محل اسلات “رای دهندگان را انتخاب ممکن است بین دو متضاد سند چشم انداز است.”

“مبارزه ما در مورد حرکت گذشته واشنگتن وضع موجود و با تمرکز بر روی میز آشپزخانه مسائل مانند کاهش تجویز دارو و هزینه های مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر تقویت ما مدارس دولتی و شکستن خفه منافع خاص را در ما سیاست” اسمیت گفت.

در ایران با طرف نامزدها برای مدت کامل همچنین شامل سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار جورج پاپادوپاولوس که در خدمت یک هفته دو حکم زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی در مورد تعامل با واسطه در طول مبارزات انتخاباتی 2016. او trailed دور برگشت از رهبران.

دموکراتیک رشته همچنین شامل اخبار آنلاین شخصیت و مترقی Cenk Uygur.

منطقه زمانی در نظر گرفته ایران زمین قبل از هیل پیروزی و مانند بسیاری از کالیفرنیا آن را در حال رشد بوده است به تدریج بیشتر دموکراتیک در ثبت نام رای دهندگان.

دموکرات ها نگه دارید 6-نقطه ثبت نام لبه در منطقه اجرا می شود که از طریق شمال لس آنجلس بلکه در ایران-غنی جیب در شهرستان ونتورا از جمله کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان.

در گفتن نشانه ای از تغییر هیلاری کلینتون انجام شده در این منطقه نزدیک به 7 امتیاز در انتخابات ریاست جمهوری 2016. دو سال بعد هیل ادعا چه شد و سپس آخرین جمهوریخواه برگزار شد خانه صندلی لنگر در لس آنجلس با 9 نقطه پیروزی است.

از دولت 53 کنگره صندلی تنها شش برگزار می شود توسط ایران با دو جای خالی جمله 25 منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>