‘تقاضا بر خلاف هر نقطه’: دستياران با عجله به امن, رایگان, ویروس, تست سرعت پیشی ظرفیت

قبل از رایگان coronavirus تست برای سونوما کانتی ساکنان حتی شروع صبح روز سه شنبه در دو محل در سانتا رزا و پتالوما نزدیک به 2000 ساکنان در حال حاضر برنامه ریزی قرار ملاقات بازتاب مقید کردن تقاضا برای تست در میان عموم مردم است که به سرعت پیشی گرفته ظرفیت و گرفتار هر دو دولت را تست پیمانکار و مسئولان شهرستان خاموش نگهبان.

حجم مردم از سونوما کانتی به دنبال ملاقات آنقدر سنگین است که آن همه اما سقوط انتصاب سایت برای OptumServe آزمون سایت اپراتور پر کردن 132 روزانه اسلات در هر سایت محلی برای حداقل هفته آینده. در پتالوما دانشگاه سانتا رزا Junior, کالج, قرار ملاقات رزرو جامد برای حداقل دو هفته.

تعدادی از ساکنان که به دنبال برنامه قرار شد تبدیل دور به دلیل رزرو شد تا این ماجرا که وب سایت و اپراتورهای تلفن نشان داد هیچ محلی تست در دسترس بود. مقامات شهرستان گرفتار و لابی دولت اضطراری رهبران در predawn ایمیل سهشنبه به دو برابر ظرفیت آزمون سایت.

برای آن دسته از ساکنان که آیا مدیریت به امن قرار ملاقات این فرصت را به آزمایش می شود — پس از امواج از کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان زندان زندانیان و ساکنان خانه سالمندان داده شد اولویت اول در هفته گذشته — یک خوش شانس به دانستن وضعیت خود را حتی اگر تنها در یک تصویر لحظهای.

“آن را به صلح از ذهن در آن لحظه در زمان” گفت: wakerly, به عنوان او منتظر نوبت خود در خارج از تست سایت در سانتا رزا دبیرستان.

نیم دوجین مردم ایستاده بود بی سر و صدا در نقاط مشخص شده با رنگ آبی نوار در امتداد یک سطح شیب دار منتهی به شمال, ورزشگاه, ورزشگاه های قدیمی. داخل دبیرستان آگهی ها و طبقه چوب جنگلی ساخته شده برای یک آخرتی صحنه به عنوان تست سایت کارکنان تحت پوشش در لایه های حفاظتی تجهیزات رفت و در مورد کار خود را.

نشانه ای ضبط به درب هشدار داد در نامه جسورانه: “لطفا پوشیدن ماسک خود را و I. D. آماده است.”

تریسی Ladd از سانتا رزا ایستاده در خط برای حدود 20 دقیقه است. او گفت که او در آنجا محسوب می شود.

“من نمی دانم, من می خواهم فقط یک آمار” Ladd با اشاره به تغييرات در coronavirus موارد و تست که او می خواند مورد در هر روز است.

دکتر Sundari Mase منطقه سونوما کانتی سلامت افسر گفت جدید تست کمک خواهد کرد که برای تعیین اینکه چگونه این ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته در جامعه به خصوص در میان افراد بدون علامت که نشده است واجد شرایط برای تست.

“من فکر می کنم ما در حال حاضر آموخته ام یک چیز و آن این است که مردم واقعا می خواهید به آزمایش می شود” Mase گفت.

این سایت جدید نیز نشان دهنده یک گام به سمت شهرستان به طور کلی هدف از 600 به 800 تست در هر روز یک معیار کلیدی است که Mase می گوید که نیاز به پیگیری جامعه گسترش coronavirus و تسهیل گسترده تر بازگشایی اقتصاد است.

Mase گفت که او انتظار ندارد برای کشف بسیاری از موارد مثبت با استناد به فقدان شواهد تا کنون گسترده جامعه گسترش بر اساس شهرستان تهاجمی تماس با ردیابی کردند.

“من فکر می کنم مردم می خواهد اطمینان,” او گفت:.

نزدیک به 2000 نفر رزرو کرده بود قرار ملاقات قبل از ظهر سهشنبه با OptumServe سراسر کشور خدمات بهداشتی و درمانی شرکت پیمانکاری با دولت برای باز کردن 80 رایگان تست سایت به همه ساکنان کالیفرنیا. حجم تقاضای داخلی led به طور خلاصه به ناپدید شدن سانتا رزا و پتالوما مکان در دولت پیمانکار وب سایت به عنوان ساکنان سعی کردم به کتاب قرار ملاقات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de