‘تقاضا بر خلاف هر نقطه’: دستياران با عجله به امن رایگان coronavirus تست سرعت پیشی ظرفیت

قبل از رایگان coronavirus تست برای سونوما کانتی ساکنان حتی شروع صبح روز سه شنبه در دو محل در سانتا رزا و پتالوما نزدیک به 2000 ساکنان در حال حاضر برنامه ریزی قرار ملاقات بازتاب مقید کردن تقاضا برای تست در میان عموم مردم است که به سرعت پیشی گرفته ظرفیت و گرفتار هر دو شهرستان و یک حالت تست پیمانکار کردن گارد.

رزرو فعالیت آغاز شد که یکشنبه و کشیده به روز شنبه آنقدر سنگین است که آن همه اما سقوط انتصاب سایت برای OptumServe آزمون سایت اپراتور پر کردن 132 روزانه اسلات در هر سایت محلی برای حداقل هفته آینده. در کالیفرنیا در سانتا رزا Junior کالج دانشگاه, انتصاب رزرو جامد برای حداقل دو هفته.

بیش از چند ساکنان که به دنبال برنامه قرار شد تبدیل دور به دلیل رزرو شد تا این ماجرا که وب سایت و اپراتورهای تلفن نشان داد هیچ محلی تست در دسترس بود.

مقامات شهرستان گرفتار و لابی دولت اضطراری رهبران در predawn ایمیل سهشنبه به دو برابر ظرفیت آزمون سایت.

برای آن دسته از ساکنان که آیا مدیریت به امن قرار ملاقات این فرصت را به آزمایش می شود — پس از امواج از کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان زندان زندانیان و ساکنان خانه سالمندان داده شد اولویت اول در هفته گذشته — ثابت خوش آمدید سلامتی لحظهای در میان ترسناک جهانی همه گیر.

“آن را به صلح از ذهن در آن لحظه در زمان” مت کارلسون گفت: صبح روز سه شنبه به عنوان او منتظر نوبت خود در خارج از تست سایت در داخل شمالی بدنسازی در توقیف سانتا رزا دبیرستان پردیس.

نیم دوجین مردم ایستاده بود بی سر و صدا در نقاط مشخص شده با رنگ آبی نوار در امتداد یک سطح شیب دار که منجر به تربیت بدنی. داخل دبیرستان آگهی ها و طبقه چوب جنگلی اضافه شده به آخرتی صحنه به عنوان تست کارگران رفت و در مورد کار خود را تحت پوشش در لایه های حفاظتی تجهیزات.

نشانه ای ضبط به درب هشدار داد در نامه جسورانه: “لطفا پوشیدن ماسک خود را و I. D. آماده است.”

تریسی Ladd از سانتا رزا ایستاده در خط برای حدود 20 دقیقه است. او گفت که او در آنجا محسوب می شود.

“من نمی دانم, من می خواهم فقط یک آمار” Ladd گفت: با اشاره به تعداد مثبت و منفی, موارد, و تعداد نتایج آزمون او می خواند مورد در هر روز است.

Sundari Mase منطقه سونوما کانتی را افسر بهداشت گفت: آزمون یک فرصت برای تعیین اینکه چگونه این ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته در جامعه به خصوص در میان افراد بدون علامت که نشده است واجد شرایط برای تست.

“من فکر می کنم ما در حال حاضر آموخته ام یک چیز و آن این است که مردم واقعا می خواهید به آزمایش می شود” Mase گفت.

این سایت جدید نیز نشان دهنده یک گام به سمت شهرستان به طور کلی هدف از 600 به 800 تست در هر روز یک معیار کلیدی است که Mase می گوید که نیاز به پیگیری جامعه گسترش coronavirus و تسهیل گسترده تر بازگشایی اقتصاد است.

کسانی که در حال آزمایش در روز سه شنبه در میان نزدیک به 2000 که رزرو کرده بود قرار ملاقات قبل از ظهر سهشنبه با OptumServe سراسر کشور خدمات بهداشتی و درمانی شرکت پیمانکاری با دولت برای باز کردن 80 رایگان تست سایت به همه ساکنان کالیفرنیا. اما این حجم از تقاضای داخلی led به طور خلاصه به ناپدید شدن سانتا رزا و پتالوما مکان در دولت پیمانکار وب سایت به عنوان ساکنان سعی کردم به کتاب قرار ملاقات.

آن را قطعی و پاسخ قاطع که همچنین منجر به گران نگه داشتن بار برای این شرکت تماس بگیرید, در, خط, دور, رشد تقاضا در این شرکت دیگر 78 مکان در سراسر ایالت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de