دلتا اسلش پروازها 40 درصد به عنوان coronavirus فلج جهانی سفر

خطوط هوایی دلتا را قطع مسافری با ظرفیت حمل 40 درصد برای مقابله با nosedive در تقاضای سفر و آن صحبت کردن است به کاخ سفید و کنگره در مورد کمک به از طریق یک رکود ناشی از کروناویروس جدید.

40 درصد کاهش در ظرفیت بزرگترین در دلتا تاریخ بیش از کاهش آن ساخته شده بودند پس از سپتامبر 2001 حملات تروریستی.

و چشم انداز برای شرکت های هواپیمایی است که هنوز هم بدتر.

“سرعت تقاضا سقوط کردن است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم و دیده ایم بسیاری در کسب و کار ما” مدیر عامل اد Bastian گفت: در یک یادداشت به دلتا را 90,000 کارکنان امروز.

“ما در بحث با کاخ سفید و کنگره در مورد حمایت از آنها می تواند به ما کمک کند از طریق این دوره است. من خوشبین هستم که ما دریافت خواهد کرد حمایت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که شرکت هواپیمایی “نمی توانم شرکت ما در آینده در معرض خطر در انتظار کمک از دولت ما.”

حتی قبل از دلتا را با اعلام خزانه داری وزیر استیون Mnuchin نشان داد که واشنگتن می خواهد به ارائه کمک به صنعت هواپیمایی.

“ما خواهد بود که بسیار به سرعت در برخورد با مسائل صنعت هواپیمایی” Mnuchin گفت CNBC امروز. “همانطور که پس از سپتامبر. 11 ما بسیار متعهد به مطمئن شوید که ما در خطوط هوایی ایالات متحده باید توانایی و باید نقدینگی را از این طریق دریافت کنید.”

دلتا بزرگترین شرکت هواپیمایی با درآمد و همواره به سود آور ترین در ایالات متحده حامل بیش از دهه گذشته است.

فقط بیش از یک هفته پیش شرکت هواپیمایی اجرائی که پدید آمده از کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها درخواست کمک از واشنگتن است.

ترکیبی از رزرو کمتری و بیشتری لغو برداشت تا با سرعت از آن و خطوط هوایی’ مشکلات ساخته شد و حتی بیشتر وخیم با مغلوب ساختن پیشی جستن از تصمیم این هفته به ممنوعیت اکثر خارجی ها از پرواز از اروپا به آمریکا برای 30 روز آغاز و در نیمه شب است.

دلتا امریکن ایرلاینز و یونایتد ایرلاینز اعلام کرد دور تازه پرواز کاهش به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بان کی مون.

با رزرو غوطه وری به دلیل coronavirus و سفر از محدودیت های اعمال شده توسط دولت های هواپیمایی را کاهش هزاران پرواز منجمد استخدام و افزایش استقراض به ساحل تا نقدینگی خود را.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im