تاخیر در بازگشایی اقتصاد می تواند منجر به شورش

رئیس هاوایی coronavirus پاسخ تیم روز دوشنبه گفت که بیشتر تاخیر در بازگشایی هاوایی اقتصاد — به ویژه به گردشگری می تواند در شورش.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال کنت هارا حادثه فرمانده هاوایی coronavirus پاسخ هشدار داد: “اگر ما اجازه دهیم که اقتصاد راه این رفتن من احساس می کنم وجود خواهد داشت قابل توجه نا آرامی های مدنی است که می تواند منجر به نافرمانی مدنی و در بدترین حالت مدنی اغتشاش و شورش.”

“در برخی از نقطه ما نیاز به قبول خطرات” حرا قانونگذاران گفت. “ما باید به قبول این واقعیت است که مردم را تبدیل به آلوده” و آزمون هاوایی سیستم مراقبت های بهداشتی “بدون بیش از ICU (intensive care unit) و یک ظرفیت است.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige خواهد شد که در نهایت تصمیم می گیرید زمان بازگشایی خیلی از اقتصاد عنوان نظر.

“به طور کلی همیشه می کند او همیشه برنامه ریزی برای بدترین سناریو” Ige گفت: در یک آنلاین کنفرانس خبری. “من اعتقاد ندارم که ما به نا آرامی های مدنی در اینجا در جامعه ما فقط قضاوت عمومی در پاسخ به حکم و مهمتر از همه خود را انجام بخشی خود را در نظر گرفتن مسئولیت اجتماعی-
فاصله و واقعا به ما کمک صاف منحنی.”

Coronavirus همه گیر ناودان ترمز در یک داغ جزیره اقتصاد بود که یکی از پایین ترین نرخ بیکاری در این کشور اما در حال حاضر یکی از بالاترین.

Ige اجرا 14 روز در قرنطینه برای همه مسافران هوایی است که به طور موثر تعطیل گردشگری دولت شماره 1 میباشد.

حتی اگر گردشگری شروع به دوباره بجای اول برگشتن در ماه جولای کارل بونهام مدیر اجرایی از دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان تخمین زده است که هاوایی هنوز هم نرخ بیکاری “به خوبی به این دو رقم در پایان سال است. که مدت طولانی از مشکلات اقتصادی به ارمغان می آورد با آن یک میزبان کامل از سلامت و هزینه های اجتماعی است که ما در حال شروع به نگاه در بیشتر دقت کنید.”

ریموند Vara, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی و اقیانوس آرام بهداشت گفت: باید کمیته ای برای نشان دادن جامعه “بسیار فعال تصمیم گیری ساخته شده در مدت زمانی کوتاه.”

“من فکر می کنم من می توانم صحبت از بهداشت عمومی نظر من وقتی که من می گویند که ما درک خطرات را درک می کنیم ظرفیت تخت ICU و پنکه” Vara گفت. “اما من در واقع فکر می کنم که ما با عبور از نقطه اوج که در آن خطر بسیار بیشتر است در دراز مدت تاثیر جامعه ما اگر ما شروع به رول کردن یک برنامه ریزی دقیق در جهت کوتاه زیبا که نه تنها دارای مراحل مختلف تشدید بازگشایی جامعه بلکه برخی آزمایشی جدول زمانی که در آن ما قصد داریم برای انجام این کار است.”

هارا نیز گفت: دو دسته از مردم که بیمار شد با COVID-19 در هاوایی طرف های درگیر که در آن مردم ظاهرا نادیده گرفته و هشدار به شرکت در اجتماعی فاصله و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی.

در شهادت دوشنبه قبل از خانه انتخاب کمیته COVID-19 اقتصادی و مالی آمادگی هارا توصیف برای این دو کمیته اصلی اشتباهات است که مردم ساخته اند که منجر به گسترش عفونت است.

“اگر شما نگاهی به اصلی خوشه که ما تا به حال در هاوایی بزرگ آنهایی که مردم را دنبال نمی کند این است که ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید و شماره 2 است که آنها با داشتن احزاب” او گفت: این کمیته است.

“دو خوشه به ترتيب مربوط به احزاب بزرگ است. یک فرد اگر شما مانند نگاه دو و یا سه سطح پایین آلوده تقریبا 60 نفر است. اگر آنها به دنبال دستورالعمل که ما را جلو ما نمی خواهد که این موضوع” حرا گفت.

هارا نظر تأکید برخی از خطرات بالقوه به عنوان هاوایی وارد آنچه که به طور سنتی جشن فارغ التحصیلی فصل است. حدود 15,000 دانش آموزان در حال اتمام دبیرستان در این بهار و این زمان زیادی جشن گرفته است.

هارا نمی به طور خاص شناسایی خوشه های درگیر و کاهش یافته از طریق سخنگوی استادانه درست شده در اظهارات خود پس از شنیدن. اما دگرمن. Gov. جاش سبز روز دوشنبه گفت او آگاه بود که یک حزب بود و یک عامل در یک خوشه از عفونت در کیلواکنا که باعث بسته شدن موقت از سه رستوران های مک دونالد.

خوشه ای که شامل 18 کارمندان و 12 اعضای خانواده.

“خوشه رخ می دهد که از احزاب می تواند به خطر اندازد باز کردن اقتصاد ما نیاز به. من امیدوارم که مردم را که به قلب برای همه” سبز گفت: در بیانیه ای ارسال از طریق پیام متنی.

دولت بهداشت و درمان مدیر بروس اندرسون گفت: آوریل 22 که Kona عفونت شامل شش یا هفت کارکنان در یک رستوران که تست مثبت و پس از آن رشد کرد و به اعضای آن کارکنان خانواده. این خانواده درگیر شدند و در شلوغ چهارم زندگی می کنند و قادر به به طور موثر خود را منزوی, او گفت:.

اندرسون ساخته شده هیچ اشاره ای به هیچ حزب و یا گردهمایی های اجتماعی, اما گفت: اعضای کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 که مقامات محتاط هستند و در مورد آنها چه می گویند در مورد افرادی که آلوده می شوند.

نگرانی این است که مردم تمایلی به فاش کردن اطلاعات در مورد که آنها صرف زمان با اگر افراد درگیر در یک خوشه هستند ناعادلانه “مقصر” برای حمل ویروس, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de