دفاع استوار و بدون Weinstein شهادت در تجاوز به عنف محاکمه

نیویورک — دفاع استراحت خود را مورد سهشنبه در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف در دادگاه با تکیه بر فقط چند شاهد مکمل تهاجمی cross-examination به عنوان آنها با هدف تضعیف خود شاکیان همه در حالی که نگه داشتن خوار هالیوود تولید کننده خاموش شهادت ایستاده.

همانطور که انتظار می رود Weinstein را انتخاب و برای گفتن داستان خود را در خطر داشتن دادستان کوره او در بازجویی در مورد اتهامات نگران کننده است که شش نفر از شاکیان دقیق برای منهتن داوران از هفت مرد و پنج زن.

این تصمیم یک روز پس از دفاع رو افزایش از دو شاهد که شک و تردید در حساب از دو زن است که می گویند آنها sexually assaulted by دادند.

Weinstein, 67, که به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور در دهان او در سال 2006 در یک زن متفاوت: فیلم و TV دستیار تولید میمی هیلی.

دادستان به نام دیگر شاکیان به عنوان شاهد به عنوان بخشی از تلاش برای نشان می دهد او با استفاده از همان تاکتیک به قربانی بسیاری از زنان در طول سال.

Weinstein حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام زن متهم Weinstein از تجاوز به او در سال 2013 به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

قاضی می رود که به دستور هیئت منصفه به نمایش Weinstein تصمیم به شهادت به عنوان یک نشانه ای از گناه.

“من یک فن از باد سرب اگر من احساس می کنم ما در حال حاضر در یک جاده به پیروزی گفت:” برایان McMonagle یک وکیل مدافع و نه درگیر در این پرونده که کمک امن mistrial در بیل کازبی را برای اولین بار تجاوز جنسی محاکمه در سال 2017.

“در برخی از موارد آن است که تصمیم گیری آسان به این دلیل که مشتری یا نمی تواند معتبر توضیح و یا شما به سادگی باور نمی مشتری خود را می تواند زنده ماندن عبور از معاینه به دلیل هر تعداد و یا دلایل.”

Weinstein شده است به طور فزاینده ای خوش بین آمدن و رفتن از دادگاه به عنوان دادگاه پوشیده است هر چند در مقابل هیئت منصفه او بیشتر شده است نشسته بی سر و صدا در جدول دفاع خوردن خوشبوکننده jotting یادداشت و گاهی چاپلوسی.

روز دوشنبه و پس از شهادت قوی از یک شاهد دفاع که رد حساب یکی از Weinstein را شاکیان پرونده آرتور Aidala اعلام کرد: “این یک روز بزرگ برای دفاع از امروز.”

کلودیا سالیناس مکزیکی مدل و بازیگر در زمان ایستادن برای دفاع از خودش در برابر مدعی Lauren Marie جوان ادعا می کنند که او ایستاده بود و چیزی در حالی که Weinstein تجاوز جنسی جوان در هتل بورلی هیلز در سال 2013.

“هرگز اتفاق افتاده است” سالیناس گفت: هیئت منصفه.

جوان, مدل, شهادت, هفته گذشته که سالیناس بسته درب را پشت سر او و Weinstein به عنوان آنها را به حمام رفت جایی که او مدعی او محروم کردن لباس خود را برداشت و معصوم سیاه و سفید.

پس از آن بود که جوان گفت که او در بر داشت سالیناس ایستاده در خارج از حمام و به ضرب گلوله او را بد نگاه قبل از خروج به عنوان به سرعت به عنوان او می تواند.

“اگر من تا به حال انجام داده است که من می خواهم به یاد داشته باشید که” سالیناس شهادت دادند. “من هرگز نزدیک درب در هر کسی.”

سالیناس در زمان شهادت ایستاده به عنوان دفاع به نام شاهدان برای سومین روز پس از بیش از دو هفته از محاکمه شهادت.

در برخی دیگر از مشخصات بالا فیلم جنایات موارد متهمان را رد شهادت.

برای مثال کازبی را شاهد موضع یا زمان او تلاش برای drugging و تعرض به یک زن را در حومه فیلادلفیا صفحه اصلی. دومین محاکمه در سال 2018 منجر به کمدین اعتقاد.

در یک مورد دیگر مشخصات بالا سابق ایالتی پن دستیار مربی تیم فوتبال جری سندوسکی بود مشتاق به شهادت در سال 2012 سوء استفاده جنسی از کودکان. اما قبل از اینکه به تصویب رسید پسرش تسلیم اتهامات سوء استفاده علیه او به دادگاه می گذرد. اگر سندوسکی شهادت بود دادستان می تواند پس از آن به نام پسر به عنوان یک عمل متقابل شاهد.

“من به مشتریان من یک بار شما را از ایستادن شما باید از دست خود را سپر است که من و شما در خود هستند” گفت: McMonagle بود که نه درگیر در سندوسکی مورد.

“در تجربه من به عنوان دادستان و وکیل مدافع این نادر است برای دیدن یک مشتری را ایستاده. مشکل این است که برخی از منصفه را نگه دارید که در مقابل شما است.”

___

در توییتر دنبال مایکل در سیساک twitter.com/mikesisak و تام در هیز https://twitter.com/aptomhays

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>