وزارت دفاع توقف مسافرت داخلی در صورت coronavirus

وزارت دفاع اتحاد برقرار جدید محدودیت های مسافرتی برای خدمات اعضای غیر نظامیان و خانواده های آنها اختصاص داده شده برای دفاع از تاسیسات در داخل ایالات متحده توقف همه مسافرت داخلی از جمله تغییرات دائمی از ایستگاه موقت وظیفه.

موثر دوشنبه از طریق مارس 11, اقدامات از جمله نیاز به “تنها ترک در منطقه محلی” آخرین به در محل قرار داده برای مبارزه با کروناویروس.

سفر استثنا ممکن است داده قانع کننده برای موارد که در آن سفر ماموریت ضروری برای انسان دوستانه دلایل موجه یا به علت مشکلات شدید پنتاگون گفت. سفر برای درمان پزشکی است که هنوز هم مجاز است.

سرهنگ تام برت فرمانده ارتش ایالات متحده پادگان هاوایی گفت: در Facebook به روز رسانی امروز که “این است پویا و به سرعت در حال تغییر وضعیت است” و سیاست های در حال تکامل هستند.

“من به شما بگویم — هدف کلی این است که واقعا برای جلوگیری از گسترش ویروس” او گفت:. “شما ممکن است شنیده اصطلاح صاف منحنی’ اما این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم. ما می خواهیم برای جلوگیری از انتقال از فرد به فرد در جوامع ما و جلوگیری از آن است. بنابراین رفتن به برخی از اقدامات فوق العاده است که در حال رفتن به محل برای جلوگیری از سفر و حرکت است. و آن را برای رفتن به نیاز همه ما به تغییر رفتار ما تغییر اعمال ما با هم کار کنند برای جلوگیری و واقعا شکست ویروس.”

ارتش در هاوایی وجود دارد گفت: هیچ مورد تأیید رمان coronavirus در صفوف آن است.

با توجه به یک سال 2017 تعداد governing.com هاوایی تا به حال در مورد 36,600 وظیفه فعال اعضای نظامی 9,400 رزرو اعضا و مورد 19,000 نظامی غیرنظامیان است.

“پایگاه ارتش و واقعا تمام پایگاه های خود در هاوایی هستند در حفاظت از سلامت وضعیت آلفا” بارت گفت: “و این که بر اساس تهدید. و بنابراین آنچه را که بدان معنی است که وجود دارد برخی از موارد عفونت در جزیره اما واقعا آن را پایین قرار گرفتن در معرض خطر است.”

هاوایی دارای چهار مورد تأیید از coronavirus.

بارت گفت: یک موضوع در بسیاری از ارتش های خانوادگی ذهن مدارس و او اشاره کرد که دولت و وزارت آموزش و پرورش منجر شود.

“تصمیم به بستن مدارس در حال رفتن به تکیه دولت” او گفت:.

سربازان بازگشته از سفر (کار و یا شخصی) در یک کشور دیگر در حال هدایت به ماندن در خانه برای 14 روز تمرین های اجتماعی فاصله و خود مانیتور به صورت بالقوه علائم COVID-19 از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت خود را دو بار در روز, U. s. Army Garrison هاوایی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de