وکیل مدافع در گرجستان, پرونده قتل, می گوید عکسبرداری نیست “فقط یک عمل خشونت آمیز و نژاد پرستی’

MACON, Ga. – وکیل مدافع یکی از این دو نفر متهم در تیراندازی مرگبار از Ahmaud Arbery روز جمعه گفت که منافع ملی در این مورد شده است سوخت ناقص روایت کرد و افزود که آنها جمع آوری شواهد و مدارک است که به یک داستان متفاوت در داخل یک دادگاه.

اعلام این خبر از گرگوری McMichael وکلای آید بیش از یک هفته پس از او و پسرش, تراویس McMichael دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله در Arbery کشتن – 74 روز بعد از Arbery بود به ضرب گلوله در شهر ساحلی Brunswick. Arbery خانواده استدلال می کند که 25 ساله سیاه بود به سادگی برای تنه زدن Feb. 23 هنگامی که او دنبال McMichaels که مسلح بودند. گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسرش اعتقاد Arbery یک درگیر شد در نزدیکی منازل به قصد سرقت.

فرانک و لورا Hogue وکلای نمایندگی سالمند McMichael کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد شواهد اضافی از جمله شاهدان و اسناد و ویدئوها – که آنها را بررسی کرده اند. اما آنها گفتند: آن را برطرف مقایسه بین Arbery کشتن و موارد دیگر از مردان سیاه و سفید بودن داغستان توسط مردان سفید پوست است که بسیاری از آنها نسبت به تعصب نژادی در ایالات متحده است.

“این مورد است که داستان” گفت: فرانک Hogue که بارها و بارها به نام Arbery مرگ یک تراژدی است. “و هنگامی که ما آن را در محل مناسب – دادگاه قانون – در زمان مناسب این حقیقت آشکار خواهد شد این است که فقط یک عمل خشونت آمیز و نژاد پرستی.”

این ابراز احساسات جمعه توسط گرگوری McMichael وکلای آینه اظهارات از وکیل به نمایندگی از تراویس McMichael. روز شنبه, رابرت روبین و جیسون شفیلد نوشت که آنها تا به حال نیز کشف شواهدی وجود دارد که تبرئه مشتری خود را که آنها می گویند بوده است “تخطئه قبل از صدای او حتی می تواند شنیده شود.”

“در یک مورد مانند این است که در حال حاضر بسیار شایع ضروری است که هیچ کس عجله به قضاوت و اجازه می دهد تا روند قانونی برای اجرای آن البته” روبین نوشت: در بیانیه ای. وکلای مدافع برای گرگوری McMichael می گویند که در حالی که آنها در تماس با روبین و شفیلد دفاع تیم در حال کار به طور جداگانه به دفاع از مشتریان خود را.

این اظهارات از هر دو McMichaels’ وکلای آمده میان بحث بیش از آنچه Arbery انجام شد در لحظات قبل از مرگ او. در حالی که بستگان می گویند او از دویدن است که بعد دادستان ها می گویند او در یک ساختمان او مجاز بود و در بعد از شناسایی به عنوان یک خانه در حال ساخت است. جورج Barnhill, یکی از دو دادستان که recused خود را در مورد استدلال کرد که McMichaels شد در توجیه اقدامات خود را تحت گرجستان شهروند را بازداشت و دفاع از قوانین چون آنها فکر Arbery بود دزدی مشکوک.

در پاسخ به نظرات از تراویس McMichael وکلای وکلا که به نمایندگی از Arbery مادر گفت: آن را در واقع McMichaels که شروع به پریدن کرد و به نتیجه گیری در فوریه. 23.

“ما با توافق وکیل برای تراویس McMichael که سیستم قضایی می توان همه شهروندان برائت و که وجود دارد نباید عجله به قضاوت و یا كليشه اي” نوشت: وکلای لی مریت بنیامین Crump و کریس استوارت. “ما فقط آرزو می کنم که مشتری خود را تراویس McMichael به حال ارائه شده است که همان برائت به Ahmaud Arbery قبل از تعقیب و کشتن او.”

مورد بوده است به شدت طلبه به عنوان جدید و تحولات پدید آمده در روزهای اخیر. لری زبان انگلیسی, مردی که صاحب خانه تحت ساخت و ساز گفت: او تا به حال نصب و فعال حرکت دوربین برای نظارت بر اموال. روز چهارشنبه خود را وکیل منتشر شد بیانیه نشان می دهد که دوربین را دستگیر کرده بود مردم در داخل خانه و در موارد متعدد در ابتدای ماه اکتبر هر چند او گفت: هیچ چیز تا کنون به سرقت رفته و یا آسیب دیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de